Wyniki Konkursów Zdjęcie oraz Samochód II Spotu 2011

Jak w temacie. Wszystko, co mamy Wam do przekazania związane z Forum, ich zmianami, itp, itd. Sprawy organizacyjne.
Ogłoszenia Forumialne :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Wyniki Konkursów Zdjęcie oraz Samochód II Spotu 2011

Post autor: Piter »

Wyniki Konkursu na Najładniejsze Auto Pokazane Na
II Spocie Płońskiej Motoryzacji 2011
Witam wszystkich bardzo serdecznie. To był ciężki okres dla wszystkich... zarówno organizatorów jak i osób biorących udział w konkursach. Duża liczba głosujących na najładniejszy samochód sprawiła spore wyzwanie podczas weryfikacji głosów. Czy to się udało czy nie niech każdy sobie sam odpowie. Ja mogę powiedzieć już oficjalnie, że nagrody otrzymują trzy samochody z największą liczbą głosów oraz 3 osoby głosujące.
1.Obrazek 40 głosów
2.Obrazek 34 głosów
3.Obrazek 20 głosów
Oczywiście nagrody dostają również glosujący, a kim oni są.... :P
Niech sprawdzą maile. Zważywszy, że rekordzista założył 34 fikcyjne konta będzie z tym trochę roboty ;)
No chyba, że organizator ułatwi wam zadanie i poda nicki wygranych osób.


Wyniki Konkursu Na Najciekawsze Zdjęcie Zrobione
Przez Osoby Zwiedzające
Został nam jeszcze konkurs na najciekawsze zdjęcie....
Konkurs ten pomimo małej ilości zgłoszeń również spędził mi sen z powiek. A to wszystko przez to, że chciałem dobrze dla wszystkich. Odniosło to niestety skutek odwrotny i niepotrzebne pretensje pod moim adresem. Tak więc skoro organizatorem byliśmy my czyli Głos Płońska postanowiłem rozstrzygnąć ten konkurs inaczej.

Wygrana nie przypadnie osobie z największą ilością głosów. Nie przypadnie również osobie, która zajęła drugie miejsce. Więc komu......

Nagrodę w kategorii najciekawsze zdjęcie II Płońskiego Spotu Motoryzacji otrzymuje Artur_N za zdjęcie Obrazek warto podkreślić, że bardzo ciekawym zdjęciem było również zdjęcie Obrazek To nie koniec atrakcji gdyż "Duży Fiat" otrzymuje dodatkowo nagrodę specjalną za całokształt.
Mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni z takiego obrotu spraw.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratuluję Fundatorzy nagród (przyznawane przez Głos Płońska):
Coyote Bar & Restaurant Kolacja dla dwóch osób
InterAuto Naprawa aut oraz sprzedaż części samochodowych - zestaw kosmetyków SONAX
"Splendor" Bon na myjkę samochodową
Gość

Re: Wyniki Konkursów Zdjęcie oraz Samochód II Spotu 2011

Post autor: Gość »

to ciekaw jestem po było organizowanie tych konkursów? owszem na najciekawszy samochód były nieprawidłowości ale na fotkę?
chyba "Głos Płońska" chciał uzyskać większy rozgłos poprzez zdobycie "nowych" użytkowników;/

Dziękuję i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Wyniki Konkursów Zdjęcie oraz Samochód II Spotu 2011

Post autor: Piter »

"nowych" 300 tych samych użytkowników? Nie wiem czy to jest takie szczęście :P W weekend będę musiał usiąść i czyścić bazę użytkowników. "Głos Płońska" zorganizował konkurs nie po raz pierwszy zresztą, dla ludzi. Może w innych miastach "podkręcanie" wyników jest legalne u nas nie. Co do samego konkursu to bardzo dobrze wiesz drogi użytkowniku o czym mówię. Głupie pretensje wysyłane na PW i cała ta otoczka bo ktoś chciał wygrać aż za bardzo... urażona duma?
pablo

Re: Wyniki Konkursów Zdjęcie oraz Samochód II Spotu 2011

Post autor: pablo »

kto dostał nagrode z głosujących ?
rychell
Posty: 3
Rejestracja: 2011-11-15, 10:39

Re: Wyniki Konkursów Zdjęcie oraz Samochód II Spotu 2011

Post autor: rychell »

to tylko polska, nie ma co wymagac uczciwosci... ;/
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Wyniki Konkursów Zdjęcie oraz Samochód II Spotu 2011

Post autor: Artur_N »

Swoją drogą to jak głupim trzeba być, żeby pierdzielić się z zakładaniem parudziesięciu kont i myśleć, że admin tego nie sprawdzi? :padam:
keiraa1
Posty: 3
Rejestracja: 2010-04-19, 23:12

Re: Wyniki Konkursów Zdjęcie oraz Samochód II Spotu 2011

Post autor: keiraa1 »

no właśnie :) i wszystkie te głosy z kilkudziesięciu fikcyjnych kont oddać na siebie :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post