Kręgelnia

Czyli gdzie coś wypić, zjeść i dobrze się zabawić.
Co komu polecić, a co odradzić.
Dj WHite

Kręgelnia

Post autor: Dj WHite »

Kręgielnia w Płońsku już długo istnieje . Ale chciał bym sie od was coś na jej temat dowiedzieć . bylem tam raz i odrazu pomyślałem ze fajne miejsce ale gdy usłyszałem co sie tam dzieje to zwątpiłem : bójki , pobicia .
Awatar użytkownika
hex
Posty: 142
Rejestracja: 2006-12-29, 10:08

Post autor: hex »

Ja byłem dwa razy, nikt mnie nie pobił i ja nie musiałem nikogo bić. Oberwać możesz wszędzie, a klimat tworzy paczka, z którą przychodzisz.

Odnośnie samej kręgielni:
+ równe tory
+ elektronika działa należycie
+ optymalna cena
- mało miejsca za torami
dj

Re: Kręgelnia

Post autor: dj »

lepiej nie chodź bo cię jeszcze ktoś przetrąci.
Pizgos
Posty: 29
Rejestracja: 2006-12-27, 18:17
Lokalizacja: Dolina rozkoszy

Re: Kręgelnia

Post autor: Pizgos »

Lokal bardzo fajny, prawdopodobnie jedyny który jest otwarty do ostatniego klienta. W piątki oraz soboty imprezy, jest gdzie się spotkać, zjeść, napić się, pograć, potańczyć.
Bywam tam czasami i śmiało polecam ten lokal.
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: Kręgelnia

Post autor: Leyla7 »

mam znajomych, którzy bywają tam w każdy piątek, sobotę i środę. Z tego co wiem w soboty są dyskoteki, w środę karaoke - ponoć bardzo fajne. Ja sama byłam na kręgielni zanim zaczęły się tam odbywać dyskoteki - zapamiętałam lokal przede wszystkim jako świetną kręgielnię samą w sobie, jako lokal do posiedzenia i wypicia piwa - też ok, minusem jednak jest mała ilość stołów (chociaż w tej chwili może się coś zmieniło). Z tego co słyszałam zbiera się tam dość często rozwydrzone towarzystwo, ale Panowie Ochroniarze panują nad sytuacją :)
Carolec
Posty: 15
Rejestracja: 2009-06-21, 18:41
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Kręgelnia

Post autor: Carolec »

Pizgos pisze:Lokal bardzo fajny, prawdopodobnie jedyny który jest otwarty do ostatniego klienta...
Hehe... jak wpada tam ekipa z AGC po spocie, to obrót dzienny wzrasta właścicielowi dwukrotnie :)
emil
Posty: 2
Rejestracja: 2011-02-18, 15:44

Re: Kręgelnia

Post autor: emil »

hahah a nasze AGC nawet tutaj zawitało :lol: a co do klubu- polecam :ok:
polala777

Re: Kręgelnia

Post autor: polala777 »

ratunku! poprawna pisownia to " KRĘGIELNIA" a nie "KR Ę G E LNIA"
BONANO
Posty: 2
Rejestracja: 2011-05-06, 13:20

Re: Kręgelnia

Post autor: BONANO »

o pani chyba często tam bywa ????????? hmm niech pomyśle czyżby to była Pani prezes firmy P"aragoon??????? mieliśmy okazję tam razem balować!!!!! hahhaha Pozdrawiam!! PAN. J .ZDZIWIONA ????? :[
Eliot
Posty: 14
Rejestracja: 2011-05-13, 00:13

Re: Kręgelnia

Post autor: Eliot »

Kiedyś było całkiem fajnie, ale ostatnio jak byłem to sporo dresiarstwa. Można dostać z bara :) tak więc ja już dziękuję :) ale pewnie w wakacje zajrzę zobaczyć czy coś się zmieniło bo ogólnie zawsze było nawet nawet :)
notes9

Re: Kręgelnia

Post autor: notes9 »

ostatnio dużo się zmieniło - na lepsze !!!powoli mamy klub z prawdziwego zdarzenia- ja polecam byli u mnie ziomale z Płocka I BARDZO IM SIĘ PODOBAŁO:)DDD - zeszły weekend.
a w kwestii słownictwa to się zgadzam mówi się "kręgielnia" czy żeby mówić prawidłowo po polsku od razu trzeba być prezesem??????
Awatar użytkownika
irish
Posty: 16
Rejestracja: 2009-08-31, 21:25

Re: Kręgelnia

Post autor: irish »

80% osób pisze tak jak mówi. A nie ma co się czepiać mówienia "kręgelnia" bo to jest typowa Płońska gwara :cool: , tak jak "take", i "kedy" ;) .
marioawario

Re: Kręgelnia

Post autor: marioawario »

nie przeżywaj tak:OOOOOOO
Awatar użytkownika
gobus1
Posty: 6
Rejestracja: 2010-07-18, 00:25
Kontakt:

Re: Kręgelnia

Post autor: gobus1 »

Czy można zorganizować tam imprezę integracyjną dla firmy na ok 100 osób?

_____________
Najlepszy komfortowy wynajem busów Warszawa w dobrej cenie dla każdego.
ODPOWIEDZ