Pomysł na biznes

Gdzie Znaleźć Pracę, Opinie O Pracodawcach, Firmach.
lucjan
Posty: 7
Rejestracja: 2019-02-03, 14:04

Re: Pomysł na biznes

Post autor: lucjan »

Dobrze powiedziane.
Awatar użytkownika
valentina
Posty: 4
Rejestracja: 2020-03-30, 14:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomysł na biznes

Post autor: valentina »

Warto zastanowić się także nad sporządzeniem odpowiedniego biznesplanu.
aurelia90
Posty: 4
Rejestracja: 2020-04-15, 18:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomysł na biznes

Post autor: aurelia90 »

Ostatnio udało mi się założyć swój własny biznes. Nie było łatwo, ale po długich staraniach udało mi się. Obecnie jestem w sytuacji pozyskiwania nowych klientów oraz partnerów. Chodzi mi tutaj głównie o transport międzynarodowy https://www.3cargo.com/ . Staram się pozyskać dostęp do państw unijnych oraz poza unijnych. Czy jest ktoś w stanie podzielić się podobnym doświadczeniem jeśli chodzi o tego rodzaju biznesem?
Dominika1989
Posty: 5
Rejestracja: 2020-05-12, 13:25

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Dominika1989 »

Ja jestem ciekawa jak wyglądają dofinansowania z Unii na rozwój własnej firmy :D
Awatar użytkownika
rpadberg
Posty: 5
Rejestracja: 2020-05-15, 10:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Pomysł na biznes

Post autor: rpadberg »

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to wielka odpowiedzialność.
beata90
Posty: 3
Rejestracja: 2020-05-21, 11:59

Re: Pomysł na biznes

Post autor: beata90 »

Ale odpowiedzialność wiąże się z korzyściami finansowymi.
Awatar użytkownika
alanis99
Posty: 5
Rejestracja: 2020-05-28, 14:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomysł na biznes

Post autor: alanis99 »

Poprzedni użytkownicy mają sporo racji. Jeśli Twoja firma jest nowością na rynku najlepiej skorzystać dla własnego dobra i dobra firmy z usług informatycznych https://zleca.pl/wykonawcy/uslugi-it. Nie ma na co czekać, najlepiej zrobić taki ruch na samym początku i dowiedzieć się więcej o pozycjonowaniu i marketingu internetowym.
Awatar użytkownika
istiedemann
Posty: 4
Rejestracja: 2020-06-06, 14:11
Lokalizacja: Strawczyn

Re: Pomysł na biznes

Post autor: istiedemann »

Ciekawym pomysłem na biznes jest organizacja przewozów międzymiastowych. W mniejszych miejscowościach ludzie często narzekają na brak transportu. Wystarczy tylko zdobyć prawa do przewozu osób i odświeżyć wnętrze starego busa. Jeśli chodzi o zabudowy busów Kielce mają doskonałą firmę zajmującą się tym tematem - https://bus-center.com.pl/kontakt/ Nowa tapicerka naprawdę potrafi wiele zmienić.
nolo
Posty: 1
Rejestracja: 2020-06-29, 13:57

Re: Pomysł na biznes

Post autor: nolo »

jeśli chodzi o mnie to chciałbym zacząć na siebie samego działać w transporcie. Mam dwa samochody, które mogę pod to podczepić. Muszę tylko założyć dzialalność i szukać zleceń. Jeśli chodzi o dokumenty to też jestem w trakcie załatwiania ale tu pomaga mi firma https://www.licencjetransportowe.com/li ... rtowe.html - dzięki czemu mam latwiej bo nie muszę się martwić co gdzie i jak składać aby było dobrze.
egness

Re: Pomysł na biznes

Post autor: egness »

można tez inwestować swoje oszczednosci na przykład w surowce. Skoro w systemie XTB są wszystkie rozwiązania, to po co przepłacać?
Najważniejsze jest rozsądne działanie i odpowiedzialne podejmowanie decyzji. Da się zarobić inflacja kasy nie pożre, tylko wszystko musi być realizowane odpowiedzialnie.
Awatar użytkownika
paucekangeline
Posty: 4
Rejestracja: 2020-09-22, 21:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomysł na biznes

Post autor: paucekangeline »

Obecnie znalezienie pracy nie należy do łatwych zadań. Aby zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy powinniśmy inwestować w siebie i w miarę możliwości odbywać kolejne szkolenia. Jeśli kogoś interesuje skuteczna windykacja szkolenie można odbyć tu - https://www.jgt.pl/szkolenia,windykacja-pww.html Wystarczy się zapisać, a reszta pójdzie już sprawnie.
Paweł79

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Paweł79 »

Ja zastanawiam się nad zmianą formy prawnej spółki, wiem że jest to dość ciężka sprawa dlatego postanowiłem znaleźć adwokata, który mi w tym pomoże. Myślę, że z pomocą doświadczonej osoby nie będzie to takie skomplikowane.
młoda

Re: Pomysł na biznes

Post autor: młoda »

W sumie jak człowiek tak dobrze się zastanowi, to zawsze się znajdą jakieś dobre pomysł na biznes. Najważniejsze jest to, aby robić to co się lubi. Przykładowo ja chce prowadzić restuaracje/ a'la catering też. Właśnie znalazłam sklep Gastromania, gdzie mogę kupić różne cenne sprzęty takie jak lada chłodnicza itd. Na pewno u nich zakupię wyposażenie.
Paweł79

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Paweł79 »

Jeżeli zastanawiacie się jak obliczyć ślad węglowy wytwarzany przez waszą firmę i planujecie ograniczyć emisję gazów cieplarnianych, warto skorzystać z kalkulatorów i usług firm takich jak Bureau Veritas, która oferuje nie tylko obliczanie śladu węglowego, ale również pomaga znaleźć sposoby na jego ograniczenie, zgodnie z międzynarodowymi normami.
Awatar użytkownika
reed36
Posty: 3
Rejestracja: 2021-02-08, 12:01
Lokalizacja: Pabianice

Re: Pomysł na biznes

Post autor: reed36 »

Czy w czasie pandemii warto jest ryzykować i zakładać nową firmę?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post