praca zagranicą

Gdzie Znaleźć Pracę, Opinie O Pracodawcach, Firmach.
Samanta

praca zagranicą

Post autor: Samanta »

Nie tylko studenci wyjeżdżają do Holandii, Niemiec, Anglii czy Norwegii w poszukiwaniu lepszej pracy. Polacy są tam doceniani i cenieni. Zazwyczaj do kilku tygodniach albo miesiącach wracamy do domu. Nie wiemy, że przysługuje nam zwrot podatku w kraju, w którym przez chwilę pracowaliśmy. Jeśli nie wiemy, co robić, aby pieniądze znalazły się na naszym koncie, możemy poprosić o pomoc http://zwrotpodatku.eu/, którzy podpowiedzą, gdzie złożyć dokumenty.
marekane
Posty: 4
Rejestracja: 2018-07-07, 12:42

Re: praca zagranicą

Post autor: marekane »

wyjeżdzają by zarobić wiecej
plora
Posty: 1
Rejestracja: 2019-10-09, 10:43

Re: praca zagranicą

Post autor: plora »

Czy sądzicie albo macie informacje na temat, czy praca na stanowisku operatora za granica jest jeszcze opłacalna? Robię właśnie egzamin ta pojazd wielofunkcyjny, jakim jest widlak: https://www.slowopodlasia.pl/wiadomosci ... im-kosztem
Renata23

Re: praca zagranicą

Post autor: Renata23 »

Moim zdaniem jedną z najlepszych ofert jeżeli chodzi o pracę opiekunki za granicą, można znaleźć na portalu facebook i profilu opiekagrupaveritaspolska
Barbara24

Re: praca zagranicą

Post autor: Barbara24 »

Renata23 pisze: 2020-02-11, 23:55 Moim zdaniem jedną z najlepszych ofert jeżeli chodzi o pracę opiekunki za granicą, można znaleźć na portalu facebook i profilu opiekagrupaveritaspolska
Ja współpracuję z Veritas już drugi rok. Wszystko jest w jak najlepszym porządku więc moim zdaniem nie ma się nad czym specjalnie zastanawiać.
Halina

Re: praca zagranicą

Post autor: Halina »

khalvorson pisze: 2020-02-13, 19:10 Ja trochę się obawiam pracy za granicą. To chyba niebezpieczne.
Dużo zależy od tego jak i gdize trafisz, niestety, są tez i przykłady negatywne, ale większość firm jest uczciwa, a ja osobiście muszę się zgodzić z Barbarą na przykład co do Grupy Veritas - pracuje tam akurat moje siostra i bardzo bym chciała mieć takie warunku jak ona.
Izabella

Re: praca zagranicą

Post autor: Izabella »

Halina pisze: 2020-02-18, 00:37
khalvorson pisze: 2020-02-13, 19:10 Ja trochę się obawiam pracy za granicą. To chyba niebezpieczne.
Dużo zależy od tego jak i gdize trafisz, niestety, są tez i przykłady negatywne, ale większość firm jest uczciwa, a ja osobiście muszę się zgodzić z Barbarą na przykład co do Grupy Veritas - pracuje tam akurat moje siostra i bardzo bym chciała mieć takie warunku jak ona.
To skoro jest tak super, to czemu nie pracujesz tam gdzie siostra?
Halina

Re: praca zagranicą

Post autor: Halina »

Izabella pisze: 2020-02-18, 00:40
Halina pisze: 2020-02-18, 00:37
khalvorson pisze: 2020-02-13, 19:10 Ja trochę się obawiam pracy za granicą. To chyba niebezpieczne.
Dużo zależy od tego jak i gdize trafisz, niestety, są tez i przykłady negatywne, ale większość firm jest uczciwa, a ja osobiście muszę się zgodzić z Barbarą na przykład co do Grupy Veritas - pracuje tam akurat moje siostra i bardzo bym chciała mieć takie warunku jak ona.
To skoro jest tak super, to czemu nie pracujesz tam gdzie siostra?
A ty byś zostawiła dwumiesięczne dziecko w Polsce i pojechała do pracy za granicą? Czy może uważasz, że lepszym pomysłem jest wyjazd z takim maluchem? :)
Awatar użytkownika
alyshalakin
Posty: 5
Rejestracja: 2020-03-25, 16:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: praca zagranicą

Post autor: alyshalakin »

Wydaje mi się, że polski rynek jest na tyle otwarty, że nie trzeba już wyjeżdżać z kraju.
shiev
Posty: 8
Rejestracja: 2018-08-27, 17:59

Re: praca zagranicą

Post autor: shiev »

No chyba nie.
lucjan
Posty: 7
Rejestracja: 2019-02-03, 14:04

Re: praca zagranicą

Post autor: lucjan »

Moim zdaniem to nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie ponieważ jest to bardziej kompleksowe zagadnienie. Dużo tutaj zależy głównie od naszego miejsca zamieszkania. Jak jest w większych miastach to każdy wie. Bardziej powinna nas martwić polska powiatowa gdzie nie ma tak dużego wyboru pracodawców, a ludzie nie jako są zmuszeni o pracę za najniższą krajową. Za takie pieniądze nie ma mowy o godnym życiu dlatego też przez ostatnie lata wielu ludzi zdecydowało się na emigację zarobkową. Właściwie to jedyną barierą jest język, a nauczyć się go można bardzo szybko nawet po godzinach pracy. Dla kobiet bardzo ciekawą opcją jest zostanie opiekunką osoby starszej. Po pierwsze to można zarobić dobre pieniądze, po drugie odpadają nam koszta najmu mieszkania oraz wyżywienia. W ten sposób da radę odłożyć jakieś fundusze bez większego problemu. Pamiętajmy tylko by korzystać ze sprawdzonych pośredników. Po więcej informacji możemy się udać na forum tego portalu - https://www.opiekunki24.pl/ Znajdziemy tam wiele doświadczonych opiekunek, chętnych odpowiedź na nasze pytania.
Awatar użytkownika
valentina
Posty: 4
Rejestracja: 2020-03-30, 14:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: praca zagranicą

Post autor: valentina »

Wydaje mi się, że w tym czasach rynek się zmienił i nie trzeba wyjeżdżać z kraju...
Gałgan
Posty: 13
Rejestracja: 2020-09-15, 11:13
Kontakt:

Re: praca zagranicą

Post autor: Gałgan »

A sama nie wiem... Myślę, że w dzisiejszych czasach to może być problem. Rynek pracownica chyba jednak się skończył. Sama szukałam pracy od lutego do sierpnia, więc sporo, a wybredna nie byłam. No i szukałam pracy na właśnie popularnych serwisach (praca.pl/pracuj.pl itp), ale z zerowym odzewem. Najlepiej bezpośrednio w danej firmie , jakiejś zakładce "kariera" http://kuracjusz.biz/ - tylko wymaga to w ogóle wiedzy, jakie firmy są (polecam chodzenie po ulicach i zapisywanie nazw przedsiębiorstw) , albo na mniej popularnych portalach choćby http://ogloszenianet.pl/.
Anita34
Posty: 2
Rejestracja: 2020-10-07, 16:47

Re: praca zagranicą

Post autor: Anita34 »

Praca za granicą jest dobra, ale faktem jest, że w Polsce można znaleźć dobrą pracę. Wiele zależy teraz od firmy. Zdarza się, że można wynegocjować dobrą stawkę, a koszty życia nie są tak duże. Jeśli jednak znajdziemy ofertę pracy za granicą i spełnia nasze oczekiwania, czemu się nie zdecydować?
zuzanna778
Posty: 4
Rejestracja: 2020-10-08, 11:10

Re: praca zagranicą

Post autor: zuzanna778 »

za granicą na pewno lepiej się żyje, ale tylko jeśli nie myślimy o powrocie tutaj, bo potem wszystko trzeba zaczynać od nowa
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post