Ozdoby Świąteczne 2009 Płońsk, Sochocin, Nowe Miasto, Joniec

Zdjęcia natury - flory i fauny oraz
Piękne widoki - z lotu ptaka lub pędraka ;)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Ozdoby Świąteczne 2009 Płońsk, Sochocin, Nowe Miasto, Joniec

Post autor: Piter »

Dekoracje Świąteczne w Płońsku

W tym roku Płońsk zaskoczył wszystkich i przystroił miasto w miarę oczekiwań każdego mieszkańca.
Ale co tam mogą znaczyć puste słowa, zapraszam do obejrzenia zdjęć z mojego nocnego dwu dniowego wypadu na miasto co prawda miało ono na zadaniu zapoznanie się z nowym aparatem ale wyniki i tak są chyba ciekawe.

Choinka koło Ratusza title= Drzewko Płocka title= Fontanna MCK title= Skrzyżowanie Płocka - 1Maja title=

Płońsk Płocka title= Płońsk Płocka 2 title= Ratusz Gwiazdki Płońsk title= Płońsk ulica Płocka title=

Płońsk Rynek title= Rynek Strona od WC title= Rynek Widok Na Grunwaldzką title= Runek Widok Na Grunwaldzką 2 title=

Rynek 3 title= Aniołek na Rynku 1 title= Aniołek Na Rynku W Płońsku title= Płońsk Rynek Anioł title=

Płocka od rynku title= Płońsk Święta 2009 title= Fontanna W Płońsku koło MCK title= Płońsk MCK Fontanna title=

Hala Sportow W Płońsku title= Widok na Manhatan title= Widok Na Manhatan 2 title= Grunwaldzka w kierunku Rynku title=

Płońsk Rynek Ogólnie title= Rynek 5 title= Płońsk Rynek Aniołek title= Płońsk Płocka w kierunku MCK title=

Płońsk Płocka BOŚ title= Płońsk Rynek 6 title= Rynek 7 title= Grunwaldzka w stronę Poczty title=

Płońsk Grunwaldzka Ozdoby title= Grunwaldzka Reniferki title= Prywatny dom w Płońsku title= Urząd Gminy w Płońsku title=

Dekoracje Świąteczne zwłaszcza te koło Manhatanu są prawdziwą atrakcją miasta.
Żeby zrobić sobie zdjęcie przy jelonku czy bałwanku trzeba chwilę poczekać. Ja miałem szczęście bo tylko jedna osoba robiła sobie zdjęcia ale za mną już czekały grupki osób chcących mieć pamiątkę po świętach.
Tak więc jeszcze raz pochwalę naszego burmistrza za całokształt ozdób z Płońsku. Z tego co zauważyłem to sąsiednie miejscowości olały temat nawet takie miasto jak Ciechanów :/

PS Wszystkie fotki robione były Canonem 500D i strzelane z ręki to takie info dla kolegów z forum Canona


Na koniec trzy okoliczne miejscowości czyli:

Sochocin

Sochocin title=

Jak widzimy bardzo skromnie ale coś tam wójt chciał pokazać. Szkoda tylko, że wszystkie drzewka w "parku" nie są przystrojone bo super to by wyglądało. No i na choince mogło być troszkę więcej ozdób no ale cóż za chęci 5/6 wykonanie 3/6

Nowe Miasto
Fotek brak bo i Nowe Miasto zrezygnowało z dekorowania. Zapewne są przekonani, że zalew jest wystarczającą atrakcją dla ludzi tylko co komu z zalewu zimą i to jeszcze w święta....

Joniec

Joniec 2009 title=

Ładnie ubrany ale tylko na prywatnych posesjach bo na budynkach państwowych inicjatywy brakuje no może poza jedną dekoracją, ale ją zapewne mieszkańcy zawdzięczają pracownikom którzy nie chcieli być obojętni na święta.
madste

Re: Ozdoby Świąteczne 2009 Płońsk, Sochocin, Nowe Miasto, Joniec

Post autor: madste »

To prawda, dekoracjami Płońska naprawdę jestem miło zaskoczona. Niestety Nowe Miasto nie stanęło na wysokości zadania :( Dlatego na świąteczny spacer wybrałam się do Płońska :D
Drifter

Re: Ozdoby Świąteczne 2009 Płońsk, Sochocin, Nowe Miasto, Joniec

Post autor: Drifter »

To nie "Nasz Burmistrz " tylko firma Splendor P.Serwacha tak ładnie przystroiła Płońsk
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post