I Spot Płońskiej Motoryzacji 13.10.2011 - Zdjęcia

Zdjęcia z imprez , wydarzeń, spotkań, wypadków i przypadków odbywających się w regionie płońskim.
Gość

Re: I Spot Płońskiej Motoryzacji 13.10.2011 - Zdjęcia

Post autor: Gość »

OPC pisze:Samochody na pierwszym zlocie bez rewelacji, ale od czegoś trzeba zacząć... Klejny spot zapowiada się o wiele ciekawiej, gdyż obecność zapowiadają właściciele pięknych i mocnych samochodów. Może warto byłoby wystąpić o zgodę na tak spot do władz lokalnych np. na rutkach bo znając życie to miśki przyjadą i będą się czepiać. Można też zorganizować konkurs palenia kapci, na najgłośniejszy wydech, najniższe auto, najlepsze car audio oraz wyścigi na 400m np. na nowej obwodnicy, która nadal jest zamknięta ;)

Pokaż swój samochód OPC,pewnie to jakaś astra I z tych mocniejszych bo 1.6 16v:]
Gość

Re: I Spot Płońskiej Motoryzacji 13.10.2011 - Zdjęcia

Post autor: Gość »

OPC pisze:Można też zorganizować konkurs palenia kapci, na najgłośniejszy wydech, najniższe auto, najlepsze car audio oraz wyścigi na 400m np. na nowej obwodnicy, która nadal jest zamknięta ;)


Po pierwsze te spoty nie mają być dla wiejskich tiunerów ze stodoły,palenie kapca?wyscigi na nowej obwodnicy?
Kapcie to możesz spalić w piecu a co do wyścigów to chyba byś hamował na placu targowicy:] puknij się w czoło zanim coś tak mądrego napiszesz
Bartek

Re: I Spot Płońskiej Motoryzacji 13.10.2011 - Zdjęcia

Post autor: Bartek »

OPC zeby spoty wygladaly tak jak piszesz czyli wyscigi, upalanie itp a wszystko legalnie potrzeba duzo czasu ,checi i zapewne pieniedzy. Gdy nasze spoty zaczna byc popularne mozna zaczac rozmawiac z miastem. Poparcie ludzi jest tu bardzo wazne.
OPC

Re: I Spot Płońskiej Motoryzacji 13.10.2011 - Zdjęcia

Post autor: OPC »

Pokaż swój samochód OPC,pewnie to jakaś astra I z tych mocniejszych bo 1.6 16v:]
Gdybyś miał choćby minimalne pojęcie o samochodach to wiedziałbyś, że Astra F nie była nigdy w pakiecie OPC. Samochód zaprezentuję w swoim czasie...

Po pierwsze te spoty nie mają być dla wiejskich tiunerów ze stodoły,palenie kapca?wyscigi na nowej obwodnicy?
Kapcie to możesz spalić w piecu a co do wyścigów to chyba byś hamował na placu targowicy:] puknij się w czoło zanim coś tak mądrego napiszesz

Gdybyś kiedykolwiek był na prawdziwym zlocie to wiedziałbyś, że takie konkursy są organizowane i są bardzo widowiskowe oraz biorą w nich udział konkretne samochody, ale zapewne jedyny zlot na jakim byłeś to spotkanie na parkingu przy Grunwaldzkiej :) Kolejna sprawa to nielegalne wyścigi uliczne - byłeś kiedyś na takiej imprezie? Ja byłem i wiem jaka to adrenalina, a nie jak wyścig po ul. Kopernika ...
Gość

Re: I Spot Płońskiej Motoryzacji 13.10.2011 - Zdjęcia

Post autor: Gość »

Nie nie staje na grunwaldzkiej,palenie kapca to żadne widowisko,byłem na takich wyśćigach wiem,że to fajna sprawa
Gość

Re: I Spot Płońskiej Motoryzacji 13.10.2011 - Zdjęcia

Post autor: Gość »

Gość pisze:Nie nie staje na grunwaldzkiej,palenie kapca to żadne widowisko chociaż klub astry f czy g zapewne takie preferuje,zwracam honor jeździsz pewnie astrą II:] byłem na takich wyśćigach wiem,że to fajna sprawa
OPC

Re: I Spot Płońskiej Motoryzacji 13.10.2011 - Zdjęcia

Post autor: OPC »

Gość pisze:
Gość pisze:Nie nie staje na grunwaldzkiej,palenie kapca to żadne widowisko chociaż klub astry f czy g zapewne takie preferuje,zwracam honor jeździsz pewnie astrą II:] byłem na takich wyśćigach wiem,że to fajna sprawa
Nie zniżę sie do Twojego poziomu gdyż zapewne pokonasz mnie doświadczeniem więc nie będę prowadził dalszej dyskusji z Tobą bo nie ma to najmniejszego sensu. Masz jakiś kompleks i koniecznie musisz drwić z czyjegoś auta chociaż nigdy go nawet nie widziałeś, ale musisz się dowartościować, że Twój VW jest najlepszy na świecie. Mam nadzieję, że takich ludzi na spotach nie będzie wcale .
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: I Spot Płońskiej Motoryzacji 13.10.2011 - Zdjęcia

Post autor: Hubert »

Co to za kłótnie.na takich spotach powinna być braterski spokój.To że kilka osób ma się czym pochwalić nie powinna drwić i szykować z osobą która przyjedzie na taki spot zardzewiałym maluchem.Może następny spot zróbcie jak będzie widno.Bo to tak dziwnie przy szarówce.
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: I Spot Płońskiej Motoryzacji 13.10.2011 - Zdjęcia

Post autor: Hubert »

Nie to Ze marudzę ale informacja powinna być też na forum.Bo tu to się zaczęło.Nie chce mi się rejestrować specjalnie.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: I Spot Płońskiej Motoryzacji 13.10.2011 - Zdjęcia

Post autor: Piter »

Mówisz i masz ;) II Spot Płońskiej Motoryzacji Jednocześnie pragnę poinformować, że wszelkie pytania dotyczące II Spotkania proszę zadawać w tym temacie który podałem a nie w obecnym który dotyczy pierwszego spotu.
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: I Spot Płońskiej Motoryzacji 13.10.2011 - Zdjęcia

Post autor: Artur_N »

Piter, to jak z tym konkursem? Zrobisz jakas odzielną galerie na to? :) Bo ja sie waham ale chyba mam jedno ;p
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post