Tak się bawił Płońsk Pierwszego Dnia Majówki z Kulturą 1.05.2013

Zdjęcia z imprez , wydarzeń, spotkań, wypadków i przypadków odbywających się w regionie płońskim.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2276
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Tak się bawił Płońsk Pierwszego Dnia Majówki z Kulturą 1.05.2013

Post autor: Piter » 2013-05-07, 22:17

Podczas długiego weekendu czyli 1 Maja 2013 na dziedzińcu MCK od godziny 16.00 mogliśmy wziąć udział w prawdziwej "Majówce z kulturą" Atrakcje, które na nas tam czekały były całkiem fajne. Duże zróżnicowanie zabaw powodowało to, że każdy mógł znaleść coś dla siebie. Szczególnym powodzeniem cieszyła się "ścianka wspinaczkowa" którą sami sobie składaliśmy z plastikowych skrzynek. Z boku może to wydawać się dosyć proste.... uwierzcie mi, że to tylko złudzenie.
Wasz adminek sam to przetestował.Dzięki wielkie dla chłopaków z "Jednostki Strzeleckiej 1006 Płońsk" za namowę na tę zabawę :zdrowko:
Poza wspinaczką można było uczestniczyć w zabawach plastycznych, potańczyć w rytm "Tańca Belgijskiego", pomalować twarz, poskakać na trampolinie czy wziąć udział w mini warsztatach ceramicznych.

Wieczorem w Poczekalni odbyła się projekcja bajek z cyklu: "Bajki naszych rodziców i dziadków - Baltazar Gąbka".
Godzinę po bajkach na dziedzińcu MCK zostały wyświetlone "Kroniki Filmowe" oraz "Komedie Barei"

Pierwszy dzień majówki oceniam bardzo pozytywnie.
Warto również pochwalić MCK za koce.... tak tak moi drodzy. Podczas wyświetlania na dziedzińcu zrobiło się strasznie zimno, niespodziewanie padła decyzja żeby wszystkim wypożyczyć koce na czas oglądania.
Bardzo miły gest ze strony MCKu :ok:
[hsimg]http://www.forum.glosplonska.pl/fotki/i ... ajowka.jpg 1 maja 2013 Płońsk zdjęcie 1[/hsimg] [hsimg]http://www.forum.glosplonska.pl/fotki/i ... lonsku.jpg 1 maja 2013 Płońsk zdjęcie 2[/hsimg] [hsimg]http://www.forum.glosplonska.pl/fotki/i ... plonsk.jpg 1 maja 2013 Płońsk zdjęcie 3[/hsimg] [hsimg]http://www.forum.glosplonska.pl/fotki/i ... k-2013.jpg 1 maja 2013 Płońsk zdjęcie 4[/hsimg] Zapraszam do galerii na FB gdzie zobaczycie klika zdjęć z imprezy.
Galeria 01.05.2013 Płońsk "Majówka z kulturą" na FB
Cała galeria niedługo na Głosie Płońska.


/// Obiecana Nowa Pełna Galeria z wydarzenia!
Majówka z kulturą w Płońsku

ODPOWIEDZ