P.H.U. Olivia

Motoryzacja, Wędkarstwo, Zwierzęta, Kolekcjonerstwo itp.
Klient1

P.H.U. Olivia

Post autor: Klient1 »

Witam wszystkich internautów. W szczególności osób, które szukają informacji o Auto-Komisie P.h.U. Oliwia w Płońsk ul. Spółdzielcza 1.
Niestety gdy ja szukałem informacji o tym komisie nic nie znalazłem. Gość nie ma nawet własnej stronki tylko korzysta z serwisów motoryzacyjnych gdzie klienci "tego" pana nie mieli możliwości wyrażenia opinii nt. sposobu załatwiania spraw związanych z reklamacją już po zakupie dokonanym w salonie.
Jestem niestety klientem komisu P.h.U. Olivia w Płońsku. Zakupiłem tam samochód, który znacznie odbiegał od opisu, który był zamieszczony w opisie sprzedawanego samochodu. Jednak odległość jaką pokonałem (480 km) skłoniła mnie do negocjacji ceny na wykryte usterki, aby nie wracać bez auta. Bo właściciel zapomniał napisać w ofercie, że licznik kilometrów i prędkości nie działa, i to raczej nie od wczoraj. Niestety po przyjeździe do domu samochód odmówił współpracy, krótko mówiąc nie odpalił ponownie.
Owszem właściciel komisu, zgodził się zejść z ceny na znalezione usterki nie wskazane w opisie pojazdu.
Po powrocie okazało się także, że auto było sprowadzone z Anglii i kierownica była przekładana, a co za tym idzie ma masę usterek związanych z przekładaniem instalacji elektrycznej.
Na propozycję oddania auta w ramach rękojmi wypiął się. Powiedział, że pieniędzy już nie ma i jeśli mam coś do niego to mogę założyć sprawę w sądzie bo innej ugody nie będzie. Nie interesowało go, że auto okazało się wadliwe, nie było mowy o usunięciu usterki na koszt sprzedającego i po prostu Pan się w końcu rozłączył.
Piszę ten post, aby osoby, które zamierzają kupić cokolwiek w Auto-Komisie P.h.U. Olivia Płońsk ul. Spółdzielcza 1 mocno zastanowiły się czy warto z "tym" Panem robić interesy.
Jeżeli jestem w błędzie proszę o inne opinie nt Komisu. Inne doświadczenia również proszę zamieszczać na forum. Pomoże to innym we właściwym wyborze komisu do kupienia samochodu.
ODPOWIEDZ