Margonem MMORPG - świetna polska gra via www!

Opisy, recenzje i poradniki do wielu gier przez www
Bonafide25
Posty: 1
Rejestracja: 2012-07-17, 18:21

Margonem MMORPG - świetna polska gra via www!

Post autor: Bonafide25 »

Cześć. Przeglądając dział, zauważyłem że nie ma tu tematu o Margonem. Postanowiłem więc taki założyć, aby przedstawić ten projekt osobom, które go nie znają. Margonem to gra z gatunku mmorpg, w którą możemy grać korzystając jedynie z przeglądarki internetowej. Od razu po rejestracji razić może w oczy grafika 2d, jednakże po jakimś czasie przestaje to przeszkadzać, przynajmniej dla mnie nie stanowiło to problemu, a patrząc na statystyki gry, 300 tysięcy osób podziela moje zdanie. Podstawą jest grywalność, która stoi na bardzo wysokim poziomie. Początkowi gracze dostają szereg questów na start. Mogą także korzystać z wirtualnego przewodnika, który wyjaśnia krok po kroku każdy element gry, by w końcu początkującego wyszkolić do poziomu, na którym poradzi sobie w szerokim świecie gry. Do wyboru mamy 6 profesji, setki questów, tysiące mapek i przedmiotów
możliwych do zdobycia. Nieliniowa fabuła pozwala na takie kreowanie postaci, by ta wyróżniała się wśród tłumu. Każdy może prowadzić swoją postać w dowolny sposób, można expić na potworkach, lub wykonywać zadania dzienne, za które dostajemy doświadczenie. Dla mnie główną zaletą w tej grze jest jednak coś innego. Na dłużej
przyciągnęła mnie bezstresowość rozgrywki. W przypadku śmierci, jedyną konsekwencją jest konieczność poczekania kilku minut i 'narodzenie' się w mieście. Nie tracimy złota, ani niczego z ekwipunku. Nie tracimy nawet doświadczenia! Wszystko na co się tak ciężko zapracowało zostaje z nami. A jako że gra jest zupełnie darmowa, można osiągnąć w niej wszystko bez wydania nawet złotówki.

Poniżej przedstawię Wam screen z gry:

Obrazek

Na koniec krótkie podsumowanie zalet i wad:

Zalety:
- setki questów
- tysiące potworów i przedmiotów
- nieliniowość fabuły
- doskonała grywalność
- wiele serwerów, również non-pvp oraz pvp bez ograniczeń
- gra w przeglądarce, nie wymaga ściągania czegokolwiek
- gra za darmo

Wady:
- początkowo przeszkadzająca grafika
- z racji wielu graczy, często na czacie można spotkać osoby niekulturalne

http://www.margonem.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post