Konkurs na Najładniejszy Samochód II Spotu PM 2011

Jak w temacie. Wszystko, co mamy Wam do przekazania związane z Forum, ich zmianami, itp, itd. Sprawy organizacyjne.
Ogłoszenia Forumialne :)

Najładniejsze auto II Płońskiego Spotu to?

Czas głosowania minął 2011-11-19, 23:42

Auto numer 1
35
8%
Auto numer 2
151
35%
Auto numer 3
20
5%
Auto numer 4
78
18%
Auto numer 5
108
25%
Auto numer 6
20
5%
Auto numer 7
8
2%
Auto numer 8
14
3%
 
Liczba głosów: 434

arturro

Re: Konkurs na Najładniejszy Samochód II Spotu PM 2011

Post autor: arturro »

Ja jestem za
emil12152
Posty: 5
Rejestracja: 2011-11-17, 20:42

Re: Konkurs na Najładniejszy Samochód II Spotu PM 2011

Post autor: emil12152 »

Ale mimo to nr : 2 ma pierwsze miejsce po odliczeniu trefnych głosów widocznie wiekszosci sie podobała jestem za tym żeby tak zostało :cool:
Pako22
Posty: 6
Rejestracja: 2011-11-14, 23:20

Re: Konkurs na Najładniejszy Samochód II Spotu PM 2011

Post autor: Pako22 »

na pewno właściciel skody sam na siebie nie głosował ponieważ nie ma 15 lat.....
tylko jest poważnym człowiek i sam wczoraj powiedział że tych głosów jest za dużo mimo to że rozsyłał wszędzie linki aby znajomi na niego głosowali, ale że aż ponad 100 głosów żal trochę mi tej osoby która to robiła.
Wiadomo było że głosy zostaną sprawdzone jaki baran wpadł na taki pomysł to ciężko ogarnąć :dobani:
Ale też mi się wierzyć nie chce że jedna osobna by nabiła tyle głosów to trzeba siedzieć dużo przed kompem żeby tyle fikcyjnych poczt utworzyc
WPBIEDA
Posty: 1
Rejestracja: 2011-11-14, 23:24

Re: Konkurs na Najładniejszy Samochód II Spotu PM 2011

Post autor: WPBIEDA »

kolego pako22 jestes pusty jak bęben podejrzewam ze nawet twoje konto jest fikcyjnym od skody i sam na siebie piszesz jestes żałosny i pusty do bólu
Pako22
Posty: 6
Rejestracja: 2011-11-14, 23:20

Re: Konkurs na Najładniejszy Samochód II Spotu PM 2011

Post autor: Pako22 »

ha ha :ok:

Mi to ryba kto to wygra :cool:

a pusty jak bęben to Ty jesteś kolego, ty jesteś fikcyjnym kontem od BMW szkoda mi was
W sumie jestem za tym żeby auto nr. 3 wygrało bo tam nikt nie nabijał głosów i było by najsprawiedliwiej :ok:
emil12152
Posty: 5
Rejestracja: 2011-11-17, 20:42

Re: Konkurs na Najładniejszy Samochód II Spotu PM 2011

Post autor: emil12152 »

autor: Pako22 » 2011-11-21, 09:13

na pewno właściciel skody sam na siebie nie głosował ponieważ nie ma 15 lat.....
tylko jest poważnym człowiek i sam wczoraj powiedział że tych głosów jest za dużo mimo to że rozsyłał wszędzie linki aby znajomi na niego głosowali, ale że aż ponad 100 głosów żal trochę mi tej osoby która to robiła.
Wiadomo było że głosy zostaną sprawdzone jaki baran wpadł na taki pomysł to ciężko ogarnąć
Ale też mi się wierzyć nie chce że jedna osobna by nabiła tyle głosów to trzeba siedzieć dużo przed kompem żeby tyle fikcyjnych poczt utworzyc

zgadzam sie z tobą kolego właściciel skody nie byl by taki głupi zeby na siebie oddawac głosy ale mimo to ma najwiecej głosów i jestem za tym zeby wygral i tez podejzewam ze to nie jedna osoba musiala kilka razy głosowac bo jednej osobie by sie znudzilo tyle glosow oddac :-D
obserwator

Re: Konkurs na Najładniejszy Samochód II Spotu PM 2011

Post autor: obserwator »

he he dajcie sobie spokoj z tymi zapewnieniami Pana OD SKODY WIEKSZOSC miala duzo lewych glosow a 17.11 od rana to niby ktos dodawal glosy Panu od skody a moze on sam ????? skonczcie z tym bo sami z siebie robicie deb.... :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani:
renataB
Posty: 5
Rejestracja: 2011-11-15, 19:52

Re: Konkurs na Najładniejszy Samochód II Spotu PM 2011

Post autor: renataB »

żal mi waszych komentarzy....a pan WPBIEDA przegina troszeczkę z wydawaniem opinii na temat osoby, której nie zna. Nikt nie używał tu na forum takich określeń, ale to tylko świadczy o osobie, która je pisze :zawstydzony: żaaaaaaaal mi go...
renataB
Posty: 5
Rejestracja: 2011-11-15, 19:52

Re: Konkurs na Najładniejszy Samochód II Spotu PM 2011

Post autor: renataB »

obserwtor też jaki pewny siebie cyt. nie słuchajcie zapewnień pana od skody hahahahahahahha jasnowidz :krzeslem:
neptun1023
Posty: 1
Rejestracja: 2011-11-21, 20:26

Re: Konkurs na Najładniejszy Samochód II Spotu PM 2011

Post autor: neptun1023 »

auto nr 2
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Konkurs na Najładniejszy Samochód II Spotu PM 2011

Post autor: Piter »

zaraz zaraz, to miała być zabawa a widzę, że przeradza się to w jakąś wojnę.
Proszę wszystkich o wzięcie głębokiego oddechu i uspokojeniu emocji. Każdy chciał wygrać i każdy jakoś sobie pomagał czy to przez poproszenie znajomych o zagłosowanie czy też przez umieszczenie linka do zabawy gdzieś na jakimś innym forum. I tak jak zawsze ktoś dobroduszny przesadził z pomocą. Nie można jednak powiedzieć, że to był Pan X czy Y. Stało się i już. Na szczęście można było tym razem bardzo łatwo zweryfikować głosy więc jest ok. My natomiast na przyszłość będziemy kombinować z innymi formami konkursu. Chociaż mimo wszystko uważam, że i tak jest to jedna z lepszych alternatyw jaka została wybrana ;)
xxxx

Re: Konkurs na Najładniejszy Samochód II Spotu PM 2011

Post autor: xxxx »

chwileczkę, jeśli wszyscy moi domownicy oddali głos z jednego komputera to też jest oszustwo i nabijanie głosów?
emil12152
Posty: 5
Rejestracja: 2011-11-17, 20:42

Re: Konkurs na Najładniejszy Samochód II Spotu PM 2011

Post autor: emil12152 »

Właśnie koledzy to miała być zabawa i niech tak zostanie :-D po co tu jakieś kłótnie zbędne każdy określił swoje zdanie .Ja gratuluję zwycięzcy i pozdrawiam :-D
p.Piter bardzo fajny spot. :cool:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post