Wszystko co najlepsze - AutoMapa 5.5.2

wszystko co związane z telefonami
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Wszystko co najlepsze - AutoMapa 5.5.2

Post autor: Piter »


Druga tegoroczna aktualizacja map nawigacyjnych programu AutoMapa sprawia, że w tegoroczne wakacje warto mieć AutoMapę w kieszeni. Wystarczy telefon z systemem Windows Mobile, aby AutoMapa stała się podręcznym informatorem o atrakcjach kulturalno – rozrywkowych w największych miastach Polski. Szczegółowe, nawigacyjne plany ponad 2,6 tys. miast, kompletna siatka drogowa, w Polsce obejmująca ponad 637 tysięcy km tras wszystkich kategorii, blisko 430 tysięcy szczegółowo opisanych Punktów Użyteczności Publicznej szczególnie uwzględniające wakacyjne kurorty pozwalają szybko i wygodnie odnaleźć lokalne atrakcje turystyczne. Kluby, dyskoteki, restauracje, czy muzea – wszystko to dzięki AutoMapie może znajdować się w kieszeni każdego turysty.

AutoMapa w realny i przemyślany sposób poprawia bezpieczeństwo na polskich drogach. Dzięki współpracy AutoMapy z Polskimi Liniami Kolejowymi polscy kierowcy otrzymują niezwykle dokładną i aktualną bazę przejazdów kolejowych w Polsce. Ponad 15 tysięcy przejazdów kolejowych zostało dokładnie oznakowanych, dzięki czemu kierowcy podróżujący z AutoMapą już od dziś są ostrzegani o potencjalnym niebezpieczeństwie. Dane zebrane wspólnie z Komendą Główną Policji i fundacją Krzysztofa Hołowczyca “Kierowca Bezpieczny” pokazują i ostrzegają o 500 najniebezpieczniejszych strefach drogowych w Polsce. A największa w Polsce baza fotoradarów stałych i przenośnych, punktów kontroli drogowej i nieoznakowanych pojazdów z wideorejestratorami pokazuje, gdzie bezwzględnie należy zdjąć nogę z gazu, aby bezpiecznie dotrzeć do celu podróży.

“-Jedną z rzeczy, z którymi się nie rozstaję i które mam zawsze w kieszeni jest smartphone z AutoMapą. Nawet jeżeli znam drogę, nawigacja pomaga mi w podróżowaniu, wskazując niebezpieczne miejsca, czy na bieżąco podając odległość do celu. To oczywiście nie zwalnia mnie z myślenia i skupienia się nad prowadzeniem auta, ale pozwala lepiej kontrolować przebieg podróży. Miałem już okazję jechać z nową wersją AutoMapy i jestem z niej bardzo zadowolony. Szczególnie duże wrażenie na mnie zrobił system ostrzegania o przejazdach kolejowych, który jest naprawdę nieoceniony w jeździe po polskich drogach..” - powiedział Krzysztof Hołowczyc, najlepszy polski kierowca rajdowy.

Kierowcy podróżujący po Europie szczególnie docenią AutoMapę. Zawiera ona bowiem najnowsze mapy w specyfikacji Q2 2009 dostarczone przez NAVTEQ – światowego lidera w zakresie opracowań map Europy. Dzięki nowym mapom kierowcy dotrą do każdego z 44 krajów Europy.

Najnowsza wersja AutoMapy dostępna jest do pobrania już dziś na stronie http://www.automapa.pl/


AutoMapa 5.5.2 w liczbach:

• dokładność nominalna map w największych miastach: 1m
• drogi wszystkich kategorii 637,391 km
• sieć dróg prowadzących do miejsc zamieszkania 100%
• drogi gruntowe 416,374 km
• autostrady (wliczając obie nitki autostrady oraz rozjazdy) 1,530 km
• miejscowości i osady 102,038
• nawigacyjne plany miejscowości i miast 2,621
• procent populacji miejskiej objętej planami nawigacyjnymi 100%
• miasta i miejscowości z adresami punktowymi 2,057
• miasta z kształtami budynków i punktowymi adresami 677
• miasta i miejscowosci z budynkami 3D (z wysokością) 833
• kształty pojedynczych budynków (2D i 3D) 2,621,293
• kształty poszczególnych budynków (3D) 1,231,548
• adresy poszczególnych budynków (dokładne punktowe) 2,241,748
• punkty użyteczności publicznej (POI) 426,389
• jeziora 52,430
• rzeki i cieki wodne (kanały, etc.) 137,116
• obszary leśne 158,424
• linie kolejowe 29,900
• przejazdy kolejowe (ostrzeganie!) 15,200

Stan na dzień 24 czerwca 2009 roku.
źródło: http://www.automapa.pl
kierowca

Re: Wszystko co najlepsze - AutoMapa 5.5.2

Post autor: kierowca »

Ojej, nie wiedziałem że w Polsce mamy 1,530 km autostrad ;-)
także kierowca

Re: Wszystko co najlepsze - AutoMapa 5.5.2

Post autor: także kierowca »

Czytaj ze zrozumieniem!!!, wliczając DWIE nitki, wjazdy i zjazdy na/z autostrad
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post