Wasza pierwsza nieprzespana noc przy grze

Wasze problemy ze sprzętem i oprogramowaniem.
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Wasza pierwsza nieprzespana noc przy grze

Post autor: Piter »

Macie jakieś wspomnienia z dzieciństwa ? A konkretniej pamiętacie jakąś grę prze którą nie raz zarwaliście noc ? Chodzi mi bardziej o wasze pierwsze przygody z grami, no ale w ostateczności te nowsze tytuły też mogą być.
Zacznę od siebie. Moja pierwsza gra na komputerze klasy PC, przez którą zarwałem noc to... Wolfenstain odpalona na moim 386 :) Potem to już było granie, bez pasji no może poza takimi grami jak "Cywilizacja", "GTA". "Duke 3D". A teraz.... niestety nie gram w nic :( Z przyczyn oczywistych, gry nie mają "tego" klimatu. Bo co mi po pięknej grafice jak nie będzie grywalności :/
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

eh Piter - ja jestem młodszym graczem - jedna z moich pierwszych nieprzespanych nocy to było przy grze Diablo 2 - tak mnie ta gra wciągnęła, że grałem cały dzień prawie (od 12tej w południe) do 7mej rano następnego dnia - ale byłem z siebie dumny... takie szczenięce zachowanie - ale jaka frajda :D :super:
A zgadzam się, że dzisiejsze gry nie mają tej grywalności - jedyne co zauważyłem to stawianie na graficzną oprawę i koniec. Nie wiem dlaczego wole np. szachy :D
Ja obecnie bardzo mało gram, ostatnio jakoś online z ludźmi tylko. Po prostu nie używam komputera do gier, w takim stopniu jak kiedyś, teraz to raptem będzie koło 10 minut dziennie średnio. Ale też jakoś ten czas leci....
fiku

Post autor: fiku »

Ja raczej nie gram nałogowo, wogóle raczej rzadko grywam w gierki na kompie. Ale pamiętam, że jakieś 3 lata temu zarwałam noc, żeby dograć misję w Hitmanie (chyba w 2 o ile dobrze pamiętam), aaaa i może trochę później w trakcie sesji zimowej zamiast się przygotowywać do egzaminów szalałam za MAFIĄ. Cały tydzień wtedy siedziałam do świtu, żeby przejść następny etap. Mafią bardzo się ekscytowałam i chyba muszę ją odkurzyć :cool: oj, zagrałoby się.
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: trader »

Piter pisze:gry nie mają "tego" klimatu
dazgo pisze:zisiejsze gry nie mają tej grywalności
Zgadzam się z Wami, ale tłumaczę to raczej swoim postępującym wapnieniem ;) :] Moje ulubione gry, przez które zarywałem noce to (o ile dobrze pamiętam):

Doom i Doom 2
Tie Fighter
Diablo
Commandos

W czasach "nowożytnych" grywałem w Medal of Honor, Call of Duty i Dooma 3. No i niestety, powtórzę Wasze myśli. Przy całej doskonałości graficznej Dooma 3, nie jest to gra tak mroczna jak Doom i Doom 2. Do dziś pamiętam jak z bijącym sercem nasłuchiwałem czy zza rogu nie wyskoczy jakiś Mastermind czy inny Hell Knight ;)
fiku

Post autor: fiku »

No właśnie, Trader mi przypomniał o Medal of honor i jeszcze dodam do tego Rainbow 6 i S.W.A.T. - dla tych gier mogłabym zarwać nockę.
Awatar użytkownika
dazgo
V.I.P.
Posty: 573
Rejestracja: 2006-12-10, 16:20
Lokalizacja: Daleko od Płońska

Post autor: dazgo »

Dla mnie to Fallout 2 i nie ma mnie tydzień :D teraz co prawda można przejść całość (UWAGA) w 20-25 minut, ale trzeba sie nagrać... Poza tym klimat, brak liniowości itd...
Ech stare dobre czasy....
Rocky
Posty: 7
Rejestracja: 2009-03-17, 14:08

Re: Wasza pierwsza nieprzespana noc przy grze

Post autor: Rocky »

Nocami zagrywałem się za młodu, na 8bitowej konsoli pegasus (w gry typu: Contra, Bomberman (szczególnie czasochłonna gra, Mario ... ;)), gdy dostałem PC już mnie gry aż tak bardzo nie pociągały
Atari Atari Atari

Re: Wasza pierwsza nieprzespana noc przy grze

Post autor: Atari Atari Atari »

Colony na Atari 800XL
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: Wasza pierwsza nieprzespana noc przy grze

Post autor: Piter »

Colony a może Kolony? Bo to dwie różne gry z tego co pamiętam. Jeśli to ta druga gra to zapraszam do zapoznania się z TYM tematem.

Rocky.... fajne gry w szczególności nieśmiertelne Mario. W contre też grałem ale tylko w trybie gry dwuosobowej ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post