Praca chałupnicza

Gdzie Znaleźć Pracę, Opinie O Pracodawcach, Firmach.
Awatar użytkownika
wasik
Posty: 24
Rejestracja: 2007-03-10, 13:09
Kontakt:

Praca chałupnicza

Post autor: wasik »

Nie macie jakiś namiarów na firmy co zlecają pracę chałupniczą np. skręcanie długopisów itp. :D
TomaH
Posty: 187
Rejestracja: 2006-12-20, 11:28
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: TomaH »

Ja bym się pisał na rozkręcanie :hurra:
Traviz
Posty: 74
Rejestracja: 2007-04-21, 14:34
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Post autor: Traviz »

Ja znałem jedną firmę, ale niestety płacili też w długopisach :P
Awatar użytkownika
wasik
Posty: 24
Rejestracja: 2007-03-10, 13:09
Kontakt:

Post autor: wasik »

Traviz pisze:Ja znałem jedną firmę, ale niestety płacili też w długopisach :P
to by mi do konca zycie wystarczyło długopisów ;]
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Post autor: Piter »

Praca chałupnicza to bajka. 90% wszystkich ogłoszeń to naciągacze :( Lepiej poszukać czegoś normalnego. Jak dobrze pamiętam to się jeszcze uczysz, więc poświęć jeden miesiąc z wakacji na pracę a zarobisz więcej niż przez rok w chałupnictwie (o ile jakieś uczciwe jest) ;)
Traviz
Posty: 74
Rejestracja: 2007-04-21, 14:34
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Post autor: Traviz »

Najlepiej, ucząc się, poszukać pracy jako pośrednik w sprzedaży usług/produktów :)
Awatar użytkownika
wasik
Posty: 24
Rejestracja: 2007-03-10, 13:09
Kontakt:

Post autor: wasik »

Ale gdzie mnie przyjmą jak nie mam ukonczonych 17 lat ? Tylko nie mówcie o truskawkach ....
Traviz
Posty: 74
Rejestracja: 2007-04-21, 14:34
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Post autor: Traviz »

wasik, nie śmiej się, pośrednicy truskawek zarabiają nawet dwukrotnie więcej niż sami rolnicy :!: Wiesz co jest kluczem do sukcesu ? Masz busa, jedziesz do rolnika dogadujesz się co do ceny przy bardzo dużej ilości. W nocy wyjeżdżasz do Trójmiasta, tam truskawki kosztują 14zł :!: masz 100% przebicia ! Na 100 łubiankach masz 700zł - kiepska pensja, ale kto zabroni pojechać Ci tam kilka dni w miesiącu ;) Będziesz konkurencyjny to sprzedaż 100 w jeden dzień :]

Ja sam żałuję, że mam pracę i nie mogę się wyrwać ;)
Awatar użytkownika
wasik
Posty: 24
Rejestracja: 2007-03-10, 13:09
Kontakt:

Post autor: wasik »

nie mam prawka ;/ ale nie dlugo pomysle o tym :D ale z chceią na jakis jabłka bym poszedl :D
tomaszekb232
Posty: 2
Rejestracja: 2011-07-02, 18:42

Re: Praca chałupnicza

Post autor: tomaszekb232 »

Praca chałupnicza to jedna wielka lipa.
gambi
Posty: 3
Rejestracja: 2014-04-18, 21:03
Kontakt:

Re: Praca chałupnicza

Post autor: gambi »

Tia jak widze takie watki z 2006 roku - to smiem twierdzic ze swiadomosc jakas jest to pytam skad w dalszym ciagu tylu ludzi daje sie nabierac na prace chalupnicze a jak widac po ofertach http://goo.gl/zRBjxs tego typu prac jest sporo.
majeczka
Posty: 2
Rejestracja: 2014-06-26, 10:31

Re: Praca chałupnicza

Post autor: majeczka »

Tu masz prace chałupnicze dostępne ale z prac chałupniczych to glownie jakies rekodziela no i mnostwo podejrzanych ofert.
pięknota
Posty: 3
Rejestracja: 2014-09-30, 12:54

Re: Praca chałupnicza

Post autor: pięknota »

Trzeba uważać na tego typu firmy. Być naprawdę ostrożnym, gdyż wiele z nich - o ile nie wszystkie - oszukują. Natomiast doradzam poszukać sobie jakiejś pracy zdalnej, np. przy korekcie tekstów, przepisywaniu nagrań, tłumaczeniach, etc. Jest tego trochę na portalach typu Oferia czy też Zlecenia Przez Net. Jeśli się dobrze poszuka, można naprawdę fajne zajęcie sobie znaleźć i jeszcze przyzwoite pieniądze zarobić. Niestety, w Polsce praca zdalna nadal jest mało popularna. Wynika to chociażby z tego artykułu: http://www.praca-chrzanow.info/porady-d ... -popularna.
gregorhur
Posty: 1
Rejestracja: 2014-11-05, 12:35

Re: Praca chałupnicza

Post autor: gregorhur »

A nie lepiej zlecać pracę na zewnątrz?
Ostatnio bardzo popularny jest właśnie outsourcing. Zarówno kadr, jak i płac.
Przykładem takiego przedsiębiorstwa jest chociażby Unit4. Tylko, że to akurat gigant.
marekwisniewski0
Posty: 4
Rejestracja: 2015-09-16, 13:16
Kontakt:

Re: Praca chałupnicza

Post autor: marekwisniewski0 »

Myślę, że nie warto się tym interesować, już wiele osób zostało oszukanych i nie dostała wynagrodzenia za swoją pracę. Jeśli jesteś młody to lepiej zastanów się nad zbiorem owoców, albo roznoszeniem ulotek, tam bardzo czesto przyjmują uczniów.
________________________
Podobno orzechy madadamia, to dobra odżywka.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post