LCS problem

Wasze problemy ze sprzętem i oprogramowaniem.
Awatar użytkownika
elnotcho
Posty: 19
Rejestracja: 2010-11-27, 22:42
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

LCS problem

Post autor: elnotcho »

Witam. Jestem nowy na tym forum, więc pewnie spadnie na mnie grad odpowiedzi, że nie znam regulaminu... ale trudno... takie życie. Mam problem ponieważ musiałem zrobić reinstalkę systemu i niestety nie posiadam hasła do połączenia do netu. Co prawda mam nazwę użytkownika, mam płytkę z lcs'u, która pięknie tworzy połączenie szerokopasmowe ale cały czas dostaję błąd 691 (swoją drogą oznaczający ten sam błąd co w TP :)) czyli zła nazwa użytkownika lub hasło.

Jest jakieś miejsce, gdzie mogę to sprawdzić, skoro serwis LCS'u o tej porze nie działa, czy muszę czekać do poniedziałku?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.
gosc

Re: LCS problem

Post autor: gosc »

jak masz login to wejdz na ich strone http://www.portal.lcs.net.pl ; tam jest panel do logowania ; po zalogowaniu sie do serwisu mozesz nadac sobie nowe haslo dla PPPO; i po wpisaniu do konfioguratora powinno byc OK;

pozdrawiam
Awatar użytkownika
elnotcho
Posty: 19
Rejestracja: 2010-11-27, 22:42
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: LCS problem

Post autor: elnotcho »

Mam pytanie, ponieważ chciałbym kupić router, żeby podzielić internet z LCS'u na dwa kompy (w mieszkaniu), a głównie po to, aby mieć przez wifi i znalazłem taki:

Link do routera

Czy może być? Jeśli nie to prosiłbym o wskazanie takiego, który by się nadawał.
Na moje oko powinien działać każdy, który obsługuje PPPoE, ale nie chcę zapeszyć.
Z góry dzięki.
Gość

Re: LCS problem

Post autor: Gość »

Dobry wybór dobrego produktu z dobrej firmy. Ten router będzie działał świetnie dla Ciebie, ale tylko w mieszkaniu. Dwóch pięter nie łyknie i w pewnych zakamarkach mieszkania możesz też mieć problemy. Ale generalnie to produkt dla Ciebie.
TP

Re: LCS problem

Post autor: TP »

a głównie po to, aby mieć przez wifi
ile masz złotówek do wydania ? Proponuję dołożyć trochę i kupić coś z lepszym standardem sieci wifii skoro będziesz przesyłał przez nią pliki.

test 1
test 2 polecam
Awatar użytkownika
elnotcho
Posty: 19
Rejestracja: 2010-11-27, 22:42
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Re: LCS problem

Post autor: elnotcho »

Powiem tak. Dzięki za odpowiedź, utwierdziłem się w przekonaniu, że nie jest aż tak źle ze mną :)

Jeśli chodzi o wybór routera z lepszym standardem wifi to owszem można, tylko (żeby nie zabrzmiało grubiańsko) po co? Po pierwsze nie zamierzam się wymieniać plikami w domowej sieci wifi, gdyż drugi komp (stacjonarny) nawet nie ma karty wifi :), poza tym nawet standard n nie jest nieziemski, a biorąc dodatkowo pod uwagę fakt, że komputery stoją blisko siebie (czyt. w tym samym pokoju - tylko czasami lapek się przemieszcza) wolę przerzucić coś na pędraku czy dysku przenośnym. Jeśli zaś chodzi o wifi do netu, to w przypadku LCS's standard g jest aż nadto wystarczający. Mam 6 Mb/s (standard g oferuje przepustowość do 54), więc nawet jeśli kiedyś z LCS'u będą świadczyli prędkości powyżej 100 Mb/s, to po pierwsze musiałoby się to wiązać ze zmianą infrastruktury (pamiętajmy, że kabel z końcówką RJ-45 obsłuży maksymalnie do 100 Mb/s), a po drugie do tego czasu pewnie kupię 2 router, który na 99% będzie od Linksysa (mam już taki jeden w mieszkaniu w Ciechanowie - ogarnia bez problemu 3 piętra w bloku, w mieszkaniu nawet się nie zająknie i nie miałem z nim jakichkolwiek złych przygód).

Tak czy inaczej dzięki za info (swoją drogą zastanawiałem się na 320N :))
Gość

Re: LCS problem

Post autor: Gość »

Tak jest. Nie ma sensu zabijać muchy armatą, no i oczywiście przepłacać. Ja Ci powiem, że mam WAG325N i ogarnia mi dwa budynki 2-piętrowe bez problemu.
Hiob4321
Posty: 5
Rejestracja: 2021-12-08, 19:50
Kontakt:

Re: LCS problem

Post autor: Hiob4321 »

Właśnie sporo osób ma z tym problem.
koneil
Posty: 25
Rejestracja: 2021-04-21, 15:29

Re: LCS problem

Post autor: koneil »

Thanks for this interesting information!
koneil
Posty: 25
Rejestracja: 2021-04-21, 15:29

Re: LCS problem

Post autor: koneil »

The software development company should be committed to the project https://mlsdev.com/services/ui-ux-design. The project should be managed in a manner that the client does not feel a need to be bothered. A good software development company will be able to provide the right resources for the task. Further, it should be able to meet the deadline. In short, a software developer should be able to meet your needs. If a client is not satisfied, the developer should not be allowed to continue working.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post