Czy byliście już w tym sklepie?

Awatar użytkownika
emesz
Posty: 18
Rejestracja: 2010-01-10, 16:14
Kontakt:

Czy byliście już w tym sklepie?

Post autor: emesz »

Drodzy internauci. Mam do Was prośbę. Chciałabym jak najbardziej udoskonalić swoją stronę w sieci i w związku z tym mam prośbę. Marze o tym by moja strona była łatwa do poznawania, nawigowania, bez zbytecznej uciążliwej grafiki czy bannerów (tego chyba nikt nie lubi)
Miło by było poznać opinie Was internautów o tym czy miło się spędza czas na mojej stronie i czy jest ona łatwa w obsłudze.
Z uwagi że jest to sklep to przy okazji możecie popatrzyć sobie na to czy oferta cenowa jest atrakcyjna (myślę że nawet więcej niż atrakcyjna) ale odłóżmy na bok ceny na razie liczy się to czy strona jest dostatecznie przystępna? Czy może wymaga jakiś poprawek?

Bardzo dziękuje każdemu za opinię te pozytywne i negatywne. A zapomniał bym ta strona to www.intercena.pl

Pozdrawiam dziękuje jeszcze raz za pomoc
Awatar użytkownika
emesz
Posty: 18
Rejestracja: 2010-01-10, 16:14
Kontakt:

Re: Czy byliście już w tym sklepie?

Post autor: emesz »

Codziennie staram się odkrywać oferty nie do odrzucenia na praktyczne AGD RTV i inne użyteczne produkty . Od frytkownic przez żelazka, mikrofale, po maszynki do strzyżenia. Sekretem realtywnie niskich cen jest optymalizacja kosztów działalności.

Ahh zapomniałbym zerknij jak znajdziesz chwilę :

http://www.emesz.eu
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post