Nowy kebab - Baobab na płockiej

Czyli gdzie coś wypić, zjeść i dobrze się zabawić.
Co komu polecić, a co odradzić.
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Nowy kebab - Baobab na płockiej

Post autor: Artur_N »

Był ktoś w Baobabie? Jestem fanem kebaba ale lubie mocno ostre jedzenie, można tam takowe zjeść czy może kebab jest mdły jak w najlepszym w miescie na przeciwko pks? ;) Ramo potrafi robić dobry kebab ale do tego miałbym sporo bliżej :D ciekawe jak ta ichnia baranina...
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Nowy kebab - Baobab na płockiej

Post autor: Artur_N »

To zrecenzuję sam, bo byłem.

Wziałem w picie najmniejszego (celem recenzji) z baraniną. Sama pita lepsza niż np. u Ramo ale baranina i sosy już moim zdaniem nie, choć też nie są złe. Ostry dla większości ludzi będzie ostry, dla mnie był nieco za słabo ostry a było go sporo. Warzywa (w sensie kapusta) podobne jak u Ramo tylko, że on ma z kolei troche bardziej różnorodną tą sałatkę :P Cenowo praktycznie to samo. Sumując - mimo tego, że mam bliżej wole zjeść talerz z baraniną u ramo. :cool:

Nie wróże im długiej działalności (mimo tego, że przy szkole i w okolicy nie ma innego poza tą białą budą z naprzeciwka w której na kebaba trzeba pół godziny czekać).
kusy

Re: Nowy kebab - Baobab na płockiej

Post autor: kusy »

Byłem w baobabie i naprawdę uważam, że to najlepszy kebab w mieście. Kebab jest gorący, mięso świeże a sos bardzo ostry, dekoracje w sali są naprawdę oryginalne. Poza tym bardzo dobra, szybka obsługa.
Jadłem shaormę super z baraniną na talerzu z ryżem (gorąco polecam szczególnie ryż, który świetnie komponuje się z baraniną i ostrym sosem).
W sali zastałem bardzo dużo ludzi, dekoracje stwarzają ciekawą atmosferę, jakiej brakuje przeciętnym, nudnym i niestety brudnym lokalom w Płońsku. Jedyne co zmieniłbym w lokalu to repertuar muzyczny, gdyż non stop z głośników lecą jakieś arabskie pląsy, poza tym nie mają alkoholu.

Dla porównania odwiedziłem wszystkie kebaby w Płońsku, między innymi Ramo. Postanowiłem spróbować jego baraniny i faktycznie była dobra. Niestety kilka dni później, gdy ponownie wybrałem się po baraninę rozczarowałem się, gdyż od wejścia poczułem wyraźny swąd zepsutego mięsa. Więcej już nie zamierzam skorzystać z jego usług.
Jakby tego było mało to moi znajomi widzieli go przez okno jak 'bawił się' swoimi genitaliami i więcej postanowili nie zjeść nic z jego "ręki"...
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Nowy kebab - Baobab na płockiej

Post autor: Artur_N »

Z tym ostrym sosem to nie przesadzaj, ale ogólnie rzecz biorąc - jest smaczny. Pragnę poinformować, że na Wyszogrodzką do kebabu wrócił Hakam, który robił i robi najlepszy kebab w płń.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Nowy kebab - Baobab na płockiej

Post autor: Piter »

kusy pisze: Kebab jest gorący, mięso świeże a sos bardzo ostry,
Z tego co widziałem (a byłem tam z 6 razy) to kebab jest ciepły, gdyż mięso jest "odsmażane" a bułka (nawiasem mówiąc mi się bardzo podoba bo jest GRUBA), odgrzewana jest w mikrofalówce. Sorki, ale to wszystko średnio jest eko i przyjazne ludziom :P Co do sosu to faktycznie bardzo dobry (czy ostry....? ja już chyba do niego za bardzo się przyzwyczaiłem) i warto podkreślić, że taki sam ostry sos od dawna jest dostępny w barze Mili i do tego można go sobie dolewać ile dusza zapragnie :D

Ogólnie zrezygnowałem z jedzenia tam ze względu na dziwną politykę. Kupiłem małego, średniego i dużego kebaba i co się okazało? Wszystkie podawane są w jednego rozmiaru bułce a różnica miedzy nimi zaciera się do ilości upchniętych składników. Jeszcze jedno odnośnie tłumów.... w jakich godzinach Wy tam jesteście? Ja bywałem wieczorem w ciągu ostatniego miesiąca i maksymalna ilość osób w lokalu to chyba ze trzy a w większości przypadków byliśmy jedyni (chodziłem tam z narzeczoną) lub ktoś za nami dopiero wchodził.


Co do Ramo..... kiedy takie cuda widzieli Twoi znajomi? Wiesz, że to pewnie plotki konkurencji? I co rozumiesz przez słowo "zabawiał się swoimi genitaliami"? Bo dla mnie to jest śmieszne pomówienie.
Adam1208
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-28, 09:14

Re: Nowy kebab - Baobab na płockiej

Post autor: Adam1208 »

a był ktoś może w kebabie DUBAI na grunwaldzkiej ???
kusy

Re: Nowy kebab - Baobab na płockiej

Post autor: kusy »

Dla mnie nie ważna jest wielkość bułki a ilość mięsa i sałatki ......
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Nowy kebab - Baobab na płockiej

Post autor: Artur_N »

Przy mojej pensji - dla mnie ważne jest wszystko hehe :ok:
Gość

Re: Nowy kebab - Baobab na płockiej

Post autor: Gość »

[quote="Adam1208"]a był ktoś może w kebabie DUBAI na grunwaldzkiej ???[/quote]

Różnie bywa, w smaku może być, porcja też nie zła, ale raz trafiła mi się nie dobra surówka, jakaś taka cięka jak makaron nitki i słodka.
Bywają także u mnie na drugi dzień problemy żołądkowe (nie zawsze, ale się zdarzało).
Adam1208
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-28, 09:14

Re: Nowy kebab - Baobab na płockiej

Post autor: Adam1208 »

dzięki . Zgadzam sie z Artur_N . Kebab na Wyszogrodzkiej jest kozak i to prawda ze on umie zrobic kebab !! Baranina idealna , polecam baranine z frytkami i surówką na talerzu ;)
krzyzak7
Posty: 3
Rejestracja: 2013-03-20, 23:17
Kontakt:

Re: Nowy kebab - Baobab na płockiej

Post autor: krzyzak7 »

ja byłem na Grunwaldzikej - pycha.
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Nowy kebab - Baobab na płockiej

Post autor: Artur_N »

Ciechanowskiego ''MacJacka'' ktoś próbował? To co sie otworzyło po biesiadowie na płockiej ;) W ciechanowie uchodzi za słaby to u nas raczej długo się nie utrzyma... daję pół roku tak jak w przypadku biesiadowa (tam tez był kebab).
natako
Posty: 1
Rejestracja: 2013-07-17, 15:07
Kontakt:

Re: Nowy kebab - Baobab na płockiej

Post autor: natako »

Artur_N pisze:Ciechanowskiego ''MacJacka'' ktoś próbował? To co sie otworzyło po biesiadowie na płockiej ;) W ciechanowie uchodzi za słaby to u nas raczej długo się nie utrzyma... daję pół roku tak jak w przypadku biesiadowa (tam tez był kebab).

A on jeszcze istnieje? Słyszałam, że mają zamknąc.. ;/
Artur_N
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-05, 23:49
Lokalizacja: West Side

Re: Nowy kebab - Baobab na płockiej

Post autor: Artur_N »

No jeszcze żyje jakoś...
mariuszgrunt

Re: Nowy kebab - Baobab na płockiej

Post autor: mariuszgrunt »

Artur gastronomiczny nostradamus lehehehehe w tył na lewo każdy kebab, o którym dobrze mówisz upada
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post