drukarka

marekW44

drukarka

Post autor: marekW44 »

Chcemy kupić drukarkę. Mamy już postanowione, że z epsona, jest teraz nawet promocja. Tylko który model? Drukujemy bardzo duzo druku zwykłego i zdjęć. Pomóżcie.
Awatar użytkownika
ichamplin
Posty: 4
Rejestracja: 2019-10-18, 23:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: drukarka

Post autor: ichamplin »

Zastanawiałam się ostatnio nad zakupem profesjonalnej drukarki 3D. W moim biurze jest już taka stara, używana i w sumie pomyślałam, że trzeba by ją zmienić i spróbować czegoś nowego. Poszperałam trochę i znalazłam taką stronę https://robo3d.eu/ Jest tam oferta tak szeroka, że nie wiem na co się zdecydować. Czy mógłby mi ktoś doradzić, jaka byłaby najbardziej sprawna? :)
pistacja

Re: drukarka

Post autor: pistacja »

To prawda wytrzymałe i solidne. Sprawdzają si rewelacyjnie w domu i w biurze. Można je skonfirgurować pod kilka urządzeń.
bones
Posty: 1
Rejestracja: 2020-03-27, 15:06

Re: drukarka

Post autor: bones »

A czy ktoś wie, jak naprawić drukarkę, która nie drukuje na czarno? Szukałem porad w sieci, znalazłem np. taki artykuł: https://gamedot.pl/article,felieton,drukarka-nie-drukuje-na-czarno-7-mozliwych-przyczyn-problemow-z-drukiem, ale niestety nic nie pomaga :/ Może ktoś miał podobny problem i wie, jak sobie z nim poradzić?
nicklaus6
Posty: 4
Rejestracja: 2020-06-24, 11:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: drukarka

Post autor: nicklaus6 »

Ja mam urządzenie wielofunkcyjne laserowe i super się sprawdza, jest wydajne i szybko pracuje.
Awatar użytkownika
spencer91
Posty: 6
Rejestracja: 2020-10-05, 13:46
Lokalizacja: Cieszyn

Re: drukarka

Post autor: spencer91 »

Zainwestowanie w drukarkę do etykiet okazał się dla mojej działalności bardzo dobrą decyzją. Obecnie potrzebuję kupić taśmy do drukarek i nie wiem na jakie rzeczy zwrócić uwagę, aby być zadowolonym z zakupu. Internetowe poszukiwania odpowiedzi na to pytanie zaprowadziły mnie do strony https://strefadrukarek.pl/ Co myślicie odnośnie oferty tej firmy?
Kamilla36

Re: drukarka

Post autor: Kamilla36 »

Każdej drukarce trzeba wymieniać tusze gdy się skończą. Nie łatwo jest je znaleźć w rozsądnych cenach, dlatego polecam ich szukać na stronie: https://tonatuszu.pl/ . Tutaj na pewno szybko znajdziesz taki, jakiego potrzebujesz i za niego nie przepłacisz. Polecam
Dawid444
Posty: 1
Rejestracja: 2021-04-15, 11:48

Re: drukarka

Post autor: Dawid444 »

Wydaje mi się, że drukarki wyszły z mody i większość osób kupuje kserokopiarki. Właśnie zastanawiam się, który serwis kserokopiarek siedlce jest warty uwagi. Popsuł mi się sprzęt i nie wiem, do którego serwisu wybrać się. Jeśli ktoś z Was kojarzy serwis to zostawcie namiar.
mucha123

Re: drukarka

Post autor: mucha123 »

Pomyśl też poważnie o tym, aby kupić zamienniki do tuszy. To dużo mniejszy wydatek niż kupno oryginalnych tuszy. Bardzo wysokiej jakości zamienniki znajdziesz w ofercie sklepu online Art Jet: https://artjet.pl/ .
Tomasz21

Re: drukarka

Post autor: Tomasz21 »

Obecnie na rynku są bardzo różne drukarki do wyboru. Wszystko zależy od tego do czego mają być używane. Nie wiem jakie jest wasze zdanie, ale na mnie możliwość drukowania różnego rodzaju przedmiotów czy poszczególnych elementów w trójwymiarowej przestrzeni robi naprawdę duże wrażenie. Co do rodzajów drukarek to jest bardzo duży i różnorodny wybór. Są na przykład drukarki DLP . Tego rodzaju technologia polega na utwardzaniu materiałów światłoczułych za pomocą światła projektora. W różnych dziedzinach tego rodzaju drukarki są przydatne.
Błażej

Re: drukarka

Post autor: Błażej »

Ostatnio dowiedziałem się jak skomplikowana potrafi być naprawa maszyn poligraficznych. Okazuje się, że drukarka i jej naprawa to pikuś w porównaniu do maszyn poligraficznych. Tutaj jedynie specjaliści sobie poradzą, dlatego drukarnie powinny mieć swój serwis, który co jakiś czas będzie sprawdzał stan techniczny takich maszyn.
Norb
Posty: 22
Rejestracja: 2022-06-06, 11:10

Re: drukarka

Post autor: Norb »

Jest teraz tak dużo modeli, ale to podobnie jak z telefonami, wszystkie posiadają te same funkcję, polecam tylko przeliczyć zakup drukarki i zakup tuszy do niej, bo lepiej dać jednorazowo więcej, a mieć tusz tańszy
Stachu92151
Posty: 1
Rejestracja: 2022-11-28, 13:10

Re: drukarka

Post autor: Stachu92151 »

Właśnie nie wiem czy drukarka będzie dobrym pomysłem czy może jednak warto rozważyć zakup kopiarki canon. Mam spory dylemat, ponieważ nie wiem co jest lepsze i nie mogę zbytnio znaleźć żadnych informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
lavernaziemann
Posty: 1
Rejestracja: 2022-12-21, 14:57
Lokalizacja: Kraków

Re: drukarka

Post autor: lavernaziemann »

Różnica między drukarką atramentową a laserową dotyczy zasady działania i metody utrwalania obrazu. W przypadku drukarki atramentowej wydruk powstaje na skutek uwalniania atramentu przez maleńkie dysze.



__________________________
Drukarka laserowa czy atramentowa – którą wybrać?
KasjuszMag
Posty: 58
Rejestracja: 2024-02-26, 16:22

Re: drukarka

Post autor: KasjuszMag »

Wiele osób szukających oszczędności, nie chcąc rezygnować z jakości drukowanych dokumentów i zdjęć, decyduje się na tusz do drukarki zamiennik. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne obniżenie kosztów eksploatacyjnych drukarki, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wydruków. Zamienniki tuszy są dokładnie projektowane, aby pasowały do specyficznych modeli drukarek, co gwarantuje ich wysoką kompatybilność i niezawodność. Użytkownicy, którzy zdecydowali się na zamienniki, często podkreślają, że jakość druku dorównuje oryginalnym produktom, co czyni je atrakcyjną alternatywą dla droższych tuszy markowych.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post