Sale Weselne w Płońsku - nowa kategoria na forum?

Czy jesteś za wprowadzeniem nowej kategorii "Sale Weselne"?

Tak
2
29%
Nie
2
29%
Dobrze jest jak jest
0
Brak głosów
Lubię orzeszki ;)
3
43%
 
Liczba głosów: 7

zuzka

Re: Sale Weselne w Płońsku - nowa kategoria na forum?

Post autor: zuzka »

jestem za TAK , co prawda jestem juz mezatką, ale od niedawna, wiec wiem co przezywaja wszystkie mlode panny, gdyz facetów w wiekszosci to nie interesuje, Piter bardzo fajny pomysł i utwórz proszę ten wątek ze wzgledu na wszystkie kobietki ktore lada moment beda szly po śłubnym kobiercu. A swoja droga do facetów, wy to byscie byli najszczesliwsi jak bu utworzono wątek piłka nożna, albo polityka albo jakies wasze meskie sprawy, a w sumie patrzac na te forum to malo jest tematów które łączą kobiety i mężczyzn. pozdrawiam :)
ola

Re: Sale Weselne w Płońsku - nowa kategoria na forum?

Post autor: ola »

a ja nie, najlatwiej bedzie klikac na nie, bez żadnych argumentow i tym sposobem my jako ozainteresowani nie dowiemy się niczego konkretnego.
ala

Re: Sale Weselne w Płońsku - nowa kategoria na forum?

Post autor: ala »

tyż na nie :-))), a orzeszki lubimy wszyscy:-) :ok:
Monia

Sale Weselne w Płońsku/zapytanie o Gród Mazowiecki once agai

Post autor: Monia »

Cześć,
Planujemy wesele w Grodzie Mazowieckim ...czytałam na Waszym forum opinie z ubiegłego roku i nie dokońca w nie wierze...jestem świadoma że zawsze "ktoś"może być niezadowolony,ale chcialibyśmy poznać szczere opinie osób które faktycznie uczestniczyły w imprezach tam organizowanych...jakie było jedzenie i czy były zastrzeżenia do wielkości porcji, czy porcje przystawek były wystarczające, czy jedzienie było podawane ciepłe i na czas itp...na jaką ocenę można ocenić obsługę(szybka sprawna obsługa???), tort- czy był dobry, czy było go wystarczająco dużo?Jakie macie wrażenia z impezy tam. Wszystkie uwagii bedą cenne i z góry za nie dziękujemy...Monia
batkowscy

Re: Sale Weselne w Płońsku - nowa kategoria na forum?

Post autor: batkowscy »

moje wesele odbyło się 7. 08 2010r w sali w szymakach w grodzie mazowieckim. bylo super, obsługa sprawna, szybka i bardzo sympatyczna. jedzenie świeże i pyszne każdy był bardzo zadowolony. duzo zimnych przekasek rowniez smacznych. tort duzy i naprawde super . nie rozumiem ludzi, którzy oczerniaja ta sale. Pani Kasia właścicielka sali super babka pomimo choroby bardzo sie starała i udało jej się to na 10000000000000000000000% ludzie opamietajcie sie w oczernianiu innych, zazdrośnicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIEKUJE CAŁEMU ZESPOŁOWI ZA SUPER PRZYJECIE WESELNE IZA I ARTUR wraz z rodzicami:)
ladypg

Re: Sale Weselne w Płońsku - nowa kategoria na forum?

Post autor: ladypg »

cześć!

Od niedawna szukam sali weselnej w okolicach plonska, bo wlasnie tam miala wesele moja siostra a mianowicie u Marco i bylo super. Ja chcialabym inna salę ale tez w Plońsku, slyszalam nawet ze niedawno otworzono tam jakąs fajną salę, moze wie ktoś coś na ten temat? Nie jestem z tych okolic, a w necie nie mogę nic znalesc....
Liczę na waszą pomoc, wyszukalam jakies dwie sale nazywaja sie tak samo "mariaż" ale nie ma o nich wiecej informacji, czy to ta nowa sala?
proszę o pomoc... :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Sale Weselne w Płońsku - nowa kategoria na forum?

Post autor: Piter »

Co to kurde jest?.... gdzie moderator/administrator?
HeHe no tak ja nim jestem :P

Przypominam wszystkim temat brzmi "Sale Weselne w Płońsku - nowa kategoria na forum?" a Wy wypisujecie pytania dotyczące sal... jeśli ktoś ma pytanie odnośnie właśnie sal weselnych lub czegokolwiek związanego z weselem może napisać w specjalnie do tego celu utworzonej kategorii http://www.plonsk.idl.pl/viewforum.php?f=106 no ale przecież nie każdy może poświęcić 30 s na rejestrację i napisanie tam posta. Skoro jednak dla niektórych jest to jedyna ważna sprawa w życiu i szuka informacji to raczej nie powinien mieć przeszkód z napisaniem w wyżej wymienionej kategorii chyba, że po prostu pisze na zlecenie :]

Temat zamykam a wszystkim zainteresowanym przypominam sprawy odnośnie Wesel, Ślubów, Muzyków, Sal piszemy w następującej kategorii na forum Sale Weselne w Płońsku i Okolicy
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post