Poprawienie erekcji?

sprawdzone sposoby na różne zmartwienia
Szymek31

Re: Poprawienie erekcji?

Post autor: Szymek31 »

Jednak takie suplementy, jak IQman powodują bardzo mocne ukrwienie penisa, a co za tym idzie wzrost erekcji. Druga sprawa, że to nie lek, tylko suplement, całkowicie bezpieczny. Mój mąż go bierze i seks jest dzięki temu o wiele przyjemniejszy.
Jerzy32

Re: Poprawienie erekcji?

Post autor: Jerzy32 »

Na każdego działa co innego, ale ja w sumie z działania IQman jestem zadowolony, bo też pomógło mi to rozwiązać dość istotny problem sfery intymnej, a powiem szczerze, że już myślałem, że mój związek się przez to zakończy, bo wiadomo, jak nie wychodzi to wpływa to negatywnie na obie strony.
Tomek29

Re: Poprawienie erekcji?

Post autor: Tomek29 »

Widzę, że piszecie tu również o tabletkach iqman. Sam też je brałem i uważam, że jest to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie zastosować w celu poprawienia erekcji
Szczurek

Re: Poprawienie erekcji?

Post autor: Szczurek »

Ja też zdecydowałem sie na zastosownaie IQman i moim zdaniem nie ma lepszego wyboru pod względem środków poprawiających erekcję.
Jakub33

Re: Poprawienie erekcji?

Post autor: Jakub33 »

Ja również jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałem po zastosowaniu IQman. Moim zdaniem to jedne z najlepszych tabletek jakie są na naszym rynku na poprawę erekcji
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post