AVIT

Gdzie Znaleźć Pracę, Opinie O Pracodawcach, Firmach.
grzesiek56
Posty: 19
Rejestracja: 2012-03-05, 14:45

AVIT

Post autor: grzesiek56 »

Czy ktos moze pracuje w AVIT?..i mógłby się podzielić opinią
typer84

Re: AVIT

Post autor: typer84 »

moja siostra pracowała tam 2 dni a to dlatego ze jej powiedzieli ze narazie nie dostanie umowy i bedzie pracować na czarno
aska12

Re: AVIT

Post autor: aska12 »

Witam,czy z płońska moze ktos pracuje w "AVIT"?zeby mozna bylo sie umówić na wspolny dojazd
halina

Re: AVIT

Post autor: halina »

Nie polecam! Wyzysk ludzi. Do niedawna zatrudniali na czarno teraz na umowę zlecenie. Jeżeli dostaniesz umowę o pracę to na najniższą krajową. Praca 7 dni w tygodniu oraz w święta najlepiej 24/24. Płaca 5,5zł/h + akord czyli wychodzi ok.9zł.
Ludzi na stanowiskach to w 80-90% prostacy z Właścicielem na czele. Nowi pracownicy nie mają podstawowego szkolenia stanowiskowego, a brygadzistka potrafi tylko "mordę wydzierać". Mobbing w 100%.
Mariola45

Re: AVIT

Post autor: Mariola45 »

Powyższa opinia jest mocno przesadzona. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie, jeśli Komuś nie odpowiada- to przecież nie musi tam pracować. Uważam, że to doskonałe miejsce do pracy dla osób z okolicznych miejscowości- blisko, nie trzeba tracić pieniędzy na dojazd do Warszawy, stabilne zatrudnienie- no chyba, że komuś nie chce się pracować. Co do prostactwa to nie wiem skąd taki "wniosek"...chyba niezbyt Pani Halina orientuje się w tym, jaki poziom reprezentują zatrudnione tam osoby i jakie jest ich wykształcenie. A jeśli chodzi o mobbing to proponuję się zapoznać z dokładnym znaczeniem tego pojęcia.
Reasumując jako obecny pracownik polecam pracę w tej firmie. Mi osobiście odpowiada fakt, że mam blisko do domu, nie muszę tracić czasu i finansów na dojazd do Warszawy- bo w okolicy to pracy powiedzmy sobie szczerze nie ma...
Mogę pracować razem z mężem- a osoby niezadowolone zawsze będą bo dogodzić wszystkim się nie uda.
kruchy25

Re: AVIT

Post autor: kruchy25 »

widocznie nikt nie chce tam iść do roboty skoro taka reklamę tu ktoś robi żeby zachęcić ludzi każdy wie jak tam jest wiec wcale sie nie dziwie tak samo jest w motpolu w dalanówku
PIO

Re: AVIT

Post autor: PIO »

Zawsze znajdzie się ktoś komu nie pasuje, na każdą firmę są złe i dobre opinie, ale jakie ludzie potrafią wymyślić niestworzone historie..... fantazja ludzka nie zna granic
Niemniej jednak mogę wypowiedzieć się o firmie pracowałem tam dłuższą chwilę. Jest dużo pracowników, którzy pracują tam od zawsze i nie narzekają. Prawda jest taka, że nikogo nie można zmusić do pracy a jest bardzo dużo osób, które podejmują pracę fizyczną a później dziwią się że ktoś wymaga od nich jakiegoś wysiłku.
Blondi

Re: AVIT

Post autor: Blondi »

Praca jak każda inna, jest ok. Pracuję już jakiś czas.
gonia1222

Re: AVIT

Post autor: gonia1222 »

Firma bardzo ok. Nastawiona na stałych pracowników. Wypłaty na czas.
bdz
Posty: 1
Rejestracja: 2014-11-07, 09:19

Re: AVIT

Post autor: bdz »

Szukam osób pracujących w firmie AVIT, proszę o kontakt na PW
Potrzebuję zaczerpnąć opinii w pewnej sprawie - gwarantuję anonimowość.
ODPOWIEDZ