Suplementy - co sądzicie?

sprawdzone sposoby na różne zmartwienia
Dorota30

Suplementy - co sądzicie?

Post autor: Dorota30 »

Jakie macie zdanie na temat suplementów na odchudzanie?
Natalia28

Re: Suplementy - co sądzicie?

Post autor: Natalia28 »

Ja stosowałam Slimunox który kupiłam na stronie slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu, ale nie ma co się dziwić, moim zdaniem to jeden z najlepszych suplementów wspomagających odchudzanie
Michał28a

Re: Suplementy - co sądzicie?

Post autor: Michał28a »

Jeżeli chodzi o suplementy to ja stosowałem IQman i spełnił on całkowicie swoje zadanie
Elwira

Re: Suplementy - co sądzicie?

Post autor: Elwira »

Ja namówiona przez kuzynkę stosowałam Slimunox. I okazało sie to bardzo dobrym rozwiązaniem
Ilona

Re: Suplementy - co sądzicie?

Post autor: Ilona »

Ja swoich 10 kg pozbyłam się z pomocą Foreverslimu w dwa miesiące.Kolejnego opakowania już nie potrzebowałam.Więc myślę że jest to indywidualna sprawa każdego człowieka ile czasu potrzebuje jego organizm na to aby pozbyć się niechcianych kilogramów.
Beata

Re: Suplementy - co sądzicie?

Post autor: Beata »

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox. W końcu pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam
Teresa

Re: Suplementy - co sądzicie?

Post autor: Teresa »

Ja też stosowałam Slimunox, moim zdaniem nie ma lepszego obecnie środka wspomagającego odchudzanie
Anita

Re: Suplementy - co sądzicie?

Post autor: Anita »

Dla mnie najskuteczniejszy jest Slimunox.Ja nie mogę powiedzieć nic złego .Tableteki spełniają swoja role.Dzięki nim schudłam mam fajna figurę.Ja je mogę polecić.
MonikaK22

Re: Suplementy - co sądzicie?

Post autor: MonikaK22 »

Wprowadziłam tabletki Slimunox 3 tygodnie temu i jak na razie jestem bardzo, bardzo zadowolona. Przede wszystkim waga spada, ja tracę apetyt, kompletnie nie mam ochoty na rzeczy słodkie. Jak pomyślę o słodkich napojach to mi się niedobrze robi. Mam nadzieję, że zdołam to utrzymać. Im jestem lżejsza, tym lepiej się czuję.
Alicja24

Re: Suplementy - co sądzicie?

Post autor: Alicja24 »

Ja zdecydowanie polecam Slimunox.Wybrałam go ze względu na bardzo dużo pozytywnych opinii.I jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.Schudłam efektu jo-jo nie ma.Więc czego chcięć więcej.
Borsuk

Re: Suplementy - co sądzicie?

Post autor: Borsuk »

Też stosowałem Iqman i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z uzyskanego efektu.W końcu erekcja znów jest silna i co ważniejsze jestem jej pewien w 100%
Harry

Re: Suplementy - co sądzicie?

Post autor: Harry »

Na spadek potencji szczerze mogę polecić środek o nazwie IQMAN. Też cierpiałem na ten problem, stosowałem wiele preparatów, niestety bezskutecznie. Dopiero po IQMAN moje życie seksualne wróciło do normy.
Wiktoria

Re: Suplementy - co sądzicie?

Post autor: Wiktoria »

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona. W końcu sukces i nie mam nadwagi. Nie uzyskałam bym tego bez zastosowania tych tabletek
Małgorzata

Re: Suplementy - co sądzicie?

Post autor: Małgorzata »

Ja jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dało zastosowanie Slimunox. W końcu pozbyłam się całej nadwagi. Wcześniej bywało różnie... średnio dwa mi z wagi spadały, by powrócić po 3 miesiącach z nad datkiem Teraz jest inaczej... raz że schudłam 13 i jak na razie to się nie zmienia,
Iwona30

Re: Suplementy - co sądzicie?

Post autor: Iwona30 »

Ja dopiero co zakupiłam Slimunox, co prawda nie zrobiłam tego na stronie bezpośredniego dystrybutora, tylko przez ich oficjalny sklep na Allegro. Nie mniej nie to jest istotne, bo środek jest oryginalny.Jednak pomimo, ze stosuję te tabletki od w miarę krótkiego okresu, bo nie minęłu jeszcze dwa tygodnie, to już widac na wadze, ze ta zaczęła spadać w dół
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post