Czy Goście powinni widzieć całe tematy?

Jak w temacie. Wszystko, co mamy Wam do przekazania związane z Forum, ich zmianami, itp, itd. Sprawy organizacyjne.
Ogłoszenia Forumialne :)

Czy Goście powinni widzieć całe tematy?

Tak - niech zostanie wszystko jak jest
2
100%
Nie - powinni widzieć tylko pierwszy post
0
Brak głosów
BBcode - dowolne ukrywanie wybranego tekstu przez autora będzie najlepszym rozwiązaniem
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 2

Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Czy Goście powinni widzieć całe tematy?

Post autor: Piter »

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Ostatnio został zablokowany dostęp do pisania "gościom".
Mimo, że "goście" często pisali ciekawe posty, to jednak nie wszyscy potrafili wyrazić swoje emocje, bez pisania obelg. A jeśli ktoś chce coś napisać, może to zrobić jako zarejestrowany użytkownik. Rejestracja trwa dosłownie 2 minuty. Dodatkowo pragnę poinformować, że forum nie wysyła reklam na konta pocztowe itp.
A teraz do rzeczy. Istnieje możliwość zablokowania czytania postów przez gości. Oczywiście pierwszy post w temacie jest widoczny, chodzi o dalsze odpowiedzi. Żeby je zobaczyć trzeba się zalogować. Jak myślicie zwiększy to naszą liczbę czy wręcz odwrotnie? Istnieje też ciekawy bbcode, który ukrywa wybraną treść przez autora postu.
Picx
Posty: 81
Rejestracja: 2008-02-22, 21:30

Re: Czy Goście powinni widzieć całe tematy?

Post autor: Picx »

Myślę, że goście powinni widzieć całe tematy.
Ja sam często zaglądam na forum np. w pracy, przeglądam co kto napisał, czy pojawił się jakiś nowy temat.
Często na przeczytaniu się kończy. Jak chcę coś napisać, to zwykle się loguję (chociaż, gdy można było pisać jako gość, podpisywałem się jako niezalogowanyPicx).
Tak było mi wygodniej.
Jeżeli chcąc wejść na forum i przejrzeć, czy jest jakaś ciekawa dyskusja, każdorazowo będę się musiał logować, to zdecydowanie rzadziej będę zaglądał. Częste logowanie jest upierdliwe.
Myślę, że takie obostrzenie nie sprawi, że przybędzie lawinowo userów, a tylko spadnie liczba odsłon poszczególnych stron.

To tylko moja opinia :)
Pozdr.
D.
pablo

Re: Czy Goście powinni widzieć całe tematy?

Post autor: pablo »

niech się zalogują moja opinia
ArtyAsia
Posty: 69
Rejestracja: 2011-07-06, 19:43

Re: Czy Goście powinni widzieć całe tematy?

Post autor: ArtyAsia »

Popieram Picx'a, też sądze że zmniejszy to ilość odsłon.
Sama często rezygnuję z oglądania jakiegoś forum jeśli na każdym mam się logować...
rafal194
Posty: 69
Rejestracja: 2008-04-16, 22:29
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Czy Goście powinni widzieć całe tematy?

Post autor: rafal194 »

Nie popieram blokowania tematów,Gdyż sam zaglądam na forum bez logowania i czytam,dopieroż jak mam coś napisać ,to loguję się.Bardziej to zmniejszy oglądalność niż przyniesie jakieś skutki pozytywne.
skirczuk
Posty: 65
Rejestracja: 2009-06-02, 13:24
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Czy Goście powinni widzieć całe tematy?

Post autor: skirczuk »

Ja też popieram Picx'a.

Też często czytam na gościu, a chcę napisać to się loguję. I też obstawiam spory spadek liczby odsłon przy blokadzie czytania dla gości.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Czy Goście powinni widzieć całe tematy?

Post autor: Piter »

No ok. Cieszy mnie, że wyraziliście swoje zdanie.
Tak więc zgodnie z tym, co tu napisaliście wszystko zostaje "po staremu".
Dziękuje wszystkim za pomoc.
Temacik zamykam
Zablokowany