Sklep CB "AutoSat"

Czyli gdzie coś wypić, zjeść i dobrze się zabawić.
Co komu polecić, a co odradzić.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Sklep CB "AutoSat"

Post autor: Piter »

Pojawiły się głosy na forum, że w Płońsku jest "normalny" sklep z CB.
Postanowiłem to sprawdzić i zanieść moje radio.
Słowa uznania dla tego kogoś kto napisał o sklepie na forum gdyż nie pisał bajek.
Sklep faktycznie dobrze zaopatrzony jak na nasze warunki.
Sprzedawca doradzi, wytłumaczy.
Z czystym sumieniem mogę polecić go i nawet bym przyznał mu jakiś znaczek, że został sprawdzony przez załogę forum... tylko, że na razie jest on projektowany ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

To ja jeszcze dorzucę od siebie link do oficjalnej stronki sklepu.

F.H.U. "AUTOSAT" s.c.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

No super :)
Nie spodziewałem się, że mają swoją stronę.
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

Piter pisze:No super :)
Nie spodziewałem się, że mają swoją stronę.
Właściciel ukończył m. in. ISP, więc niewypadałoby gdyby było inaczej. :D
andzo
Posty: 4
Rejestracja: 2008-10-19, 02:28

Re: Sklep CB "AutoSat"

Post autor: andzo »

Ostatnio powstał lepszy sklep na Północnej(mała budka przy Północnej 20).Gość ma duży wybór firmawego sprzętu car audio i CB ,prowadz również montaż wszystkiego co u niego zakupicie.Sam korzystałem z jego usług i jestem zadowolony-potrafi we wszystkim doradzć,wszystko załatwć i widać że zna się na rzeczy
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Sklep CB "AutoSat"

Post autor: Piter »

Hmm wiecie ostatnio odwiedziłem sporo sklepów CB w Płońsku bo mojego starego Taylorka sprzedałem razem z samochodem więc do nowego potrzebowałem radia bo to jest jak narkotyk, jak ktoś raz "zagada" będzie stale to robił :)
Wybór padł na "Uniden 520xl" i jakie było moje zaskoczenie w cenach:

Sklep z pierwszego postu - 320 zł
Sklep na Północnej - 270 zł
Sklep na Zduńskiej - brak ale były tańsze typu Cobra (swoją drogą to chyba najsłabiej zaopatrzony sklep jeśli chodzi o tematykę CB bo posiada też inny asortyment komputerowy)

Jak widać spora różnica bo 50 zł to dla mnie przepaść cenowa.
Żeby było śmieszniej CB kupiłem na allegro za cenę uwaga uwaga...... 200 zł + 20 zł koszt przesyłki czyli 220 zł ale już dwa dni po tym jak zamówiłem widziałem je po 185 zł.
Tak więc moi jeśli chcecie kupić cokolwiek w Płońsku musicie uważać bo możecie sporo przepłacić.
Antenkę kupiłem za 120 zł Siro AS-100 oczywiście w Warszawie :P Zestaw śmiga aż miło. :ok:
andzo
Posty: 4
Rejestracja: 2008-10-19, 02:28

Re: Sklep CB "AutoSat"

Post autor: andzo »

Tak ale mi zależy na gwarancji i kupłem Unidena na Północnej(zresztą dogadałem się z gościem-powiedział, że ceny w jego sklepiene nie są sztywne- i sprzedał mi za 250zł-nie duża różnica i w razie czego reklamacja na miejscu)Na allegro już sę parę razy przejechałem,poza tym była możliwość dostrojenia zestawu w cenie radia.
Awatar użytkownika
tiyo_pl
Posty: 59
Rejestracja: 2007-10-08, 10:09
Lokalizacja: Płońsk

Re: Sklep CB "AutoSat"

Post autor: tiyo_pl »

wszędzie można się dogadać ja na Towarowej (AUTOSAT) ostatnio kopiłem unidena 520XL za 250zł a stoi na półce 270zł chyba ktoś podał ceny nie aktualne...
andzo
Posty: 4
Rejestracja: 2008-10-19, 02:28

Re: Sklep CB "AutoSat"

Post autor: andzo »

A w AUTOSAT spadły ceny bo na Północnej było taniej-takie są zasady wolnego rynku
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Sklep CB "AutoSat"

Post autor: Piter »

na Towarowej (AUTOSAT) ostatnio kopiłem unidena 520XL za 250zł a stoi na półce 270zł chyba ktoś podał ceny nie aktualne...
Ceny we wszystkich punktach zostały sprawdzone tego samego dnia. Więc gdyby były nieaktualne to źle by świadczyło tylko o sprzedawcy. Swoją drogą każdego się pytałem o te konkretne radio i dlatego uważam że ceny musiały być aktualne.

Jeszcze raz mini opis sklepów:

1. Sklep na Towarowej.
Duży wybór jeśli chodzi o anteny i inne akcesoria CB. Dodatkowo Trochę sprzętu Car-Audio i elektronicznego. Obsługa miła ale.... albo trafiamy na "kogoś" akurat zastępującego sprzedawce albo na niego samego z tym jednak że rozmawiając mamy wrażenie że jesteśmy poganiani a on sam gdzieś za chwilę chce wyjść.

2. Sklep na Północnej.
Wybór jest mniejszy niż w opisywanym wyżej sklepie ale w moim subiektywnym odczuciu towar jest tańszy. Prócz Unidena tańszy okazał się również pilot do TV Samsung zauważyłem akurat to bo mi były te dwie rzeczy potrzebne ;) Może brak towaru spowodowany jest miejscem gdzie jest on przechowywany gdyż sklep oferuje naprawdę małą przestrzeń i przy 4 osobach robi się ciasno. Tak jak pierwszy sklep oferuje Car-Audio. Z rozmowy ze sprzedawcą można się trochę dowiedzieć czemu dane radio zawdzięcza swoją popularność bądź nie. Mi osobiście przypadł do gustu sprzedawca. Mimo tego że akurat montował komuś w samochodzie radio CB znalazł czas na rozmowę i nie było w niej "poganiania"

3. Sklep na Zduńskiej.
Tak jak pisałem już wcześniej najsłabiej zaopatrzony sklep jeśli chodzi o tematykę CB. Tak więc nie będę się nad nim rozwodził. Powiem tylko że pomieszczenie standardowe czyli wprawiające w stan "klaustrofobi" przy większej ilości osób. Wystawionych towarów może nie jest dużo ale są treściwe i dobrze widoczne. On nadaje się bardziej jako sklep komputerowy niż CB ale skoro miał na szyldzie CB to go sprawdziliśmy.

4. Sklep na Targowej.
Tu niestety wypowiedzieć się nie mogę (może ktoś z was zechcę) gdyż moja przygoda z tym sklepem skończyła się jakiś czas temu kiedy to chciałem przestroić radio. Gość chciał za to ok 120zł na szczęście znajomy przestroił mi to za "piwo" i to dosłownie a cała operacja trwała może 6min. Po tym zdarzeniu powiedziałem sobie że nigdy więcej...

Ogólna uwaga do wszystkich sklepów. Jesteście zbyt oddaleni od centrum. Powoduje to że waszymi klijentami są "stałe" bądź polecone osoby. To nie gwarantuje zysków bo ile można naprawiać lub dokupować nowe części do obecnych zestawów. Powinniście też zwrócić uwagę na milsze podejście do kupującego. Ja wiem że powtarzanie przez was 1000 razy tego samego może przyprawić o zawrót głowy ale dla kogoś nie w temacie to ciekawe i chętnie wysłucha dobrych rad przed kupnem.
Pozdrawiam wszystkich i proszę o "normalne" komentowanie a nie używanie wulgaryzmów.
Awatar użytkownika
tiyo_pl
Posty: 59
Rejestracja: 2007-10-08, 10:09
Lokalizacja: Płońsk

Re: Sklep CB "AutoSat"

Post autor: tiyo_pl »

rozmawiając mamy wrażenie że jesteśmy poganiani a on sam gdzieś za chwilę chce wyjść.



Piter może porostu gościowi się lać chciało a Ty prułeś się jak stare gacie ;)
drifter

Re: CB "AUTOSAT"

Post autor: drifter »

Glitch pisze:
Piter pisze:No super :)
Nie spodziewałem się, że mają swoją stronę.
Właściciel ukończył m. in. ISP, więc niewypadałoby gdyby było inaczej. :D
Do skopiowania loga z czyjejś strony ( http://www.arc.net.pl ) trzeba ukończyć ISP ??????
yanek

Re: CB "AUTOSAT"

Post autor: yanek »

drifter pisze:Do skopiowania loga z czyjejś strony ( http://www.arc.net.pl ) trzeba ukończyć ISP ??????
Niekoniecznie ale ten widac lubi isc na latwizne.
Zreszta sama nazwa domeny mowi wszystko :P
pablo

Re: Sklep CB "AutoSat"

Post autor: pablo »

Ja niepolecam tego gościa z budki na Północnej nie trzyma terminów każe przyjeżdzać po kilka razy i ciągle ścieme wali przez tel. pytam się o żarnik (xenon) podaje cene 20zł, jade kupuje dwa liczy sobie 60 zł :krzeslem:
zenon

Re: Sklep CB "AutoSat"

Post autor: zenon »

Tej budki na północnej, to już 2 lata nie ma... :lol:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post