Kolony online

Opisy, recenzje i poradniki do wielu gier przez www
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Kolony online

Post autor: Piter »

KOLONY online jest to gra ekonomiczna. Akcja gry rozgrywa się w przyszłości kiedy to Imperium ziemskie jest w fazie największego rozkwitu.
Tysiące statków kolonizacyjnych jest rozsyłane po galaktyce aby zasiedlać nowe światy.

Imperator wyznacza ciebie na gubernatora małej prowincjonalnej kolonii. Twoim zadaniem jest zarządzać kolonią oraz rozwijać ją. W przeciwnym wypadku (jeśli podpadniesz Imperatorowi) Imperator odwołuje cie ze stanowiska i tym samym wypadasz z rozgrywek.(kolonia zostaje skasowana)

Grę wygrywa ta kolonia, która zbuduje broń masowej zagłady "CIRCLE".
Kolony online title=
Obrazek
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: Kolony online

Post autor: trader »

Grałem to kiedyś na małym Atari. A i teraz czasem odpalam na emulatorze. Polecam! :-)
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Kolony online

Post autor: Piter »

Niom Atari... kurde żeby w to pograć musiałem pożyczać od braciaka jego maszynkę gdyż ja posiadałem commodore 64 :( Ale nic to było warto. Właśnie takie gry są wzorem do naśladowania. Zero grafiki, wyłącznie tabelki a potrafiły przykuć do monitora tysiące ludzi.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: Kolony online

Post autor: trader »

Teraz możesz mieć jedno i drugie na emulatorze. Chociaż przyznam, że po staremu smakowało lepiej. Jak zresztą wszystkie wspomnienia z dzieciństwa. Lepiej niech pozostaną wspomnieniami. :-)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post