pomysły na jedzenie dla niejadków

Porady kulinarne, ksiażka kucharska, diety, wegetarianizm i wiele innych tematów odnośnie kuchni.
kwotata
Posty: 1
Rejestracja: 2021-04-09, 19:34

pomysły na jedzenie dla niejadków

Post autor: kwotata »

cześć,
witajcie, mój problem to dwa małe niejadki w domu (7 i 4 lata). Mamy istny dramat, w kółko tylko naleśniki placki bananowe na obiad (jedyny sposób na przemycenie owoców), poza tym płatki z mlekiem ale tylko słodkie.
Nie ukrywam, osobiście mam już dośc, ale ani krzyki ani głodzenie nie pomagają. dzieciaki potrafią nie jeść od samego rana do wieczora. wieczorem już nie mamy sił zwykle i się litujemy kolejny raz robiąc naleśniki. ja już nawet nie mogę na nie patrzeć, a przyrządzić umiem nawet w środku nocy z zamkniętymi oczami.
nie przejdzie żaden rosól, kolore makaroniki, pomidorówki czy nawet nuggetsy. czasem frytki. nic poza tym. co zrobić z tymi dzieciakami? co im dawać?
nie jedzą słodyczy w nadmiarze, nie piją kolorowych napojów...brak pomysłów
Awatar użytkownika
grumio96
Posty: 2
Rejestracja: 2021-07-13, 12:32
Kontakt:

Re: pomysły na jedzenie dla niejadków

Post autor: grumio96 »

Dobór odpowiednich narzędzi kuchennych, które posiadają nie tylko walory techniczne, lecz także estetyczne to nie lada wyzwanie. Moja córka też była typowym niejadkiem, jadła tylko to, co chciała. Razem z żoną przyjrzeliśmy się temu uważniej i okazało się, że wystarczyło zamienić zwykłe, bezbarwne sztućce na te silikonowe, bardziej kolorowe. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i nasza córka wprost nie może doczekać się każdego posiłku. Młoda jest wprost zafascynowana bogactwem barw i kształtów, a my nie boimy się, że coś może jej zaszkodzić. Najlepsze jest jednak to, że akcesoria kuchenne z silikonu doskonale nadają się zarówno do przechowywania zimnych lodów, jak i prosto zdjętych z patelni naleśników. Warto zainteresować się większymi korzyściami, jakie dają akcesoria kuchenne z silikonu.

https://www.informatorspozywczy.pl//akc ... -silikonu/
Awatar użytkownika
grumio96
Posty: 2
Rejestracja: 2021-07-13, 12:32
Kontakt:

Re: pomysły na jedzenie dla niejadków

Post autor: grumio96 »

Dobór odpowiednich narzędzi kuchennych, które posiadają nie tylko walory techniczne, lecz także estetyczne to nie lada wyzwanie. Moja córka też była typowym niejadkiem, jadła tylko to, co chciała. Razem z żoną przyjrzeliśmy się temu uważniej i okazało się, że wystarczyło zamienić zwykłe, bezbarwne sztućce na te silikonowe, bardziej kolorowe. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i nasza córka wprost nie może doczekać się każdego posiłku. Młoda jest wprost zafascynowana bogactwem barw i kształtów, a my nie boimy się, że coś może jej zaszkodzić. Najlepsze jest jednak to, że akcesoria kuchenne z silikonu doskonale nadają się zarówno do przechowywania zimnych lodów, jak i prosto zdjętych z patelni naleśników. Warto zainteresować się większymi korzyściami, jakie dają akcesoria kuchenne z silikonu.
Awatar użytkownika
abraham25
Posty: 4
Rejestracja: 2022-06-06, 16:01
Lokalizacja: Piękna Góra

Re: pomysły na jedzenie dla niejadków

Post autor: abraham25 »

Może spróbuj szykować jedzenie w kolorowej formie? I np. układać z warzyw ludziki albo autka. To się dzieciom podoba
Ufjr34w
Posty: 1
Rejestracja: 2024-02-20, 19:14

Re: pomysły na jedzenie dla niejadków

Post autor: Ufjr34w »

najlepiej stawiać na prostotę.
-
Dentysta Dąbrowa Górnicza
Albufy4
Posty: 1
Rejestracja: 2024-02-21, 13:09

Re: pomysły na jedzenie dla niejadków

Post autor: Albufy4 »

jakie polecacie dla starszych dzieci?
-
domki blaszane drewnopodobne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post