telewizja na kartę Neonet

Wasze problemy ze sprzętem i oprogramowaniem.
Satelita

telewizja na kartę Neonet

Post autor: Satelita »

Co sądzicie o tej usłudze ? http://telewizjanakarte.pl/
Widziałem ten dekoder w Neonecie w Płońsku i mnie zaciekawił. Od razu mówię że nie mam możliwości posiadania kablówki lub innych sieci masowych. Kiedyś zastanawiałem się nad kupnem cyfrowej satelity i ceny wachały się w granicach 300 zł. Okazyjnie kupiłem analogową za 50zł z miską i całą resztą. Wiecie Czy taki sprzęt (chodzi mi o miskę) będzie poprawnie działał razem z tym dekoderem Neonetu ?
Czytałem waszą burzliwą dyskusję na temat CB więc może i tu mi pomożecie ?

Taka mała osobista uwaga możecie jakoś sensownie podzielić te tematy na forum ?
dywan

Re: telewizja na kartę Neonet

Post autor: dywan »

Tak oczywiście że będzie on działał z dekoderem neonetu. Ja mam identycznie u siebie i nie mam żadnych problemow.dekoder mam telewizji na kartę a tależ satelitarny jest cyfry+
Awatar użytkownika
Glitch
Posty: 368
Rejestracja: 2007-03-04, 01:07

Re: telewizja na kartę Neonet

Post autor: Glitch »

dywan pisze:Tak oczywiscie ze bedzie on dzialal z dekoderem neonetu. Ja mam identyczcznie u siebie i nie mam zadnych problemow.dekoder mam telewizji na karte a talez satelitarny jest cyfry+
Z talerzem nie będzie problemu tylko weź pod uwagę że jeśli ma stary konwerter z czasów analogu to może to nie wypalić bez jego wymiany.


P.S.
Wypadałoby już zmienić czas forum na zimowy. :P
Awatar użytkownika
Piter
Administrator
Posty: 2267
Rejestracja: 2006-09-03, 18:26
Lokalizacja: Z Łona Matki
Kontakt:

Re: telewizja na kartę Neonet

Post autor: Piter »

Dzięki za uwagę odnośnie czasu. Poprawiłem datę na forum i jest już oki :zdrowko:
trader
Posty: 615
Rejestracja: 2006-09-23, 21:57
Lokalizacja: Płońsk

Re: telewizja na kartę Neonet

Post autor: trader »

Próbowałem zakupić starter TNK. Obszedłem cztery z pięciu punktów wymienianych na stronie TNK jako płońscy dystrybutorzy. W dwóch TNK nie ma, ewentualnie można zamówić. W dwóch pozostałych nie sprzedają samych starterów, a jedynie z dekoderami. Zatem bida...

No ale od czego jest alledrogo? ;) :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post