Wkra Sochocin na Łazienkowskiej historyczne spotkanie

Zdjęcia z imprez , wydarzeń, spotkań, wypadków i przypadków odbywających się w regionie płońskim.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Wkra Sochocin na Łazienkowskiej historyczne spotkanie

Post autor: Piter »

Oldboje Legia Warszawa - Wkra Sochocin Poniedziałek 4 marca okazał się dla drużyny z Sochocina bardzo wyjątkowy i z pewnością na długo zapadnie im te wydarzenie w pamięci. Dostali oni szansę zagrania z byłymi zawodnikami Legii. Wynik meczu chyba był przewidywalny nawet dla osoby mało interesującej się piłką. Czy jednak wynik się liczył? hmm myślę, że sam fakt zagrania na bocznym boisku Legii, gdzie godzinę wcześniej trenowali piłkarze z pierwszego składu, wizyta w szatniach/budynku na Łazienkowskiej wystarczył. Wiadomo, że wynik remisowy lub jeszcze lepiej zwycięstwo z taką drużyna dla zespołu z A klasy to coś wspaniałego, jednak żeby to osiągnąć trzeba jeszcze dużo treningów.


Tak czy siak wydarzenie było wspaniałym przeżyciem, zarówno dla zawodników jak i dla waszego admina ;)
Dziękuję za informację o meczu.
Pragnę również serdecznie podziękować Robertowi Jadczakowi za zorganizowaniu tego sparingu. Koniec końców wynik który został uzyskany po 90 minutach gry to:


Oldboje Legia Warszawa - Wkra Sochocin

6 - 2
Skład Wkry: Aniserowicz - Jakubiak, Niepytalski (Kopeć), Szczeczko (Stanisławski), Lewandowski - Nawrocki, Dzięgielewski, Stanisławski (Cabanowski), Cichocki (Wolski) - Gąsecki (Ordak), Wypyszyński (Cichocki)

Dla Wkry bramki zdobyli: Wypyszyński 41' , Wolski 88'


Skład Oldboje Legia: Tomasz Lech - Ariel Jakubowski, Marek Jóźwiak, Tomasz Kłos, Robert Jadczak - Tomasz Sokołowski II, Robert Gostyński, Piotr Świerczewski, Tomasz Sokołowski I, Maciej Bykowski - Marcin Mięciel

Bramki dla Legii zdobyli: Bykowski x2, Mięciel x2, Sokołowski I, Świerczewski


[hsimg]http://www.forum.glosplonska.pl/gallery ... -i9008.jpg Legia Warszawa OldBoje Wkra Sochocin fotografia drużynowa[/hsimg] 4
18
7
Więcej zdjęć w galerii
Oldboje Legia Warszawa - Wkra Sochocin 04.03.2013
[/center]
tak

Re: Wkra Sochocin na Łazienkowskiej historyczne spotkanie

Post autor: tak »

Powodzenia w lidze !!!
Melko

Re: Wkra Sochocin na Łazienkowskiej historyczne spotkanie

Post autor: Melko »

Mam nadzieję że runda wiosenna będzie należała dla was! byłem na sparingu z Iskrą i na prawdę zaskoczony byłem ilością młodych zawodników a jak się okazało to właśnie oni robią największą robotę w ofensywie! Zyskaliście nowego kibica ;) Pozdrowienia ;D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post