GRUPA ASG

Motoryzacja, Wędkarstwo, Zwierzęta, Kolekcjonerstwo itp.
Awatar użytkownika
maxim76
Posty: 1
Rejestracja: 2010-05-06, 12:35

GRUPA ASG

Post autor: maxim76 »

WITAM WSZYSTKICH
CHCIAŁBYM STWORZYĆ GRUPĘ ASG CELEM TEJ GRUPY BĘDĄ CO TYGODNIOWE SPOTKANIA I STRZELANKI DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI W ZAKRESIE TAKTYKI WOJSKOWEJ ORAZ SURVIVALU
PLANOWANE TAKŻE WYJAZDY NA ZLOTY ORAZ IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAM DO KONTAKTU
JEŚLI MACIE JAKIEŚ PYTANIA
GRANICA WIEKU 18 LAT OSOBY NIE PEŁNOLETNIE 16, 17 L ZA ZGODĄ RODZICÓW \OPIEKUNÓW

arsistudio@op.pl

http://www.youtube.com/watch?v=8OkiUv84 ... r_embedded
Bertos

Re: GRUPA ASG

Post autor: Bertos »

Ja jestem za. Mam cały sprzęt.
shotgun

Re: GRUPA ASG

Post autor: shotgun »

Bertos z płońsk jesteś?
Bertos

Re: GRUPA ASG

Post autor: Bertos »

Z płońska . :)
Bertos

Re: GRUPA ASG

Post autor: Bertos »

Aż dziwne że w Płońsku jeszcze nie powstała żadna grupa Airsoftowa, gdzie w sąsiednich miastach są po dwie, trzy. To naprawdę niezła zabawa, dobry sposób na odreagowanie po całym tygodniu stresu i monotonii.
shotgun

Re: GRUPA ASG

Post autor: shotgun »

Jak co to zapraszamy my strzelamy w płońsku rekreacyjnie obecnie to z wiatróweczek (ale z asg też) ale nie do siebie bo koledzy nie mają zbytnio wyposażenia. Jak co to możemy się zgadać. gg nie mam, a numeru tel. wole nie podawać tak na forum jak co to możesz podać mi e-mail?
Bertos

Re: GRUPA ASG

Post autor: Bertos »

Chyba was widziałem w Niedziele wieczorem jak wracaliście z wiatrówkami ze strzelania ;) . Powiedz kiedy i gdzie będziecie następnym razem to wpadnę pogadać.
Gość

Re: GRUPA ASG

Post autor: Gość »

ta wracaliśmy akurat jakie spostrzeżenie ;) kumpel akurat dokonał zakupu na targu bo przez pół miasta to my nie przechodziliśmy (a tak w którym miejscu dokładnie) przez okno widziałeś czy jak?
jak co to napisze ?A Ty gdzie się kręciłeś ze swoim sprzętem bo pisałeś że masz już jakiś elektryk?, sprężyna?
Bertos

Re: GRUPA ASG

Post autor: Bertos »

Widziałem grupkę z wiatrówką na przejeździe kolejowym z szerominka akurat jechałem samochodem. Ostatnio jeżdżę do Płocka do grupa Easy Company Płock. Mam elektryka M4A1 ICS z dzielonym gearbox'em .
shotgun

Re: GRUPA ASG

Post autor: shotgun »

ok no ja elektryka nie mam głownie green gas i co2 nie kupowałem bo nie mam sie z kim strzelać ale może się przymierze, teraz znalazłem całkiem ciekawy sprzęt na allegro daje namiary Replika broni M-4 RIS ICS rurowana kolba nawet fajny i cena jak do tej pory tez (co sadzisz?)
Bertos

Re: GRUPA ASG

Post autor: Bertos »

Ja mam taki sam tylko zmieniłem kolbę i tłumik. Sympatyczny sprzęcik - dziwne tylko dlaczego taka cena jak w sklepie kosztuje 1500zł.
shotgun

Re: GRUPA ASG

Post autor: shotgun »

Bertos aktualnie zaraz idziemu na kolejowy most postrzelać kumpel musi do kalibrować lunetke
Bertos

Re: GRUPA ASG

Post autor: Bertos »

Do 15 siedzę w pracy.
Y3ti

Re: GRUPA ASG

Post autor: Y3ti »

od 15.20 coś do 16.oo może dłużej bende z shotgun'em na moście
Bertos

Re: GRUPA ASG

Post autor: Bertos »

Daj mi znać wcześniej bo nie siedzę przed kompem cały dzień :P
ODPOWIEDZ