Gdzie tanio kupić telefon ?

wszystko co związane z telefonami
kasiafrania1

Gdzie tanio kupić telefon ?

Post autor: kasiafrania1 »

Chcę kupić telefon komórkowy na prezent. Mogę przeznaczyć na to do 350zł. Może ktoś zna hurtownie, które tanio sprzedają w detalu, i ma namiary na takie sklepy ? Widziałem gdzieś coś na ten temat, ale nie mogę teraz znaleźć. Może ktoś posiada i zechce się podzielić. Dzięki za pomoc (wszystkim). Będę bardzo wdzięczna
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Gdzie tanio kupić telefon ?

Post autor: Piter »

kasiafrania1 czy przypadkiem te konto "kasiafrania" nie należy do Ciebie ?
Nie zastanawiałeś/aś (sorki ale raz piszesz "Widziałem" a raz "wdzięczna" i nie wiem jak się zwracać do Ciebie) się nad kupnem czegoś używanego ? Bo raczej nie znajdziesz w Płońsku oraz w pobliżu takiej hurtowni.
maniak

Re: Gdzie tanio kupić telefon ?

Post autor: maniak »

na allegro 80% telefonów używanych to lipa chyba że coś nowego to tak, ale najpierw bym się przeleciał po mieście bo czasami z 30zł taniej na allegro zrobi 100zł drożej. Reklamacja, wysyłki itp. :cool:
Gość

Re: Gdzie tanio kupić telefon ?

Post autor: Gość »

http://www.allegro.pl/item554267492_nok ... range.html
Może coś takiego ? Wystarczy napisać do tej osoby i można się dogadać.
Jeśli chodzi o reklamacje to w przykładzie wyżej wszyscy pochodzą z Płońska więc koszt dostawy wynosi zero ;)
niosek
Posty: 1
Rejestracja: 2009-03-04, 11:32

Re: Gdzie tanio kupić telefon ?

Post autor: niosek »

maniak pisze:na allegro 80% telefonów używanych to lipa chyba że coś nowego to tak, ale najpierw bym się przeleciał po mieście bo czasami z 30zł taniej na allegro zrobi 100zł drożej. Reklamacja, wysyłki itp. :cool:
Wychodzę z takiego samego założenia , w sklepach znów są drogie ... Ja swoje dwa telefony kupiłem przez sklep internetowy , mają tanio i dość spory wybór , jeśli jest ktoś zainteresowny to podaję link TELEFONY KOMÓRKOWE
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post