Bieganie

Motoryzacja, Wędkarstwo, Zwierzęta, Kolekcjonerstwo itp.
Przemaass
Posty: 1
Rejestracja: 2012-06-03, 09:55

Bieganie

Post autor: Przemaass »

Witam,

Zacząłem systematycznie biegac od ok. 2 tyg. Wiem, że nie jest to długi czas, ale zawsze trzeba od czegoś rozpocząć. Korzystam ze strony endomondo.com w celu analizy treningu i jest tam możliwość założenia społeczności/grupy znajomych. Pomyślałem, że warto by zrobić to w naszym mieście. Mieszkam na Polance i widzę dużo osób biegających obok mojego osiedla. Nie chodzi o przechwalanie się a pewien rodzaj motywacji no i oczywiście zabawy.

Czekam na kontakt osób zainteresowanych.

Pozdrawiam
Przemek
krzychu80
Posty: 10
Rejestracja: 2012-08-19, 13:40
Kontakt:

Re: Bieganie

Post autor: krzychu80 »

:)
tercjanka
Posty: 5
Rejestracja: 2012-08-30, 20:45

Re: Bieganie

Post autor: tercjanka »

Ja też kilkukrotnie przymierzałam się do biegania, ale niestety wytrwałości mi wystarczyło na kilkanaście dni. Może na jesień się zmobilizuję.
buty

Re: Bieganie

Post autor: buty »

Sklep sportowy jest na ul. Kopernika, w blokach Szpilówka. Mają tam buty.
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 4
Rejestracja: 2014-04-09, 15:44

Re: Bieganie

Post autor: tamara »

Moje bieganie zawsze kończy się po kilku dniach:( Najpierw mam zapał, codziennie trenuję, ale po krótkim czasie mi się odechciewa;P Może kiedyś uda mi się być bardziej wytrwałą!
kruchy25

Re: Bieganie

Post autor: kruchy25 »

tu chodzi że człowiek sie nudzi sami bieganie proponuje biegać jezdzić na rowerze i coś jeszcze na przemian i się człowiek nie znudzi
adelajda81
Posty: 3
Rejestracja: 2014-11-24, 13:13
Kontakt:

Re: Bieganie

Post autor: adelajda81 »

Endomondo samo w sobie jest fajne, sa tam np. różne opcje rywalizacji.
kruchy25

Re: Bieganie

Post autor: kruchy25 »

Ja zacząłem biegać od listopada przy wadze 120 kg za pierwszym razem zrobiłem 6 km :) co mnie zdziwiło że dałem rade ale gram w tygodniu 2 razy w piłkę po 2 godziny a sobota i niedziela odpoczywam regeneracja i muszę dodać żę i pracuję na magazynie a co do biegania to dobra muza i odpowiednie buty i mozna sobie biegać
Gośka
Posty: 10
Rejestracja: 2014-02-07, 21:03

Re: Bieganie

Post autor: Gośka »

Kruchy nie jestem tak do końca przekonana czy przy Twojej wadze (ile masz wzrostu?) to nie jest zbyt duże obciążenie dla stawów. Wiem co piszę bo mój brat ma podobna posturę (180cm wzrostu) i lekarz powiedział, żeby pomyślał o innym sporcie. Na pewno powinieneś pomyśleć o jakichś specjalnych butach do biegania, on biegał zdaje się w New Balance ale musiałabym podpytać o dokładny model. W każdym razie powinieneś zadbać o to by bieganie Ci bardziej nie zaszkodziło niż pomogło, to sport nie dla wszystkich niestety.
kruchy25

Re: Bieganie

Post autor: kruchy25 »

w tej chwili moja waga jest w okolicach 105 kg moj wzrost 197 cm i nie odczuwam nic ze stawami
amegafuru
Posty: 1
Rejestracja: 2015-05-09, 10:54

Re: Bieganie

Post autor: amegafuru »

Ja czasem biegam po okolicy :)
kruchy25

Re: Bieganie

Post autor: kruchy25 »

chociaż wolę jezdzić na rowerze po około 30 km minimum
Gość

Re: Bieganie

Post autor: Gość »

Ja sobie biegam po lesie, wychodzi mi około 5 km za każdym bieganiem, niewiele, ale zawsze coś tam przebiegnę ;D
Jalina
Posty: 5
Rejestracja: 2016-01-20, 10:44

Re: Bieganie

Post autor: Jalina »

Już wiele razy przymierzałam się do biegania ale zawsze rezygnowałam gdy np;padało przez 3 dni. Potem mi się już nie chciało.
samosia
Posty: 70
Rejestracja: 2010-07-27, 19:22

Re: Bieganie

Post autor: samosia »

CHETNIE Z TOBA POBIEGAM BO BRAKUJE MI OSOBY MOTYWUJACEJ,MIESZKAM NIEDALEKO NOWEGO KOSCIOŁA
ODPOWIEDZ