Fotografia

Motoryzacja, Wędkarstwo, Zwierzęta, Kolekcjonerstwo itp.
czerav
Posty: 3
Rejestracja: 2013-02-16, 18:56

Fotografia

Post autor: czerav »

Witam,

Chciałem zapytać czy przypadkiem w Płońsku istnieje jakiś klub, grupa czy tez stowarzyszenie które związane są z fotografią a o których nie wiem?
Z ogólnych oględzin wynika że nie...chyba...

Być może w tym wątku ujawnią się jakieś artystyczne dusze zainteresowane fotografią? :)

Pozdrawiam,
czerav
RicardoLouBeach
Posty: 64
Rejestracja: 2011-01-19, 20:00

Re: Fotografia

Post autor: RicardoLouBeach »

O klubie żadnym nie słyszałem... Ja się bawię troszke po amatorsku w fotografię... Zarówno w robienie jak i obróbkę cyfrową fotek :)
czerav
Posty: 3
Rejestracja: 2013-02-16, 18:56

Re: Fotografia

Post autor: czerav »

RicardoLouBeach pisze:O klubie żadnym nie słyszałem...
Pewnie sami indywidualiści wśród fotografów ;)

Co fotografujesz?
RicardoLouBeach
Posty: 64
Rejestracja: 2011-01-19, 20:00

Re: Fotografia

Post autor: RicardoLouBeach »

czerav pisze:
RicardoLouBeach pisze:O klubie żadnym nie słyszałem...
Pewnie sami indywidualiści wśród fotografów ;)

Co fotografujesz?
Eksperymentuję z wszystkim... Portret, krajobraz, makro, noc, dzień, produkt, imprezy..... Może wymienimy doświadczenia? :)
fimarek76
Posty: 3
Rejestracja: 2013-06-01, 21:40
Kontakt:

Re: Fotografia

Post autor: fimarek76 »

ja lubie fotografowac krajobrazy, inne osoby w fajnych miejscach, zwierzeta :):) to moja pasja !:)
Edmund
Posty: 1
Rejestracja: 2013-07-16, 18:59

Re: Fotografia

Post autor: Edmund »

Znacie jakieś forum fotograficzne w ogóle? Bo ja też jakoś szukam znajomych zajmujących się fotografią?
Grzegorz87
Posty: 7
Rejestracja: 2013-10-20, 11:55

Re: Fotografia

Post autor: Grzegorz87 »

Mnie interesuje stara fotografia, sam robię tylko amatorskie zdjęcie , ale wyszukuje różne archiwalne zdjęcia.
Traviz
Posty: 74
Rejestracja: 2007-04-21, 14:34
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Fotografia

Post autor: Traviz »

W sumie to chyba faktycznie w Płońsku nie istnieje żadna grupa związana z fotografią, a czasem mogłoby być ciekawie powymieniać się doświadczeniami :)
czerav
Posty: 3
Rejestracja: 2013-02-16, 18:56

Re: Fotografia

Post autor: czerav »

Osob ktore fotografuja jest calkiem sporo ale grupy nie ma. Hmm...moze nie ma takiego zapotrzebowania ;-)
Mareczek1
Posty: 15
Rejestracja: 2011-08-04, 13:41

Re: Fotografia

Post autor: Mareczek1 »

potrzebuję porady w sprawie sprzętu fotograficznego, mam aparat cyfrowy, który robi dobre zdjęcia, ale mięknie w gdy robi się mrok i już w plenerze ma problem ze zdjęciami, czy zachodami słońca. Mam budżet do 1500 zł i zastanawiam się czy może nie lepsze nie było by kupnie lustrzanki, podpowiedzcie co jest warte w tym przedziale cenowym
MonikaP

Re: Fotografia

Post autor: MonikaP »

Polecam Nikona 3100 lub 3200 z kitowym obiektywem 18-55 mm. Później polecam zakup stałki 35 mm f/1,8.
Traviz
Posty: 74
Rejestracja: 2007-04-21, 14:34
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Fotografia

Post autor: Traviz »

Na początek fajne są systemy bezlusterkowe Fuji lub Olympus. Jeżeli koniecznie lustrzanka z niskiej półki to na pewno nie z kitowym obiektywem 18-55 - jak sama nazwa wskazuje, ten jest do kitu :) Nie wiadomo co z nim później zrobić... Już o wiele lepszy jest kitowy 18-105 ;)
MonikaP

Re: Fotografia

Post autor: MonikaP »

Fakt, 18-105 mm jest bardziej uniwersalny ale taki zestaw przekracza wymieniony budżet, chyba że będzie to sprzęt z drugiej ręki. Również polecam bezlusterkowce Fuji, posiadam X100 i jestem bardzo zadowolona.
MonikaP

Re: Fotografia

Post autor: MonikaP »

Szkoda że taki klub nie istnieje, zrzeszałby bardziej zaawansowanych fotografów oraz inspirował i motywował tych początkujących ( Ja). Mógłby mieć początek chociażby jako grupa na Facebooku.:)
Traviz
Posty: 74
Rejestracja: 2007-04-21, 14:34
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: Fotografia

Post autor: Traviz »

Czasem warto niewiele dołożyć ;) Akurat jeśli chodzi o 18-55 to żadna radość z fotografowania :( Nawet kupić tego szkła później nikt nie chce... 18-105 już prędzej się sprzeda :)
ODPOWIEDZ