Działalność gospodarcza - nowy rozdział w życiu

Gdzie Znaleźć Pracę, Opinie O Pracodawcach, Firmach.
raku95

Re: Działalność gospodarcza - nowy rozdział w życiu

Post autor: raku95 » 2018-07-22, 18:22

Warto rozpoczynać nowe rozdziały w życiu, a już na pewno prowadzić działalność osobista. To dla wielu szansa na osiągnięcie sukcesu i rozwinięcie swoich zainteresowań. PAMIĘTAJ jednak, by cały czas zdobywać wiedzę, która pozwoli Ci prowadzić biznes łatwiej i efektowniej. Może Ci się przydać na przykład nowelizacja kpa szkolenie czy kurs z obsługi kasy fiskalnej.

plonek4

Post autor: plonek4 » 2018-07-23, 11:37

Otwarcie nowej firmy to dzisiaj nie problem. Pozniej trzeba tylko kontrolowac wiele spraw. Wiem, ze takie szkolenia BHP https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... enia-ppoz/ takze sa wskazane w wielu zawodach. Zapewniacie je pracownikom? Bardzo praktyczne sa takie kursy.

filifionka

Post autor: filifionka » 2018-09-22, 21:10

To zależy tak naprawde od profilu prowadzenia takiej działalnosci. Bo jesli ktoś decyduje sie na sklep intermetowy to wiele rzeczy mu odchodzi takich typowo administracyjnych, ale musi to zastapic odpowiednią automatyzacją procesów w e-commerce jak pisza w serwisie Marketer Plus - tylko wtedy klient, który decydyuje sie na zakupy w danym sklepie bedzie prawidlowo obsłużony... bo łatwo go stracic, ale pozniej odzyskac takie zaufanie to juz mega wyzwanie

Gienek65

Post autor: Gienek65 » 2018-10-04, 14:48

Bardzo dużo osób otwiera działalności gospodarcze. Jest to naprawdę ciekawa i interesująca sprawa.
_____
taniareklama.pl

Mamałyga

Post autor: Mamałyga » 2018-10-17, 10:39

Jak dla mnie jest to punkt pierwszy i drugi. Zdecydowanie możemy sobie sami zapewnic miejsce pracy, no i do tego być niezależnymi finansowo. No ale też żeby rozpocząć tą działalność gospodarczą trzeba mieć dobry pomysł na jakiś biznes itp. U mnie właśnie zaczęło się od pomysłu, a teraz nawet mam własną małą firmę i już nawet potrzebuję stałego kontaktu z adwokatem by wszystko szło tak jak należy. ;) A propos mogę od razu doradzić dobrą kancelarię - kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic. Są świetni. ;)

ODPOWIEDZ