Sklep internetowy. Gotowy czy dedykowany

Wasze problemy ze sprzętem i oprogramowaniem.
MarekSA
Posty: 8
Rejestracja: 2014-04-01, 07:44

Re: Sklep internetowy. Gotowy czy dedykowany

Post autor: MarekSA »

w nazwa .pl nie bierz bo mają strszne dziadostwo, system sięzawiesz, często serwer nie działa, klient próbuje coś kupić to mu błąd wywala, po za tym wcale nie jest taniej tylko drożej, po roku jak włożysz w sklep dużo czasu, pracy i serca jak się interes rozwinie będziesz musiała zapłacić ponad 2000zł,

Lepiej weź w home.pl
Jolanta
Posty: 1
Rejestracja: 2015-03-18, 10:08

Re: Sklep internetowy. Gotowy czy dedykowany

Post autor: Jolanta »

Ja uważam, że lepiej zdecydować się na sklep dedykowany, profesjonaliści wykonają wszystko pod nasze potrzeby. Oczywiście teraz przychodzi kwestia tego jakich profesjonalistów wybrać żeby faktycznie wyszło to tak jak chcemy. Warto przyjrzeć się realizacjom, sprawdzić sklepy wykonane przez firmę, czy nam się podobają, jak funkcjonują itp. Dobrą firmą jest Positive-Power.
Wojciech
Posty: 1
Rejestracja: 2015-04-02, 10:03

Re: Sklep internetowy. Gotowy czy dedykowany

Post autor: Wojciech »

Witam, miałem kiedyś styczność z firmą Positive Power, pracują tam profesjonaliści, z którymi bez problemu można się dogadać.
markowy

Re: Sklep internetowy. Gotowy czy dedykowany

Post autor: markowy »

Najlepiej gotowy popularny Prestashop. Można go nawet samemu postawić korzystając z darmowych kursów. Dość proste. Sporo się oszczędza.
Kubunia
Posty: 4
Rejestracja: 2016-01-07, 10:36

Re: Sklep internetowy. Gotowy czy dedykowany

Post autor: Kubunia »

Ja lubię sklep quiosque.pl niestety nie wiem, jak on jest zrobiony, ale ładnie wygląda i uważam, że więcej powinno być takich miejsc w sieci, bo czasem niektóre sklepy maja ciekawe rzeczy, a odstraszają tym jak wyglądają.
Fiołkowa

Re: Sklep internetowy. Gotowy czy dedykowany

Post autor: Fiołkowa »

Cześć,

Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest gotowa platforma. Przede wszystkim masz do dyspozycji wsparcie techniczne, serwer cały czas jest administrowany i dobrze pozycjonowany. Nie musisz się też zatrudniać programisty, aby dalej pracować nad sklepem, bo panel administracyjny jest prosty w obsłudze. Masz też do dyspozycji wiele integracji, zazwyczaj w cenie abonamentu, zależy od firmy. Ja ze swojego doświadczenia polecam Sky-Shop, bo są profesjonalni i mają jasne warunki użytkowania platformy.
Wyklarowana
Posty: 10
Rejestracja: 2016-05-22, 12:03
Kontakt:

Re: Sklep internetowy. Gotowy czy dedykowany

Post autor: Wyklarowana »

W większości przypadków prestashop ma to wszystko, czego klient oczekuje. Wiadomo, można go zmodernizować i w pełni dostosować do swoich potrzeb. Co do sklepu dedykowanego - ma to dużo zalet i dużo wad - chociażby fakt, iż przy zakończeniu współpracy z firmą trzeba znaleźć kogoś, kto najpierw zapozna się ze strukturą sklepu, zobaczy, jak jest napisany, a dopiero potem będzie mógł dokonać takich modyfikacji, jakich chcemy.
partyzant
Posty: 10
Rejestracja: 2016-06-07, 11:56

Re: Sklep internetowy. Gotowy czy dedykowany

Post autor: partyzant »

A ktoś bierze pod uwagę, co się stanie, jak skończycie współpracę z firmą? Zabezpieczacie się jakoś umową, że skrypt sklepu w pełni przechodzi na Waszą własność? Zapewne nie, a sporo osób się na to łapie. Gotowe rozwiązania można łatwo modyfikować i zrobi to każdy programista, bez konieczności ogarnięcia, w jaki sposób dany sklep został stworzony.
Fiołkowa

Re: Sklep internetowy. Gotowy czy dedykowany

Post autor: Fiołkowa »

Ja się zastanawiałam. Skoro pasuje mi oprogramowanie firmy, to jeśli będę chciała działać na swoim serwerze, to po prostu kupię wersję BOX Sky-Shop i po problemie :) Ta platforma rozwija się od 7 lat przez ciągłą pracę z Klientami, więc jest lepsza niż wiele dedyków napisanych przez programistów.
Miri
Posty: 3
Rejestracja: 2016-08-29, 12:46
Kontakt:

Re: Sklep internetowy. Gotowy czy dedykowany

Post autor: Miri »

Zależy jaki charakter sklepu będziesz prowadził. Co sprzedawał. Jesli są to przedmioty specjalistyczne to zdecydowanie lepiej sklep dedykowany(ale wychodzi do drożej), jak standardowy sklep gdzie sprzedaje sie przedmioty na sztuki - wystarczą nawet opensourcowe projekty.
Serniko
Posty: 1
Rejestracja: 2016-12-22, 13:12
Kontakt:

Re: Sklep internetowy. Gotowy czy dedykowany

Post autor: Serniko »

Każdy wymaga pracy i poświęcecnia:)
nikodem
Posty: 4
Rejestracja: 2017-02-05, 14:09

Re: Sklep internetowy. Gotowy czy dedykowany

Post autor: nikodem »

Ja bym zainwestowal w gotowy .. szczegolnie jesli nie masz wiele doswiadczenia w tworzeniu takich aplikacji.
Arek48392
Posty: 2
Rejestracja: 2017-11-06, 13:55

Re: Sklep internetowy. Gotowy czy dedykowany

Post autor: Arek48392 »

Dedykowany. To jest o wiele lepsze i przede wszystkim bezpieczniejsze rozwiązanie
broneczek
Posty: 6
Rejestracja: 2018-01-15, 08:54

Re: Sklep internetowy. Gotowy czy dedykowany

Post autor: broneczek »

To zależy od Twoich potrzeb. Generalnie taniej będzie gotowy, ale jak masz coś "wyjątkowego", to lepiej dedykowany
myrolew
Posty: 6
Rejestracja: 2018-01-15, 10:24

Re: Sklep internetowy. Gotowy czy dedykowany

Post autor: myrolew »

a masz dużo artykułów w sklepie? możesz wrzucić link? jeśli nie jest jakoś bardzo rozbudowany to możesz kupić gotowy ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post