Co myślicie o nowej galerii Niezależnego Forum Płońska?

Jak w temacie. Wszystko, co mamy Wam do przekazania związane z Forum, ich zmianami, itp, itd. Sprawy organizacyjne.
Ogłoszenia Forumialne :)

Wolisz "Starą" Galerię czy Nową

Stara galeria forum.glosplonska.pl/gallery/
0
Brak głosów
Nowa Galeria galeria.glosplonska.pl
3
100%
 
Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Co myślicie o nowej galerii Niezależnego Forum Płońska?

Post autor: Piter »

Jeśli możecie, to proszę o przetestowanie "nowej galerii" i wyrażenie swojej opinii.
Galeria jest co prawda jeszcze w fazie testowej, lecz już nadaje się do użytkowania i raczej niewiele się zmieni.
Tak więc proszę o opinie, która galeria jest lepsza, wygodniejsza w użytkowaniu....

Poniżej adresy do galerii:

Stara Galeria

Nowa Galeria
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Co myślicie o nowej galerii Niezależnego Forum Płońska?

Post autor: Piter »

ech.... tak więc "większością" głosów, zdjęcia wrzucane będą do nowej galerii.
Szkoda, że tak mało osób zagłosowało :zalamany:
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: Co myślicie o nowej galerii Niezależnego Forum Płońska?

Post autor: Hubert »

Nikt się nie wypowiedział.Więc ja to zrobię.Osobiście po obejrzeniu zdjęć z Pikniku.Albo jest jedna zasadnicza wada,lub ja nie wiem jak galerie obsługiwać.Po otworzeniu zdjęcia niema szybkiego guzika na powrócenie do wszystkich zdjęć,trzeba nacisnąć u góry nazwę galerii.Chyba wiadomo o co chodzi.Osobiście nieprzypadła mi do gustu.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Co myślicie o nowej galerii Niezależnego Forum Płońska?

Post autor: Piter »

Dzięki za odpowiedź. Prawdę powiedziawszy nie bardzo rozumiem bo napisałeś: "niema szybkiego guzika na powrócenie do wszystkich zdjęć,trzeba nacisnąć u góry nazwę galerii" więc skoro "belka" z nazwą która kieruje do różnych działów nie jest guzikiem szybkiego powrotu, to co nim jest? (jakiś przykład by się przydał) Pytam serio, bo chcę żeby każdy był zadowolony, zwłaszcza Ci aktywni użytkownicy.
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: Co myślicie o nowej galerii Niezależnego Forum Płońska?

Post autor: Hubert »

Ogólnie jak moim skromnym zdaniem nowa galeria jest niby bardziej przejrzysta.Lecz jest jedna zasadnicza wada,może ja jakiś dziwny jestem :) .Stara galeria przy przełączaniu zdjęć masz panel z guzikami jest pod ręką i działa ESC aby wrócić do galerii miniaturek a w nowej nie.Dałem screeny .Mam nadzieje ze teraz wiesz o co mi chodzi .Jak nie to daj znać.Ale to jest tylko moje subiektywne odczucie.Może coś nie zauważyłem.Dużo oglądam różne galerie i bardzo często używam ESC do powrotu do miniatur.
Załączniki
3.JPG
2.JPG
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Co myślicie o nowej galerii Niezależnego Forum Płońska?

Post autor: Piter »

Teraz już wszystko jasne :)
Powiem tak...... praktycznie są dostępne dwie metody wyświetlania obrazków.
Obecnie zainstalowana oraz druga, która pozwala na taki bajer jak opisany przez Ciebie.
Posiada ona jednak pewną wadę, gdyż klikając w miniaturkę wyświetla się zdjęcie i nie ma możliwości dodania komentarza, udostępnienia, polubienia itp. Jeśli tylko uporam się z tym problemem i zrobię tak jak było w starej, czyli po kliknięciu w miniaturkę otwiera się zdjęcie, a po kliknięciu w nazwę obrazka otwiera się okienko z możliwością dodania komentarza itp. to natychmiast wprowadzę to. Jednak do tej pory musimy się pomęczyć z tym systemem galerii który jest. Dodam tylko, że jeśli chcesz przeglądać wygodnie wszystkie zdjęcia w folderze, to wystarczy, że klikniesz na miniaturkę po czym otworzy się strona jaką podałeś w załączniku. Tam klikasz raz jeszcze na zdjęcie i przeglądasz klikając strzałkę w bok na klawiaturze.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Co myślicie o nowej galerii Niezależnego Forum Płońska?

Post autor: Piter »

Galeria została zmieniona. Teraz jest bardziej przyjazna w przeglądaniu. Pracuję jeszcze nad stroną główną, rozmieszczeniem działów i kilkoma poprawkami. Mam nadzieję, że teraz przeglądanie będzie jeszcze przyjemniejsze.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post