Propozycja zmian

Czy podoba Ci się propozycja zmian forum?

Podoba mi się
6
67%
Nie podoba mi się
2
22%
Zmieniłbym to w taki sposób (opis w poście)
1
11%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Propozycja zmian

Post autor: dazgo »

Witam!
Mam propozycję nowego podziału kategorii na forum. Zgodnie z zasadą, że forumowicze tworzą i mają wpływ na kształt forum zapraszam do eceny i swoich uwag.
Moja wizja:
1. Dział ogólny
a. Aktualności
b. Wydarzenia i imprezy
c. Życie Płońska (w stylu firmy, opis firm itd)
2. Targ
a. Praca
- ogłoszenia pup
- sprzedam
- kupię
- zamienię
- inne
- ewentualnie towarzysko matrymonialne ;)
3. Hobby
a. Fotografie
b. Śmieszne / Fun obecny
c. Motoryzacja
d. Komputery
e. Muzyka
f. Kuchnia i kulinaria
4. Zmiany i Komunikaty
a. Propozycje zmian i błędy
b. Komunikaty

Jeśli podoba Ci się propozycja zagłosuj - masz wpływ na to jak to będzie wyglądało - jeśli masz propozycje zmian napisz poniżej co proponujesz i zagłosuj.
Pozdrawiam
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Szczerze mówiąc, to nie tyle mi się nie podoba Twój pomysł, co nie czuję potrzeb zmian ;-) Myślę, że podział ma w tej chwili marginalne znaczenie. Lepiej by było solidnie poreklamować forum, zgarnąć tu ludzi i dopiero wtedy wspólnie doprowadzić układ forum do optimum :)
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

no ja ze swojej strony reklamuję, ale jak reszta... czas pokaże, tylko widzę, że to forum raczej nie zda egzaminu - dzięki za opinię :)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Oki kochani mamy nowy rok, więc trzeba coś zmienić...
Moją propozycją jest zmiana tematów, a raczej ich dołożenie może nie tak jak chciał dazgo, ale...
trader pisze:Lepiej by było solidnie poreklamować forum, zgarnąć tu ludzi i dopiero wtedy wspólnie doprowadzić układ forum do optimum
po części się zgadzam, ale jak będziemy reklamować forum na którym nic nie ma, to gość po jednej wizycie zrezygnuje i nawet jeśli usłyszy gdzieś o nas to pomyśli sobie "ja tam byłem i nic ciekawego dla mnie nie ma" Dlatego jestem za tym, aby dodać nowe działy.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Popieram, reklamuję osobiście jak mogę, ale moi znajomi raczej w małej ilości znają Płońsk więc mało ciekawe dla nich to jest, ale jakby działy tematyczne były to i owszem, a ja sam z Piterem i traderem nie możemy robić forum (dla kilku osób) bo to bez sensu. Ale zgadzam się :ok:
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

dazgo, jakieś nowe propozycje działów ? Mi chodzi jeszcze po głowie zrobienie czegoś takiego:
Kącik dla....
a) pań b) panów

ale zdaje się że w dziale dla panów głównym tematem będzie sex :D
a pań nie ma za wiele więc chyba by było tam trochę pusto...
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Jakich pań? Widzisz tu jakieś panie? No są jakieś czasem, ale baaardzo rzadko :dobani: :dobani: :dobani:

:P
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

dlaczego znów ja mam coś wymyślać? Może ktoś a ja na gotowca przyjdę :P - spox - ja bym zostawił na razie jak jest, potem jakby przybyło ludzi to może...
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

jeśli chodzi o ludzi to chyba będzie max :/ ale oki narazie nie będzie działu dla pań i panów... Zaczynamy ostrą jazdę z dopieszczeniem tego co już mamy.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

no właśnie, ja się w wolnej chwili zajmę nagłówkiem ( w przerwach między instalowaniem Fedory a Ubuntu ) ale spróbuję coś zrobić. Piter bierz się za rangi!!!!
logistyk
Posty: 73
Rejestracja: 2006-12-31, 17:18

Post autor: logistyk »

Ejrze! Tygrysi europejskiego Płońska!
Jeżeli pozwolicie kobietom na więcej wolnego czsu np. przed PC-tem w internecie to bedziecie mieli forum kobiece-w większości.A tak kobietę tak czy siak "zaganiacie" do "kulinariów" i co ztego macie? KORYTKO PEŁNE ŁAKOCI LUB SMAKOŁYKÓW EWENTUALNIE TEGO CO JEST POTRZEBNE DO PRZETRWANIA.
A propos dazgo to w większości popieram pomysł lecz z większym naciskiem na tematykę: - JA PONOSZĘ KOSZTY I DOMAGAM SIĘ SKUTECZNYCH DZIAŁAŃ! - /nie mylić ze służbami pod nr. tel. 112, 997, 998, 999.

A TAK MOŻE BEZ MARGINESU.
CO BYŁO W MEDIACH NA TEMAT TELEFONU "112" /CENTRUM ..../, a na chwilę obecną to albo Policjia - z komórek, ALBO CENTRUM z sieci stacjonarnej /np.TPsa. Netia?, Energis?/?
A MOŻE SIĘ MYLIĘ. /A KTO PNOSI KOSZTY? ONI? WY? MY/ JA?!!!/
CHOLERA, A MOŻE LEPIEJ BĘDZIE W EPOCE KAMIENI ŁUPANEGO?
POZDRAWIAM.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post