Pobieranie opłat za sprawdzenie stanu konta heyah

wszystko co związane z telefonami
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Pobieranie opłat za sprawdzenie stanu konta heyah

Post autor: Piter »

Właśnie zauważyłem, że wpisując kod na sprawdzenie stanu konta (*108#) w heyah, pobierana jest opłata :(
Co prawda niewielka bo "tylko" trzy cztery grosze, ale jednak zawsze to coś. Szkoda....
Mam takie małe pytanie do posiadaczy "kart" innych operatorów, czy oni też pobierają opłaty za sprawdzenie konta?
dobrarada
Posty: 51
Rejestracja: 2011-06-10, 22:36

Re: Pobieranie opłat za sprawdzenie stanu konta heyah

Post autor: dobrarada »

mBank mobile nie pobiera. Się zastanawiam nad przejściem do nowego polskiego operatora tego na V, który ma całkiem rozsądne ceny.
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: Pobieranie opłat za sprawdzenie stanu konta heyah

Post autor: Leyla7 »

do dziś nie byłam świadoma tego, że Heyah pobiera opłatę za sprawdzenie konta. Coraz bardziej mnie ta sieć ostatnio denerwuje :[
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Pobieranie opłat za sprawdzenie stanu konta heyah

Post autor: Piter »

Ciekawe od kiedy dokładnie wprowadzili opłaty....
dobrarada a co to za sieć, bo V to kojarzy mi się z filmem "V jak vendetta", bardzo dobrym zresztą ;)
Awatar użytkownika
Leyla7
Posty: 165
Rejestracja: 2010-07-13, 15:56

Re: Pobieranie opłat za sprawdzenie stanu konta heyah

Post autor: Leyla7 »

V to virgin chyba :P
dobrarada
Posty: 51
Rejestracja: 2011-06-10, 22:36

Re: Pobieranie opłat za sprawdzenie stanu konta heyah

Post autor: dobrarada »

Jeśli forum może zawierać "lokowanie produktu" :) to tak chodziło o http://virginmobile.pl/
Awatar użytkownika
possibly_maybe
Posty: 11
Rejestracja: 2007-02-01, 16:37
Lokalizacja: Płońsk

Re: Pobieranie opłat za sprawdzenie stanu konta heyah

Post autor: possibly_maybe »

Już dawno można było przeczytać informacje, że tak właśnie się stanie, na różnych portalach internetowych. Wszystko przez wprowadzenie strony z zarządzaniem konta i zmianą wizerunkową. Słaby pomysł, ale z tak dużym wyborem sieci na rynku zawsze można się przenieść...
Hubert
Posty: 174
Rejestracja: 2011-01-20, 08:39

Re: Pobieranie opłat za sprawdzenie stanu konta heyah

Post autor: Hubert »

Również T-mobile mają pobierać opłaty.Jak już nie pobierają.
Ayan
Posty: 1
Rejestracja: 2012-10-31, 12:20

Re: Pobieranie opłat za sprawdzenie stanu konta heyah

Post autor: Ayan »

Heyah pobiera opłaty od początku października a T-Mobile od początku września, są na to aplikacje które pozwalają sprawdzić stan konta przez internet (Heyahkonto oraz T-Mobilekonto) które są dostępne na smartfony. Można też stan konta sprawdzić przez stronę itaktak.pl logowanie polega poprzez podanie numeru telefonu oraz kodu który przyjdzie SMS-em, można także zamówić od operatora SMS który będzie przychodził co 2 tygodnie. Poza tym, jeśli jest poniżej 5 zł na koncie to podczas wykonywania połączenia "głos" w słuchawce mówi stan konta, znajomemu po każdym niewykonanym/nieudanym połączeniu przychodzi SMS ze staną konta. Mam nadzieję że temat wyczerpałem :) jak coś pisać:)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Pobieranie opłat za sprawdzenie stanu konta heyah

Post autor: Piter »

No właśnie, niby głos mówiący o stanie konta poniżej 5zł jest fajny lecz niestety tylko przez pewien czas. Mnie osobiście wnerwia jak mi mówią przy każdym połączeniu "stan twojego konta wynosi...." zwłaszcza gdy chcę szybko się połączyć. I nie ma przy tym znaczenia czy dzwonimy "za kasę" czy też w ramach darmowych numerów. No ale to tylko moje subiektywne odczucie.

PS dzięki za wyczerpującą odpowiedź :ok:
Władziu

Re: Pobieranie opłat za sprawdzenie stanu konta heyah

Post autor: Władziu »

Miałem na koncie 5,2 zł.I też zobaczyłem ze kwota się zmniejsza po sprawdzeniu stanu konta.Po kilku sprawdzeniach na koncie zostało mi tylko trochę ponad 1 zł !!! Dlaczego tak się stało że tyle kasy straciłem???
koperek123

Re: Pobieranie opłat za sprawdzenie stanu konta heyah

Post autor: koperek123 »

Virgin Mobile
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post