Jaka dieta

sprawdzone sposoby na różne zmartwienia
Małgorzata

Jaka dieta

Post autor: Małgorzata »

Mam do zrzucenia około 10 kg. Chcę zastosować Slimunox, (u mojej koleżanki zadziałał idelanie, z tym iż jej diata odpada, bo było w niej dużo orzechów na które ja jestem uczulona). Nie wiem co wybrać... i co robic, by było OK
Daria

Re: Jaka dieta

Post autor: Daria »

Zgadzam z twoja opinia, bo sama stosowałam Slimunox i faktyczne efekt znakomity
Sandra30

Re: Jaka dieta

Post autor: Sandra30 »

U mnie też Slimunox był podstawą osiągniętego sukcesu 3 miesiące i pozbyłam się całej nadwagi
Iwona22

Re: Jaka dieta

Post autor: Iwona22 »

Ja też się zgadzam z tym iż dieta - dietą, ale wazne jest odpowiednie wspomaganie procesu odchudzania. Ja też stosowałam Slimunox i jestem jak najbardziej zadowolona
Grażyna29

Re: Jaka dieta

Post autor: Grażyna29 »

Ja stosując Slimuniox jeżeli mam być szczera, to owszem pilnowałam skrupulatnie zestawów ćwiczeń, ale do samej diety nie przykładałam się zbytnio... Owszem zero śmieciowego jedzenia... ale poza tym jadłam to na co miałam ochotę... jedynie czego pilnowałam to kalorii... 1800 max. Czyli na podwieczorek pączek... to na kolacje jedna mała marchewka... lub szklanka wody
Weronika

Re: Jaka dieta

Post autor: Weronika »

Ja też Slimunox. I sama dieta, nie miała aż takiego znaczenia, ważne było bym większą ilośc kalorii traciła niż jadła
Paulina30

Re: Jaka dieta

Post autor: Paulina30 »

Moje odchudzanie z Slimunox dobiegło końca i tak jak się spodziewałam od samego początku efekty są.Nie wiem jak dla innych ale dla mnie rewelacyjne 12 kg mniej to jest jednak wyczyn.
Tamara29

Re: Jaka dieta

Post autor: Tamara29 »

Każdy wybiera dla siebie to co dla niego najlepsze.Mój wybór padł rok temu na Slimunox udało mi się na nim schudnąć.A najważniejsze jest to że do dzisiaj żaden kilogram nie wrócił,co rzadko się zdarza przy innych suplementach.
Renata4

Re: Jaka dieta

Post autor: Renata4 »

Podstawą odchudzania moim zdaniem jest podejście do tego tak jak w temacie z głową, po prostu podstawą jest podejście psychiczne i jeszcze jedno, owszem znam osoby, które brały Slimuniox i faktycznie to jest skuteczne, ale to nie czarodziejska różdżka trzeba coś dać od siebie
Oliwiarr

Re: Jaka dieta

Post autor: Oliwiarr »

Metod na odchudzanie jest tyle ile ludzi którzy sie odchudzają.Dla mnie skuteczna metoda było zastosowanie diety ale nie jakiejś bardzo restrykcyjnej i do tego dodatkowo tabletki Slimunox.Nawet się nie obejrzałam jak straciłam 14 kg.Mi się udało to innym na pewno tez się uda
Tamira

Re: Jaka dieta

Post autor: Tamira »

U mnie sprawdziła się Slimunox ale w połączeniu z dieta i ćwiczeniami.Dzięki takiemu zestawieniu schudłam bardzo dużo.Chociaż wcześnie próbowałam schudnąc na różne sposoby bez widocznych efektów.Po Slimunox efekty są widoczne do dzisiaj.
Irena3

Re: Jaka dieta

Post autor: Irena3 »

W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.
Urszula33

Re: Jaka dieta

Post autor: Urszula33 »

Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po tych tabletkach. W 3 miesiące schudłam 14 kilo i jestem przekonana, że gdyby nie zastosowanie Slimunox w życiu bym tyle nie schudła
nyahreichel
Posty: 4
Rejestracja: 2020-01-02, 10:36

Re: Jaka dieta

Post autor: nyahreichel »

Dieta powinna zostać skonsultowana z lekarzem.
Lila45
Posty: 2
Rejestracja: 2020-01-30, 22:43

Re: Jaka dieta

Post autor: Lila45 »

najlepsza dieta to zbilansowe zdrowe odzywianie, zdrowe nawyki, bo porzucisz diete i znow przytyjesz, diety to bledne kolo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post