praca

Gdzie Znaleźć Pracę, Opinie O Pracodawcach, Firmach.
Awatar użytkownika
tinabernier
Posty: 4
Rejestracja: 2020-05-29, 15:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: praca

Post autor: tinabernier »

Uważam, że sytuacja w Polsce zmieniła się i nie trzeba wyjeżdżać za pracą.

dżastaa

Re: praca

Post autor: dżastaa »

Według mnie warto byłoby zająć chociażby też sprzedażą kosmetyków Avon. Dzisiaj każdy zwraca już uwagę na swoją urodę i bardzo o siebie staramy się dbać. A produkty marki Avon cieszą się popularnością, zainteresowaniem. Jakby co zobacz tutaj na stronę konsultantka.pl - w jaki prosty sposób można stać się ich konsultantką i jak w prosty sposób można zarabiać.

miracle
Posty: 185
Rejestracja: 2017-04-19, 10:26

Re: praca

Post autor: miracle »

Jest wiele innych możliwości, a podany przykład pozwala dorobić, a nie zarobić, a to różnica. Nie brakuje zawodów, które nie wymagają posiadania doświadczenia, ten link wymienia kilka z nich. Jak ktoś chce pracować i zarabiać, zawsze znajdzie sposób, a nie wymówkę, jak choćby taką, że w Polsce pracy nie ma. Jest, trzeba szukać.

donexx
Posty: 7
Rejestracja: 2021-05-02, 18:10

Re: praca

Post autor: donexx »

Klamp to innowacyjna aplikacja dla freelancerów. Pomaga efektywnie zarządzać interakcjami zarówno z klientami, jak i współpracownikami. Dzięki Klampowi możesz rozwiązać takie problemy jak nieuporządkowany przepływ pracy i różne sposoby komunikacji z klientami. Możesz po prostu zintegrować swoich klientów, jeśli mają już konto w Klampie, lub zintegrować ich od razu poprzez udostępniony link do projektu.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post