Odchudzanie - sprawdzone metody

sprawdzone sposoby na różne zmartwienia
SandraTS

Odchudzanie - sprawdzone metody

Post autor: SandraTS »

Co sądzicie o środkach na odchudzanie? Warto je stosowac? Pomagają czy szkodzą?
Malwina33

Re: Odchudzanie - sprawdzone metody

Post autor: Malwina33 »

Moim zdaniem po pierwsze to warto pamiętać co faktycznie dają suplementy i po co je się stosuje
DominikaRE

Re: Odchudzanie - sprawdzone metody

Post autor: DominikaRE »

Suplementy należy po prostu stosować w sposób przewidziany przez producenta i zdecydowanie pamiętać jaka jest ich rola. Jeżeli ktoś oczekuje cudów po tabletce i uważa, że nic nie będzie musiał robić to się po prostu przeliczy. Sama stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu.
BarbaraCV

Re: Odchudzanie - sprawdzone metody

Post autor: BarbaraCV »

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiagnąć. Było to bowiem bardzo przykre zanim osiągnęłam sukces podczas odchudzania, gdy nawet małe dzieci robiły mi głupie uwagi na ulicy
Halina334

Re: Odchudzanie - sprawdzone metody

Post autor: Halina334 »

Ja stosuję od miesiąca Foreverslim który kupiłam na Allegro i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie osiągnać
Bogusia22

Re: Odchudzanie - sprawdzone metody

Post autor: Bogusia22 »

Moim zdaniem jak najbardziej pomagają, sama stosowałam z jak najlepszymi wynikami Foreverslim i od tego momentu nie mam problemów z nadwagą
Małgorzata29

Re: Odchudzanie - sprawdzone metody

Post autor: Małgorzata29 »

A ja akurat po namowie koleżanki zakupiłam Foreverslim i w żaden sposób nie żałuję tego kroku. W końcu pozbyłam się całej nadwagi
DominikaLew

Re: Odchudzanie - sprawdzone metody

Post autor: DominikaLew »

Moim zdaniem Foreverslim jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. W 3 miesiaće straciłam 11 kilo na wadze
Urszula33

Re: Odchudzanie - sprawdzone metody

Post autor: Urszula33 »

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Stosowałam go przez 3 miesiące i w tym czasie schudłam 14 kilo
Motylek40

Re: Odchudzanie - sprawdzone metody

Post autor: Motylek40 »

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona.
Sabina29

Re: Odchudzanie - sprawdzone metody

Post autor: Sabina29 »

A ja tradycyjnie, jak moja kuzynka kupiłam na Allegro - Slimunox i po 3 miesiącach byłam lżejsza o 13 kilo
Violetta39

Re: Odchudzanie - sprawdzone metody

Post autor: Violetta39 »

Moim zdaniem niem ma lepszego środka na odchudznaie pod względem zarówno skuteczności zastosowania jak i bezpieczęństwem takowego jak Slimunox. Ja w każdym razie, po pierwsze gdy się dochudząłam, to przy pomocy tych tablketek schudłam 16 kilo, po drugie nie ma efektu jojo
Krystyna321

Re: Odchudzanie - sprawdzone metody

Post autor: Krystyna321 »

Zgadza się, tabletki Slimunox dają świetne efekty - nie wiem do końca na jakiej zasadzie to działa, bo w sumie tak szybkie efekty bez jojo są dla mnie sporym zaskoczeniem. Nie zmienia to faktu, że dzięki tym tabletkom całkowicie odmieniłam swoje życie. W końcu jestem szczęśliwa - bo bycie otyłym, to wegetacja, a nie życie
Monika31

Re: Odchudzanie - sprawdzone metody

Post autor: Monika31 »

Ja w walce z nadwagą stosowałam tylko jeden środek - Slimunox. Nie mniej po prostu od razu dobrze trafiłam i po prostu nie musiałam już niczego innego szukać.
Bogucha37

Re: Odchudzanie - sprawdzone metody

Post autor: Bogucha37 »

Mnie się udało z tabletkami Slimunox. Straciłam 11 kg. Wyrzuciłam z diety dużo pozycji, wszystko co szkodliwe i mam nadzieję, że teraz już nadwaga nigdy nie powrócić. Tabletki Slimunox działają, chociaż sama średnio w to wierzyłam. Ja te tabletki mogę jak najbardziej polecić
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post