Ciekawe miejsce na ryby .

Czyli gdzie coś wypić, zjeść i dobrze się zabawić.
Co komu polecić, a co odradzić.
Adam1208
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-28, 09:14

Ciekawe miejsce na ryby .

Post autor: Adam1208 »

Znacie może jakieś ciekawe miejsca w okolicach na połów ryb ??
pablo

Re: Ciekawe miejsce na ryby .

Post autor: pablo »

Polecam Arcelin,Cieciórki,Dalanówek,Krajkowo-bliżej Raciąża
Adam1208
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-28, 09:14

Re: Ciekawe miejsce na ryby .

Post autor: Adam1208 »

a mozesz blizej cos powiedzieć o Dalanówku ? który staw , jakie ryby tam łapiesz i na co ??
Adam1208
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-28, 09:14

Re: Ciekawe miejsce na ryby .

Post autor: Adam1208 »

A może wiecie coś o stawach w Nacpolsku ?? Ponoć należa one do właściciela Metal-Tech'u z Ciechanowa ale jest tam dozorca który pilnuje całego obiektu .. Jedni mówią .. ' nie można łapać , bo zaraz wzywają policję ' .. drudzy ... ' można , tylko aby po sobie zostawić porządek '' .. więc jak tam jest , był tam ktoś >
Adam1208
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-28, 09:14

Re: Ciekawe miejsce na ryby .

Post autor: Adam1208 »

tylko pablo jezdzi na ryby z całego forum ?? :) hehe
Adam1208
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-28, 09:14

Re: Ciekawe miejsce na ryby .

Post autor: Adam1208 »

sorki że tak post pod postem ...

słyszałem że jadąc od Płońska do Sochocina po lewej stronie są jakieś płatne stawy ? ;>
pablo

Re: Ciekawe miejsce na ryby .

Post autor: pablo »

Witam
Dalanówek stare wyrobisko żwiru ogólnie ryba to płoć,lin,okoń,szczupak łapie przy zjezdzie na kanale po lewej stronie bądz troszeczkie dalej też po lewej stronie dużo linów trafiają się okazy naprawde pokażne mój przykład okoń 37 cm waga 1.5kg, płocie gruntowe , łapie na robaki czerwone/białe,pinka , kukurydza, płatki olwsiane , pszenica,
Nacpolsk tam przewaga jest szczupaków jest naprawde tego do bólu nigdy nie łapałem na spławik zawsze szczupak,co do pozwolenia to można łapać śmiało wiadomo gdzie nie pojedziesz to porządek po sobie zostawić to podstawa
Kanały płatne są przed sochocinem po lewej stronie byłem tam kilka razy łapanie ryb tylko w sobote i niedziele po wcześniejszym telefonie do właścicielki cena to 20 zł od wędki w tym 1kg ryby dla wędkarza wiadomo jęsli ryba większa będzie dopłata co do ryb to karp tam przoduje zawsze coś złapiesz na kukurydze czy robaczka białego kanały są młode zarybiane karpiem 1,5-2,0 kg i troszeczkie okazów duża presja na wode ryba poprzycinana i zdarzają się rzadkie brania
Adam1208
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-28, 09:14

Re: Ciekawe miejsce na ryby .

Post autor: Adam1208 »

dzięki kolego , byłem w Dalanówku złapałem kilka płoci i linów dokładnie na tej pierwszej miejscwce przy zjeździe :)
a jeszcze jedno pytanko , nie wiesz co słychać w Zaborowie ?? bo nie byłem juz tam ze 2 lata ;/
Adam1208
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-28, 09:14

Re: Ciekawe miejsce na ryby .

Post autor: Adam1208 »

Jeszcze raz sorry że post pod postem ..

Z racji że dziś rano padało to zrobiłem wolne od pracy i sprawdziłem stawy w Krajkowie .. mokro i kawałek trzeba było dojść piechotą , spotkałem dwóch miłych wędkarzy którzy wskazali mi miejscówke , z samego rana od 7:20 tak złapałem 6 płoci +/- 30cm i jednego lina około 25 cm . Fajne miejsce , czysta woda i wogóle :) Napewno tam jeszcze pojade . Kolego pablo a Ty często jeździsz na ryby ? Może wybralibyśmy sie kiedyś ??
pablo

Re: Ciekawe miejsce na ryby .

Post autor: pablo »

Siemka Adaś w Zaborowie też niebyłem troche czasu pozmieniało się tam pierwsze rekordy biłem na tych stawach hahaha ale tam była masakra amury,sumy , tołpygi ,troszeczkie wędkuje niema sprawy jak tylko się dogadamy możemy razem wyskoczyć gdzieś
RicardoLouBeach
Posty: 64
Rejestracja: 2011-01-19, 20:00

Re: Ciekawe miejsce na ryby .

Post autor: RicardoLouBeach »

Dalanówek - polecam staw po żwirowni PRDM, takich linów jeszcze w tym roku nie łapałem, tłusta karas no i osobiście widziane półmetrowe amury... Najlepsze sztuki wyciagam na bombkę... Arcelin słabo w tym roku... Odkryłem fajne miejsce o którym jak zauważyłem chyba mało kto wie ;) Piekna biała ryba, cisza spokój i pełen relax :DDD
Adam1208
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-28, 09:14

Re: Ciekawe miejsce na ryby .

Post autor: Adam1208 »

a w którym miejscu jest ten staw po żwirowni PRDM ?
pablo

Re: Ciekawe miejsce na ryby .

Post autor: pablo »

czy to są te stawy po prawej stronie w Dalanówku jadąc od Strachowa ? tam jest zabronione wędkowanie
RicardoLouBeach
Posty: 64
Rejestracja: 2011-01-19, 20:00

Re: Ciekawe miejsce na ryby .

Post autor: RicardoLouBeach »

Po lewej.... ostatnim zjazdem prosto aż sie minie tą chałupkę na stawem i zjeżdzamy w prawo w dół... tak jest tablica informująca
pablo

Re: Ciekawe miejsce na ryby .

Post autor: pablo »

witam te stawy są już za torami kolejowymi?
ODPOWIEDZ