Pierwsze screeny Office 2010

Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Pierwsze screeny Office 2010

Post autor: Piter »

W dniu dzisiejszym zostały przedstawione screeny oraz logo nowej wersji Office 2010. Do testów zaproszono wąskie grono osób – beta testerów i partnerów Microsoftu. Screeny przedstawiają na razie tylko główne okno programu Outlook, stronę opcji, okno odczytywania wiadomości głosowej oraz ekran startowy nowego Worda.
Office 2010
Więcej informacji oraz screenów znajdziecie na stronie www.excelwbiznesie.pl
wojts
Posty: 2
Rejestracja: 2010-01-29, 11:57

Re: Pierwsze screeny Office 2010

Post autor: wojts »

wizualnie bardzo podoba mi się nowa wersja Offica, natomiast pod kątem technicznym obecnie go testuję. Ściągnąłem konkretnie tego office 2010 beta - nie wiem czy są jeszcze jakieś inne wersje ? W każdym razie w tej chyba mam wszystko i działać będzie do października 2010. A jakie wy macie opinie o Office 2010 ?
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Pierwsze screeny Office 2010

Post autor: Piter »

Są dwie wersje niestety obie w obcym języku. Chociaż w dzisiejszych czasach to nie jest przeszkodą a nawet plusem gdyż dużo tutoriali jest właśnie w EN. Co do wersji to są:
"Microsoft Office Home and Business 2010 Beta"
Dla użytkowników domowych, studentów, małych firm i szkół

Microsoft Office Professional Plus 2010 Beta
Dla profesjonalistów IT, programistów oraz osób chcących używać pakiet Office 2010 w pracy w dużych firmach.
Co do wyglądu... office wymiata bo moim skromnym zdaniem wstążka jest super rozwiązaniem. Więcej o nowym office będę mógł napisać za kilka dni niemniej jak do tej pory nie mogę narzekać bo chodzi stabilnie. Tylko, że ja nie używam nawet 10% jego możliwości. Może dlatego nadal na moim systemie jest zainstalowany jako pierwszorzędny edytor tekstu OpenOffice 3.1 Dla mnie jak i dla przeciętnego kowalskiego w zupełności wystarczające rozwiązanie za free i do tego jest wielosystemowy :)
ODPOWIEDZ