Prawdziwie Płoński Blog Pisany Przez Mieszkańców Płońska

Jak w temacie. Wszystko, co mamy Wam do przekazania związane z Forum, ich zmianami, itp, itd. Sprawy organizacyjne.
Ogłoszenia Forumialne :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Prawdziwie Płoński Blog Pisany Przez Mieszkańców Płońska

Post autor: Piter »

Po kilkudniowych testach mogę z dumą powiedzieć, że oddaje Wam do dyspozycji pełnowartościowy BLOG
Teraz każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość prowadzenia własnego bloga o czym tylko chce. No może bez przesady o wszystkim bo treści niezgodne z prawem będą kasowane oraz.... nie należy pisać pod reklamę.
Blogi mają przedstawiać Wasze życie a nie prezentować stertę linków do innych stron. Dobrą okazją jest spot który się odbył. Teraz każdy może o nim napisać co chce na swoim blogu. dodatkowo to właściciel takiego blogu wybiera dla kogo on ma być widoczny i ma kontrolę nad komentarzami.
Tak więc zapraszam do blogowania :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Prawdziwie Płoński Blog Pisany Przez Mieszkańców Płońska

Post autor: Piter »

Pragnę poinformować, że odbyło się losowanie ciekawej nagrody (wartość 100zł) dla osób piszących na blogu. Zwyciężył...... Picx któremu serdecznie gratuluję.


Adres zwycięskiego bloga
Picx

Zapraszam do lektury, bo są tam naprawdę bardzo fajne wpisy.
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Prawdziwie Płoński Blog Pisany Przez Mieszkańców Płońska

Post autor: Artur_N »

Podtwierdzam! :ok:
Picx
Posty: 81
Rejestracja: 2008-02-22, 21:30

Re: Prawdziwie Płoński Blog Pisany Przez Mieszkańców Płońska

Post autor: Picx »

Dziękuję serdecznie za nagrodę. Jest to niewątpliwie duże wyróżnienie dla mnie - a jest szczególne - bo niespodziewane zupełnie. Patrząc na ostatnie kilka miesięcy mojego życia, doszedłem do wniosku, że w tym roku Mikołaj przyniesie mi rózgę - i to nie polską normalną rózgę - tylko taką made in China - dla najbardziej niegrzecznych dzieci... a tu proszę... niespodziewany Mikołaj ze strony administracji forum :)
Jeszcze raz dziękuję :)
Proszę mi wybaczyć to nadużycie słowa pisanego w tym poście, ale tak sobie pomyślałem, że zwykle laureaci nagród wszelakich mają swoje 5 minut. To taki czas, żeby podziękować wszystkim, mamie, tacie, prezydentowi, przyjaciółce żony, żonie, żonie przyjaciela, przyjacielowi żony.. i tak dalej i tak dalej... A podziękowania mają to do siebie, że łatwo o kimś zapomnieć, łatwo się pomylić i łatwo pomieszać kolejność.
Zawsze może wyjść z takich poważnych podziękowań takie na przykład zderzenie:
Bardzo często nie ma mnie w domu, dlatego chciałem podziękować mojemu przyjacielowi (to pada jakieś mniej lub bardziej popularne imię męskie), za to, że pod moją nieobecność, tak wspaniale zajmuje się moją żoną...
I nieszczęście gotowe... Ja szczęście definiuje, jako sztukę unikania nieszczęść.. dlatego pozwolę sobie nie wymieniać... ale jeszcze raz napiszę dziękuję :)
I zwracam się z prośbą do czytających... piszcie :)
Bloga? Może bloga... ja raczej słabo bloguję... i te moje notki to raczej takie mini mini felietony... ale to zawsze kilka (często) dość przemyślanych literek poukładanych w słowa. Więc piszcie... i komentujcie :)

Myślę, że już nadużyłem gościnności... pewnie tak... więc pójdę...

D.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Prawdziwie Płoński Blog Pisany Przez Mieszkańców Płońska

Post autor: Piter »

Proszę bardzo. Zawsze staram się coś komuś dać tylko, że z nagrodami ciężko więc jest jak każdy widzi...
Niemniej bardziej od faktu pisania na blogu cieszy mnie to, że jesteś z forum bardzo długo. Twoje słowo dziękuję znaczy bardzo wiele.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Prawdziwie Płoński Blog Pisany Przez Mieszkańców Płońska

Post autor: Piter »

Blog dorobił się miejsca na stronie głównej naszego Niezależnego Forum Płońska i Okolic
Oczywiście jest to wersja do "przeróbki".
Jak znajdę więcej czasu to się to trochę poprawi.
Tymczasem zapraszam serdecznie do pisania BLOGÓW :ok:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post