Czy warto stosowac Slimunox?

sprawdzone sposoby na różne zmartwienia
Kamila32

Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: Kamila32 »

Warto stosowac Slimunox? A może wybrać jakiś inny środek wspomagający odchudzmnaie? jaka dieta jest optymalna przy suplementacji?
MetklaS

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: MetklaS »

Jeżeli chodzi o Ślimunox, to moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudznanie jakie można kupić
Iwona28

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: Iwona28 »

Ja w zasadzie schudłam na samej diecie i Slimunox. Dodatkowo trochę ćwiczyłam na siłowni
IzabellaN

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: IzabellaN »

Moim zdaniem nie, ja próbowałam bez efektu, ten dopiero sie pojawił jak do diety dodałam Slimunoz
Honorata24

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: Honorata24 »

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona, Trxzy miesiące i już 12 kg mniej
AgataPK

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: AgataPK »

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z tego powodu. W końcu udało się mi pokonać nadwagę. I to tylko w 3 miesiące.
WeronikaDS

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: WeronikaDS »

Ja akurat jeżeli chodzi o suplementy to stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jego działania. W 3 miesiąca po prostu pozbyłam się nadwagi
SabinaQ2

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: SabinaQ2 »

ja stosowałem Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnac,. W końcu sukces i nie mam nadwagi
IrminaB3

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: IrminaB3 »

Ja stosuję Slimunox od dwóch miesięcy i w tym czasie moja waga spadła o całe 9 kilo, co uważam daje ładną średnią 4,5 kg miesięcznie
DagmaraX22

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: DagmaraX22 »

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Ja w każdym razie dzięki tym tabletkom schudłam prawie 15 kilo i jestem bardzo zadowolona
GabrysiaD

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: GabrysiaD »

Ja mam jak najlepszą opinię o Slimunox, stosowałam przez 3 miesiące i schudłam łącznie 13 kg. Jestem bardzo zadowlona
AndrzejU

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: AndrzejU »

Moja żona stosowała i nie ukrywam, że już dawno nie widzałem jej w tak dobrym nastroju i mającej taką figurę, a wystarczyły jej 3 miesiące
AngelikaGF

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: AngelikaGF »

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam, 12 kg mniej w 3 miesiące...
MagdaE24

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: MagdaE24 »

Ja mam jak najbardziej pozytywną opinie o Slimuinox, w końcu to dzięki tym tabletkom udało mi się schudnąć po ciązy...
ElwiratZ

Re: Czy warto stosowac Slimunox?

Post autor: ElwiratZ »

Ja jestem bardzo zadowolona, w końcu udało mi sie pozbyć tej przeklętej nadwagi i to w całości, a najlepsze jest to, że nie ma efektu jojo.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post