Hulajnogą do pracy?

Motoryzacja, Wędkarstwo, Zwierzęta, Kolekcjonerstwo itp.
michał33
Posty: 1
Rejestracja: 2018-06-01, 13:33

Hulajnogą do pracy?

Post autor: michał33 »

Cześć!

Chciałem dowiedzieć się, czy ktoś z Was jeździ/przemieszcza się często hulajnogą po mieście? Zastanawiam się nad zakupem takowej, ponieważ obecnie na rower nie mogę sobie pozwolić. Hulajnoga jest lekka, szybko można ją schować, ale czy na dłuższą metę jest to dobry środek transportu? Do pracy mam ok. 2-3 km i zastanawiam się, czy dam radę tak codziennie jeździć. Gdyby ktoś miał doświadczenie w tym temacie, będę wdzięczny. ;)

Obrazek
Źródło: https://movino.pl/hulajnogi-dla-doroslych/
Jojo90
Posty: 1
Rejestracja: 2019-01-15, 20:38

Re: Hulajnogą do pracy?

Post autor: Jojo90 »

Jak dla mnie to trochę dziwnie by wygladało
tosinka
Posty: 22
Rejestracja: 2018-02-12, 14:14

Re: Hulajnogą do pracy?

Post autor: tosinka »

Czemu nie, tylko niestety nie sprawdzi się ona na bardzo nierównych i wyboistych chodnikach i w czasie deszczu... Więc to taki dość sezonowy środek lokomocji :D
jurasek
Posty: 26
Rejestracja: 2018-06-28, 11:38

Re: Hulajnogą do pracy?

Post autor: jurasek »

Nawet zastanawiałem się czy sobie takiej nie sprawić, ale jak na spokojnie zobaczyłem jak wygląda moja droga do pracy to raczej nie jest najlepsze rozwiązanie, bo chodniki są tak dziurawe, że trudno po nich iść, a co dopiero jechać. A jakoś jazda między samochodami mnie odstrasza, więc chyba na ten moment to nie propozycja dla mnie
Beta0
Posty: 15
Rejestracja: 2019-02-24, 22:45

Re: Hulajnogą do pracy?

Post autor: Beta0 »

Extra sa te elektroniczne hulajnogi, jeździłam ostatnio we Wrocławiu na tym^^ niestety mało opłacalne jak na razie.
Lila45
Posty: 2
Rejestracja: 2020-01-30, 22:43

Re: Hulajnogą do pracy?

Post autor: Lila45 »

juz lepiej kupic wlasna elektryczna hulajnoge niz sie bawic w wypozyczanie
Awatar użytkownika
xstrosin
Posty: 4
Rejestracja: 2020-09-07, 15:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hulajnogą do pracy?

Post autor: xstrosin »

Hulajnoga elektryczna porusza się dzięki napędowi elektrycznemu, który zasilany jest za pomocą akumulatora. W większości modeli napęd uruchamiany jest poprzez popchnięcie. Oznacza to, że trzeba odepchnąć się nogą od podłoża, aby hulajnoga ruszyła z miejsca. W taki sposób hulajnoga elektryczna jeździ samoistnie, bez użycia siły przez osobę kierującą. Zastanawiam się nad kupnem jednej z nich https://inlago.pl/blog/hulajnoga-elektryczna-co-warto-wiedziec-przed-zakupem/
Awatar użytkownika
elias98
Posty: 4
Rejestracja: 2021-01-25, 13:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hulajnogą do pracy?

Post autor: elias98 »

Jak radzicie sobie w zimę? W jaki sposób zabezpieczacie się przed zimnem?
Awatar użytkownika
davina1
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-19, 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hulajnogą do pracy?

Post autor: davina1 »

Teraz wiele osób wybiera ten środek transportu, bo jest naprawdę sprawny, a przy tym ekologiczny.
Awatar użytkownika
lakwa
Posty: 18
Rejestracja: 2021-09-24, 01:16
Kontakt:

Re: Hulajnogą do pracy?

Post autor: lakwa »

Jak dla mnie to trochę dziwnie by wygladało
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post