Bieganie

Motoryzacja, Wędkarstwo, Zwierzęta, Kolekcjonerstwo itp.
kamilos678
Posty: 10
Rejestracja: 2016-03-02, 21:06
Kontakt:

Re: Bieganie

Post autor: kamilos678 »

Ostatnio zaczełem biegać i z 10 minut dziennie to już zrobiło się 40 i dalej mam dobrą kondycje heh oby tak dalej i w lato może jakieś zawody kto wie :)
kamilos678
Posty: 10
Rejestracja: 2016-03-02, 21:06
Kontakt:

Re: Bieganie

Post autor: kamilos678 »

Biegać trzeba zawsze bez wymówek że jest chłodniej czy wieje itp. bo jak wypadniemy z transu to potem już ciężko wrócić i zaczynać wszystko od nowa
partyzant
Posty: 10
Rejestracja: 2016-06-07, 11:56

Re: Bieganie

Post autor: partyzant »

Oj pamiętam, jak ja zaczynałem biegać - to był koszmar. Pierwsze 200 metrów już było cudem. Prawdę powiedziawszy to płakałem, jak udało mi się przebiec kilometr. Teraz dziennie robię ok 10-15 km i nie narzekam, kondycyjnie czuję się dobrze przygotowany i kto wie, może przed 40. pobiegnę w maratonie.
NataliaS12
Posty: 3
Rejestracja: 2016-08-11, 13:15
Kontakt:

Re: Bieganie

Post autor: NataliaS12 »

A ja zaczęłam biegać z początkiem roku. Na początku było na prawdę ciężko, byly chwile zwątpienia, były dni w których nie chciało mi sie. Ale zawsze wzięłam się w garść i poszłam biegać. Dziś z moją kondycja o wiele lepiej, mam więcej energii i 8 kg mniej :)
nikodem
Posty: 4
Rejestracja: 2017-02-05, 14:09

Re: Bieganie

Post autor: nikodem »

Ja wole zdecydowanie jazde na rowerze, bieganie jakos bardzo mnie meczy :/
Titusbajdus
Posty: 41
Rejestracja: 2017-04-05, 11:22

Re: Bieganie

Post autor: Titusbajdus »

ja już miałam kilka prób jeśli chodzi o bieganie. Ale samemu to brakuje motywacji. Nie mam w swoim otoczeniu nikogo, kto mógłby biegać ze mną i mnie ostro motywować.
Makumba18
Posty: 3
Rejestracja: 2017-10-21, 00:56

Re: Bieganie

Post autor: Makumba18 »

Ja biegam i naprawdę polecam serdecznie
Gość

Re: Bieganie

Post autor: Gość »

Staram się biegać przynajmniej 2 razy w tygodniu. Albo rano, przed pracą, albo wieczorkiem, żeby się lepiej spało :) Niestety wymaga to dużego samozaparcia...
daga
Posty: 5
Rejestracja: 2020-01-18, 12:35

Re: Bieganie

Post autor: daga »

Bieganie dobra rzecz, tylko trzeba przede wszystkim pamiętać o dobrych jakościowo butach przeznaczonych do biegania. Inaczej niestety stawy bardzo ucierpią i skończy się jakąś kontuzją.
Zdzisława321
Posty: 4
Rejestracja: 2020-04-18, 15:20

Re: Bieganie

Post autor: Zdzisława321 »

Ja biegam regularnie od kilku lat i myślę zacząć biegać z psem..
Biegam długie dystanse ok. 15 km i zastanawiam się czy mojemu owczarkowi to nie zaszkodzi.. Muszę wybrać się z nim do weterynarza https://vetamicor.pl/ w Krakowie.
Awatar użytkownika
robert27
Posty: 4
Rejestracja: 2020-07-28, 12:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Bieganie

Post autor: robert27 »

Czy przydaje Ci się podcza biegania jakiś zegarek sportowy?
coco52

Re: Bieganie

Post autor: coco52 »

Ja uważam, że bieganie to bardzo ciekawy sport. Tutaj zamówisz dla siebie odpowiednie buty do biegania: https://dobrenarty.pl/nike-buty-biegowe ... shield-blk . Polecam się zainteresować. Sklep ten ma bardzo bogatą ofertę.
bodeelmo
Posty: 4
Rejestracja: 2021-08-11, 13:33
Lokalizacja: Kraków

Re: Bieganie

Post autor: bodeelmo »

Uwielbiam biegać, jest to moje wielkie hobby.
Miłosz

Re: Bieganie

Post autor: Miłosz »

Ja uwielbiam biegać, jednak ostatnio jedynym sportem jaki uprawiam jest wstawanie z łóżka... Po kontuzji stawu kolanowego, łatwo nie jest, ale myślę że z dobrą rehabilitacją będę mógł kiedyś wrócić do aktywności fizycznej. Na razie zdecydowałem się na wypożyczenie ortezy od https://rehabi-rehabi.pl/ i się oszczędzam.
ODPOWIEDZ