Wspomaganie odchudzania

sprawdzone sposoby na różne zmartwienia
Paulinabs

Wspomaganie odchudzania

Post autor: Paulinabs »

Z otyłością, czy raczej nadwagą walczyłam ponad 8 lat... Pół roku temu koleżanka poleciła mi Foreverslim. Kupiłam na stronie promoslim . pl Brałam 3 miesiące i nie będę wciskała kitów, że był to łatwy i lekki czas... Dieta... Systematyczne ćwiczenia, szczególnie one do czasu gdy organizm sie nie przyzwyczaił... ale .... udało się. Po 3 miesiacach na wadze było 15 kg mniej!
KingaH

Re: Wspomaganie odchudzania

Post autor: KingaH »

Ja też stosowałam Foreverslim, co prawda kupowałam na Allegro, ale to bez znaczenia. W każdym razie co do skuteczności, to stosując te tabletki przez 3 miesiące schudłam 12 kg
MichałT

Re: Wspomaganie odchudzania

Post autor: MichałT »

Moja kuzynka mieszkająca akurat w Szkocji ostatnio się też odchudzała. W sumie, to nie do końca wierzyłam w jej sukces... zawsze była rodzinną grubaską, która po porodzie dodatkowo powiększyła swoją objętość. Od jakiegoś czasu rozmawiałyśmy bez video (podobno padłą jej kamerka w laptopie, choć nie wiem czy to nie był z jej strony wybieg. Stosowała Slimunox. I na lotnisku jej nie poznałam... Takiej figury nie miała nigdy w życiu...
Alicja22

Re: Wspomaganie odchudzania

Post autor: Alicja22 »

ja zdecydowałam się na Slimunox. Moim zdaniem jest to jeden z najlepsdzych środków na odchudznaie i z tego co wiem, to Slimunox jest bez problemu dostępny w Polsce. Zarówno na Allegro jak i na stronie slimunox pl
KatarzynaG3

Re: Wspomaganie odchudzania

Post autor: KatarzynaG3 »

Ja akurat jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się uzyskać po zastosowaniu Foreverslim. W 3 miesiace schudłam 12 kilo
Gosiaczek

Re: Wspomaganie odchudzania

Post autor: Gosiaczek »

Ja zdecydowałąm się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam W 3 miesiące schudłam 14 kilo
Mirka36

Re: Wspomaganie odchudzania

Post autor: Mirka36 »

Ja też zdecydowałam sie na zastosowanie Foreverslim i jak dla mnie okazał się to idealny oręż w walce z nadwagą. Nie dam sobie powiedzieć, że bez suplementacji udało by mi się aż tak ładnie schudnać
KarolinaOtr

Re: Wspomaganie odchudzania

Post autor: KarolinaOtr »

Ja akurat stosowałem Slimunox i wynik jaki uzyskałam bardzo mnie zadowolił, bo w 3 miesiące pozbyłam się całej nadwagi
Balbina

Re: Wspomaganie odchudzania

Post autor: Balbina »

Jeżeli chodzi o odchudzanie, to ja zdecydowalam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona. W reszcie coś u mnie zadziałalo i schudłam, po prostu schudlam
Dagmara

Re: Wspomaganie odchudzania

Post autor: Dagmara »

Mi bardzo pomogły takie tabletki na odchudznaie jak Foreveslim. Moim zdaniem to jeden z najlepszych wyjśc na pozbycie się nadwagi. W każdym razie mi pomogły one w pozbyciu się 14 kilo nadwagi
Danuta

Re: Wspomaganie odchudzania

Post autor: Danuta »

Ja akurat jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskąłam po zastosowaniu Forevewrslim. W 3 miesiące schudłam 12 kilo
Mariola40

Re: Wspomaganie odchudzania

Post autor: Mariola40 »

Ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. W końcu pozbyłam się nadwagi
Katarzyna87

Re: Wspomaganie odchudzania

Post autor: Katarzyna87 »

Moim zdaniem Foreverslim to jedne z najlepszych tabletek na odchudzanie. ja w każdym razie dzieki nim schudłam 12 kilo i pozbylam się nadwagi
Weronika51

Re: Wspomaganie odchudzania

Post autor: Weronika51 »

A co sądzicie o tego rodzaju środki jak IQmango? faktycznie ten owoc ma takie super właściwiście jeżeli chodzi o odchudznaie?
AlinaW

Re: Wspomaganie odchudzania

Post autor: AlinaW »

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie moża kupić. Oczywiście biorę pod uwagę tylko te lagalne i bezpieczne w stosowaniu a równiocześnie skuteczne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post