NaviExpert

wszystko co związane z telefonami
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

NaviExpert

Post autor: Piter »

GPS Jest bardo przydatny gdy chcemy np. pokonać jakąś trasę samochodem, a poruszamy się po nie znanym terenie. Za pomocą telefonu komórkowego i odbiornika GPS możemy dzięki stosunkowo taniej aplikacji Naviexpert pokonać trasę bez najmniejszych przeszkód. Pewnie nie jeden się zastanawia po co komuś nawigacja na tak małym ekranie jak jest w komórce, lepiej mieć palmtopa. Teoretycznie tak, ale komórkę ma prawie każdy, a pal to kolejny wydatek. W dodatku w nawigacji liczy się przede wszystkim komunikat głosowy, kierowca nie ma czasu patrzeć na to co się dzieje na drodze i na wyświetlacz. Co nie znaczy, że na GSM nic nie widać, wręcz przeciwnie :-) Aplikacja napisana jest w Javie, a mapki pobierane są online, dodatkowo kierowcy mogą zgłaszać pozycje nie zaznaczonych foto radarów, informacje o korkach itp. Dużą zaletą jest możliwość wykupienia programu na 24 h (2 zł), większość ludzi tak jak i ja nie jeździ w długie trasy - zdarza się to sporadycznie - i jak np. wybieram się na wakacje 2-3 razy w roku to mogę sobie pozwolić na pewien luksus i bezpieczeństwo związane z posiadaniem GPS'a. Tym bardziej, że nie muszę kupować aplikacji za 400 zł i palmtopa za 1200 zł by móc z niego skorzystać 3 razy w roku.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BVYgh6zA ... annel_page[/youtube]
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Dziś troszkę z tym pojeździłem po Płońsku i muszę przyznać, że działa :)

Tylko nie wiem jak dużo danych jest za każdym razem pobierane przez GPRS, a zatem ile dodatkowo kosztuje korzystanie z NaviExperta. :|
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Post autor: Glitch »

trader pisze:Tylko nie wiem jak dużo danych jest za każdym razem pobierane przez GPRS, a zatem ile dodatkowo kosztuje korzystanie z NaviExperta. :|
Przecież możesz to sprawdzić w telefonie w: liczniki danych=>ostatnia sesja.Obrazek
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Glitch pisze:
trader pisze:Tylko nie wiem jak dużo danych jest za każdym razem pobierane przez GPRS, a zatem ile dodatkowo kosztuje korzystanie z NaviExperta. :|
Przecież możesz to sprawdzić w telefonie w: liczniki danych=>ostatnia sesja.Obrazek
No w sumie tak, ale jak jadę w długą trasę, to nie jestem w stanie przewidzieć tego wcześniej... Na szczęście to są dość małe ilości danych.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: NaviExpert

Post autor: Piter »

Firma NaviExpert przygotowała bardzo przyjemną niespodziankę dla posiadaczy telefonów komórkowych z modułem GPS. System nawigacji NaviExpert zostanie rozkodowany podczas długiego, majowego weekendu, tym samym będzie dostępny bezpłatnie dla każdego kierowcy. Nawigacja będzie dostępna bezpłatnie od czwartku 30 kwietnia, od godziny 12:00 do poniedziałku 4 maja, do godziny 10:00.

Wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę programu NaviExpert - nawigacja GPS w telefonie komórkowym.
auto-moto

Re: NaviExpert

Post autor: auto-moto »

Navigo - śmieszna reklama nawigacji

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VWr16ech ... re=related[/youtube]
ODPOWIEDZ