Pomoc w pracy magisterskiej

karolinabieniek89
Posty: 1
Rejestracja: 2013-12-04, 16:43

Pomoc w pracy magisterskiej

Post autor: karolinabieniek89 »

Witamy

Jesteśmy studentkami V roku psychologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej i chciałybyśmy zaprosić Państwa do wypełnienia ankiety na temat przejawianych wartości i postaw wobec gejów i lesbijek. Ankieta jest anonimowa i zajmie Państwu około 20 minut a dla nas będzie to niezmierna pomoc w napisaniu pracy magisterskiej.

http://moje-ankiety.pl/respond-48858.html

Dziękujemy za pomoc

Karolina Bieniek

Aneta Nowakowska
Picx
Posty: 81
Rejestracja: 2008-02-22, 21:30

Re: Pomoc w pracy magisterskiej

Post autor: Picx »

te pytania są żenujące! Jaki macie temat pracy?!
arturN

Re: Pomoc w pracy magisterskiej

Post autor: arturN »

Miałem wypełnić ankietę, ale przepraszam, nie dam rady. Podbijam pytanie, jaki jest temat pracy? Dla mnie to nie wygląda dobrze :( Sformułowanie niektórych twierdzeń jest bardzo słabe. Ankieta jest zbyt ogólna i bardzo tendencyjna. Promotor to zatwierdził?!
Williamobsef
Posty: 9
Rejestracja: 2021-11-19, 22:56
Lokalizacja: Iraq
Kontakt:

-

Post autor: Williamobsef »

Szanowni Państwo,
jestem studentką piątego roku psychologii z Krakowa. Tematem pracy magisterskiej nad którą właśnie pracuję jest poziom duchowości u osób praktykujących spirytyzm. W celu przeprowadzenia badań potrzebuję Państwa pomocy, która polegałaby na wypełnieniu paru kwestionariuszy psychologicznych, która to czynność trwa około pół godziny. Badania są oczywiście anonimowe, jeżeli ktoś wyrazi chęć, zostanie poinformowany o wynikach moich badań, gdy zostaną już podsumowane i opublikowane. W związku z powyższym chciałam zapytać- kiedy odbędą się najbliższe spotkania? Czy będą Państwo zainteresowani pomocą, a tym samym czy mogę Państwa na takim spotkaniu odwiedzić?

Pozdrawiam serdecznie,
Anna
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post