Kilka zmian na forum NFMP - sprzątanie 2010

Jak w temacie. Wszystko, co mamy Wam do przekazania związane z Forum, ich zmianami, itp, itd. Sprawy organizacyjne.
Ogłoszenia Forumialne :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Kilka zmian na forum NFMP - sprzątanie 2010

Post autor: Piter »

Święta już za nami a co przed nami..... oczywiście Sylwester :banan:
Czekając na rozpoczęcie nowego roku wpadłem na pomysł małej reorganizacji forum.
Zmieniła się nam góra forum a mianowicie dodany jest zimowy "baner" ale to nie koniec zmian.
Zostały przesunięte niektóre działy oraz została zmieniona nazwa niektórych z nich.

Dodatkowo pojawiły się:
Luźne Gadki
Gdzie mam nadzieję będziecie pisać o wszystkim co NIE jest związane z Płońskiem a jest godne poinformowania innych.

Kącik życzeń /// Został zlikwidowany
Tu natomiast piszemy nasze życzenia dla bliskich osób lub po prostu gratulacje i wyrazy uznania.
Ten dział to raczej takie testowe forum. Zostanie o ile będzie ktoś chciał za naszym pośrednictwem złożyć życzenia jeśli długo będzie pusty "poleci" w nicość.

Do końca tygodnia powinny pojawić się też dodatkowe funkcje które będą Wam ułatwiać wymianę informacji.
Oczywiście jak zawsze czekam na Wasze propozycje które możecie pisać w tym temacie.
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: Kilka zmian na forum NFMP - sprzątanie 2010

Post autor: Leyla7 »

Podoba mi się zwłaszcza zimowe logo :) jestem też pełna optymizmu co do Luźnych Gadek i Kącika życzeń; zobaczymy jak się sprawdzą ;)
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Re: Kilka zmian na forum NFMP - sprzątanie 2010

Post autor: dazgo »

Tja :) ciekawe co jeszcze Piteros wymyśli :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post