Domowa medycyna

sprawdzone sposoby na różne zmartwienia
rella

Re: Domowa medycyna

Post autor: rella »

Oczywiście, że w domu także można sie leczyć, np. z przeziębienia. W tym celu przyda się komora inhalacyjna i sól fizjologiczna. Można także poprosić lekarza o przepisanie leków wykrztuśnych do inhalacji, bardzo fajnie się sprawdzają
Awatar użytkownika
mariahwisozk
Posty: 4
Rejestracja: 2021-07-22, 14:49
Lokalizacja: Mielec

Re: Domowa medycyna

Post autor: mariahwisozk »

Ja polecam syrop z mniszka lekarskiego. Jest świetny na kaszel i ból gardła. Robię od lat w okresie maja, ale można przelać do słoików i używać go przez cały rok.
Milk

Re: Domowa medycyna

Post autor: Milk »

Jeżeli męczy Was długotrwała alergia, to może zakupicie sobie w końcu jakieś porządne krople lub spray do nosa? Wiem, że krople na alergie do nosa sprawdzą sie w takich przypadkach. Dajcie znac, na co wy zazwyczaj się decydowaliście. Może nawzajem wymienimy się jakimi spostrzeżeniami
JoKoSzo
Posty: 10
Rejestracja: 2021-01-06, 20:38

Re: Domowa medycyna

Post autor: JoKoSzo »

Ja polecam żeby w domu uprawiać żyworódkę. Praktyczna roślina, podobnie jak aloes łatwa w uprawie ale szybciej rośnie i łatwiej się rozmnaża. Mi pomogła na problemy z alergią po kosmetykach do twarzy. Wystarczy kilka listków utłuc w moździerzu i tym smarować. Jak nie ma czasu na leżenie z papką to przez ściereczkę przecedzić sok i tak samo działa.
Awatar użytkownika
abraham25
Posty: 4
Rejestracja: 2022-06-06, 16:01
Lokalizacja: Piękna Góra

Re: Domowa medycyna

Post autor: abraham25 »

Dzięki za wszystkie porady! Wydają się bardzo pomocne, na pewno skorzystam :)
Awatar użytkownika
qlebsack
Posty: 8
Rejestracja: 2023-02-23, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Domowa medycyna

Post autor: qlebsack »

Czy macie również różne przepisy na domowe syropki?
Evv5td32
Posty: 4
Rejestracja: 2024-03-05, 12:17

Re: Domowa medycyna

Post autor: Evv5td32 »

czy korzystacie z takiej opcji?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post